Aktualijos

Algimantas Rusteika. Ko trokšta – apie tą meluoja

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read
Algimantas Rusteika. Ko trokšta – apie tą meluojaKo trokšta – apie tą meluoja. Ko trokšta Nepriklausomos Nuo Žmonių Lietuvos Centro Komitetas, jau aišku – draustinyje, stiklo kube tupinčios Bankų Pelėdos.

Ko bijo – apie tą tyli. Panašiai kaip prie ruso pravdos nerašydavo apie N.Sadūnaitę, taip ir prie lietuvio lietryčiai apie ją nerašo. Tačiau dabar jau nebe baimė, o juodas siaubas, kinkų virpesiai ir paleisti viduriai.

Štai sprinteriai iš „Sprinter tyrimų“ išvardino visus, kuriuos tik įmanoma ir neįmanoma. Visus beviltiškus lūzerius – V.Mazuronį, A.Guogą, V.Andriukaitį, V.Blinkevičiūtę ir kitus, net nešnipštelėjusius apie kokį nors norą pagyventi Baltuosiuose. Daugiau kaip ir nėra ko vardinti, nebent bunkes su tapinais.

O štai Arvydas Juozaitis ir toliau yra numiręs ar išvykęs komandiruotėn į Marsą. Nėra žmogaus nei tekste, nei lentelėse, niekur – aūūū, Arvydai, kur tu, atplauk balta pieno puta! Toks jau Kalno įsakymas – net vardo negalima minėti be reikalo.

Įdomiausias lentelės galas. Ten 8,8 procentai tų, kurie iš viso nežino, už ką balsuotų. Ir 12,1 proc. tokių, kurie žino už ką, bet už ką konkrečiai – mums sprinteriai gudriai nepasako. O kadangi visi iki vieno šimašiai jau išvardinti, tai ir asilui aišku, ant ko užmetė nuodingą kaldrytę su užrašu „Kita“.

O ką, visai neblogas ir realus reitingas. Įdomu tik viena – ar apklausiniai manipuliuotojai dirba A.Juozaičio štabe ir specialiai leidžia į vandenį tokias kliurkas, naudingas tam, kurį nutyli, ar tai iš baimės jiems taip dujos skiriasi.

Atėjo metas vėl skaityti laikraščius nuo galo ir klausyti ne to, kas sakoma. Mes, seniai, mokame išgirsti tylą ir ją suprasti. Jie tikisi, kad viskas praeis kaip visada. Toks, va, žaidimėlis.