Aktualijos

Arvydo Juozaičio Visuomeninis sambūris „Lietuva yra čia“ telksis Sąjūdžio siekių ir naujų idėjų įgyvendinimui

Written by Redakcija · 55 sec read

Renginio tipas: Spaudos konferencija
Renginio data: Penktadienis, 2019 m. vasario 1 d.
Renginio pradžia: 10:00
Renginio vieta: BNS konferencijų salėje

Vasario 2 d. 12 val. Vilniuje, Vilniaus Žemutinės pilies Senajame arsenale (Taikomosios dailės ir dizaino muziejuje, Arsenalo g. 3A) vyks visuomeninio sambūrio „Lietuva yra čia“ sueiga į kurią suvažiuos šio sambūrio dalyviai iš visos Lietuvos regionų. Įvadinį pranešimą steigiamajame susirinkime skaitys sambūrio „Lietuva yra čia“ steigimo iniciatorius, Sąjūdžio pradininkas, filosofas dr. Arvydas Juozaitis.

Vasario 1 d. 10:00 val. BNS spaudos konferencijų salėje bus pateikta informacija apie šią sueigą ir sambūrio „Lietuva yra čia“ steigimąsi bei jo idėjines nuostatas, apie dr. Arvydo Juozaičio rinkimų kampanijos komandą.

Spaudos konferencijos dalyviai:

Dr. Arvydas Juozaitis (pateiks informaciją apie Sambūrio sueigą ir rinkimų kompanijos komandą).

Prof. dr. Dalius Serafinas (VU Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas, vienas iš rinkimų programos rengėjų).

Gintaras Songaila (strateginės grupės vadovas, pateiks informaciją apie kandidato į prezidentus ir jo vadovaujamo judėjimo idėjines bei programines nuostatas, plačiau pristatys pagrindinę idėją socialinės ir ekonominės politikos srityje).

Algis Avižienis (buvęs JAV diplomatas, Arvydo Juozaičio patarėjas tarptautinės politikos srityje, pateiks informaciją apie Arvydo Juozaičio nuostatas tarptautinėje politikoje, kurios skiriasi nuo kitų kandidatų).

Valdas Vižinis (rinkiminės kampanijos renginių organizacinės grupės vadovas, pateiks daugiau informacijos apie Arvydo Juozaičio štabo veiklą).

Kviečiame dalyvauti.

Pagarbiai,

„Lietuva yra čia“ steigimo iniciatorius,
Sąjūdžio pradininkas, filosofas dr. Arvydas Juozaitis.

tel.  8-614 19668

https://sc.bns.lt/view/item/294765