Aktualijos

Andrius Švarplys: „Pasisakyti prieš abortus, už šeimą ir prieš daugialytiškumo skatinimą (LGBT) yra baisiai radikalu“?

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read
Andrius Švarplys: „Pasisakyti prieš abortus, už šeimą ir prieš daugialytiškumo skatinimą (LGBT) yra baisiai radikalu“?Šitame pseudo-informaciniame paskvilyje (lrytas.lt: „Lenkiją drebinantys protestai – Kremliaus karo su ES pasekmė? Maskvos oligarchai dosniai remia krikščioniškas organizacijas“) sužinosite, kad pasisakyti prieš abortus, už šeimą ir prieš daugialytiškumo skatinimą (LGBT) yra baisiai radikalu.

„Kilo kalbos“, kad už viso to stovi Kremliaus finansuojamas ypač galingas katalikiškų organizacijų tinklas, kuris apraizgęs pasaulį, Europos Parlamentą (kuris realiai štampuoja pro-LGBT rezoliucijas) ir Lietuvos prezidentūrą. Dar sužinosime, jog kažkoks N. Datta „spėja“, kad…

Kai G.Sorošas, skiria (jo paties teigimu) 32 milijardus dolerių nelegalios migracijos skatinimui, BLM riaušėms, genderizmo ir abortų propagavimui – tai čia yra OK. O kai katalikiškos organizacijos remia visiškai teisėtus politinius tikslus, tai jau baisus visuotinis sąmokslas?

Kai A. Tapino organizacija gauna iš G.Sorošo fondo 124 800 eurų, tai viskas yra normalu, objektyvu ir žurnalistiškai nešališka. O kai Pro Patria gauna 56 000 eurų už šeimos ir gyvybės politikos skatinimą – tai jau „prieštaringai vertinamos provokuojančios lenkiškos organizacijos“ (čia citata) baisios visuotinės aferos įrodymas?

Kremlius finansuoja kai kurias Dešinės partijas Europoje ir gali finansiškai paremti pro-Life renginius (ir tam reikia patikimesnės informacijos nei „N.Datta spėja“), bet ar tai reiškia, kad šeima ir gyvybės saugojimas yra Kremliaus išmislas? Putino ir jo oligarchų sugalvotas dalykas? Be to, Vakaruose Rusija nėra toks gyvybiškas priešas kaip mums, Rytų Europoje, todėl ir finansinė parama gali būti lengviau ir be grėsmės priimama, kaip eilinio finansinio donoro.

Subalansuota durnių ieškojimui. Ir žurnalistų etikos inspekcijai – dėl objektyvios žurnalistikos standartų pažeidimo. Kokia nors pilietinė organizacija galėtų išsireikalauti informacijos apie tokio „straipsnio“ atsiradimo šaltinius, įskaitant ir finansavimo šaltinį. Turbūt nebūtų staigmena, jei Atviros Visuomenės fondas būtų parėmęs tokį nešališką ir objektyvų informacinį produktą?