Aktualijos

SUDUOTAS SMŪGIS VIENALYČIŲ SANTUOKŲ ĮTEISINIMUI

Written by Redakcija · 2 min read

    Iki Vytauto Didžiojo karūnavimo 600 metų Jubiliejaus liko 9 metai
LIETUVOS SĄJŪDŽIO VILNIAUS SKYRIAUS TARYBA

Jo Eminencijai Kardinolui Audriui Juozui Bačkiui

Jo Eminencijai Kardinolui Sigitui Tamkevičiui

Jo Ekscelencijai Lietuvos Vyskupų Konferencijos Pirmininkui Gintarui Grušui
Jo Ekscelencijai LR Prezidentui Gitanui Nausėdai
LR Seimo Pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen
LR Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei

Pasaulio Lietuvių Bendruomenės Pirmininkei Daliai Henkei
LR Seimo nariams
Europos Parlamento nariams

Didžiojo šeimos gynimo maršo dalyviams
LIETUVOS ŽMONĖMS
Žiniasklaidai

SUDUOTAS SMŪGIS VIENALYČIŲ SANTUOKŲ ĮTEISINIMUI

                Vilnius,   20221-05-31

    2020  pasibaigus rinkimams  susirinkę TS-LKD partijos, Liberalų sąjūdžio ir Laisvės partijos  lyderiai – I. Šimonytė, V. Čmilytė-Nielsen, A. Armonaitė,  dalyvaujant G. Landsbergiui parengė   koalicijos sutartį, kurioje  numatė Stambulo konvencijos įteisinimą, alkoholio ir psichotropinių medžiagų legalizavimą jaunimui, lietuviško raidyno sunaikinimo,  vienalyčių santuokų įteisinimo klausimus … 

    Nuo tos dienos vyko visuomenės gluminimo akcijos, kad reikia sudaryti sąlygas susituokti vienalyčiams, kurie galės disponuoti savo turtu, pasižadės tvarkyti šeimyninius reikalus ir galės auginti atimtus arba iš prieglaudų vaikus. 

    KONSTATUOJAME, kad mūsų civilizacijoje vyko daugybė kataklizmų, karų, nesantaikos žygių tačiau neteko girdėti, kad vienalyčiai būtų auginę nuskriaustųjų vaikus.

    PRIMENAME, kad 2021-05-15 dieną Lietuvoje vykęs Didysis šeimos gynimo maršas atkreipė Lietuvos žmonių dėmesį į siautėjančius valdančiosios daugumos parlamentarus ir jų siekius sunaikinti ŠEIMOS INSTITUCIJĄ. 

    ŽINOTINA, kad Vatikanas išplatino Tikėjimo mokymo kongregacijos išaiškinimą dėl tos pačios lyties asmenų sąjungų laiminimo. Į klausimą, ar Bažnyčia turi galią teikti palaiminimą tokių asmenų sąjungoms, atsakoma „ne“. Notoje jie patikino, kad „Bažnyčia ne tik neturi, bet ir negali turėti galios laiminti tos pačios lyties asmenų sąjungų“.  Panašios nuomonės yra ir kitų tikėjimų išpažintojai.   

    2021-05-21 d Seimo nariai   Viktorija Čmilytė-Nielsen, Aušrinė Armonaitė, Gabrielius Landsbergis, Ingrida Šimonytė, Algirdas Sysas, Tomas Vytautas Raskevičius, Eugenijus Gentvilas, Ieva Pakarklytė, Andrius Navickas įregistravo LR Partnerystės įstatymo projektą  Nr. XIVP-537. 

ATKREIPIAME DĖMESĮ, kad 2021-05-25 d Seimo vadovybė šio įstatymo svarstymą numatė 2021-05-25 d.  rytiniame posėdyje Tokio skubaus įstatymų projektų svarstymo Seime labai retai pasitaiko. Matyt, kad Seimo nariai apie šio įstatymo svarstymo procedūras sužinojo tik svarstymo dieną, o valdantieji kelias dienas užsiėmė savųjų suagitavimu.

2021-05-25 Partnerystės įstatymo projektui Nr. XIVP-537  NEPRITARTA. Balsavo 128: už–63, prieš– 58, susilaikė 7. 

    MANYTINA, kad Seimo Tėvynės Sąjungos-Lietuvos Krikščionių demokratų, Liberalų sąjūdžio ir Laisvės partijos elitas užsiims NETINKAMAI BALSAVUSIŲ RANKŲ IŠSUKINĖJIMO,  NIEKINIMO IR AUKLĖJIMO POLITIKOS, KAIP BUVO PASIELGTA SU  PROFESORIU VALDU RAKUČIU IR PROFESORIU ADU JAKUBAUSKU.

    GERBIAMIEJI ginkime šeimos vertybes, gerbkime, padėkime balsavusiems prieš partnerystės įstatymą, kvieskime kitus protestuoti prieš partnerystės įstatymą ir Stambulo konvenciją. DALYVAUKIME  2021-05-03 d  18 val.  prie Seimo mitinge „UŽ-prigimtinę šeimą, tautines tradicines vertybes, Konstituciją“ bei 2021-06-15, 16, 17 dienomis Didžiojo šeimos gynimo maršo renginiuose Nepriklausomybės aikštėje prie Seimo. 

Tarybos pirmininkas L. Kerosierius

Pirmininko pirmasis pavaduotojas   A. Budriūnas
Pirmininko pavaduotoja  R. Jakučiūnienė

Pirmininko pavaduotojas   P. Gvazdauskas

Pirmininko pavaduotojas    V. Jakubonis

Pirmininko pavaduotojas   H. Martinkėnas

Tarybos nariai: A. Adamkovičius, G. Adomaitis, A. Akelaitis, V. Aleksynas,  A. Augulis, G. Aukštikalnis, A. Budriūnas,  J. Česnavičius, P. Dirsė, S. Eidukonis, K. Garšva,  A. Gelumbauskaitė, L. Grigienė,  P. Gvazdauskas, V. Jakubonis, R. Jakučiūnienė, V. Jankūnas, A. Juknevičius, A. Kaziukonis, L. Kerosierius, J. Kuoras, Z. Mataitis, H. Martinkėnas,  K. Milius, E. Mirončikienė,   V. Rizgelis, G. Rotomskienė,  L. Veličkaitė, G. Uogintas, B. Zaviša, S. Žilinskas 


Pasiteiravimui: L. Kerosierius tel 8674 38465,
Adresas korespondencijai L. Kerosieriui Iki pareikalavimo, Centrinis paštas, Vilnius,
el. p. vilnius@sajudis.com         www.sajudis.com