Aktualijos

Asta Višinskaitė-Katutė. Gal kas nors galėtų atsakyti, kas yra ne taip su TS-LKD?

Written by Redakcija · 43 sec read
Asta Višinskaitė-Katutė. Gal kas nors galėtų atsakyti, kas yra ne taip su TS-LKD?

Gal kas nors galėtų atsakyti, kas yra ne taip su TS-LKD? Pastoviai pasiklydę tarp savokų, pavadinimų ir savęs pozicionavimo vertybiškai priešingose nei yra realiai,  barikadų pusėse.

M. Navickienei frazės apie moteriškus pokalbius – baisusis šovinizmas, J. Sejonienė Lietuvoje įžiūri netoli milijono homoseksualų… Pati partija, kurios pavadinime yra žodis “krikščionių”, subalsuoja už žmogaus gyvybės naikinimo legalizavimą (Pagalbinio apvaisinimo įst. pakeitimai), save praktikuojančiais katalikais pristatantys partiečiai palaiko prigimtinės šeimos sampratos keitimą, kas ateityje lems krikščioniško požiūrio represavimą įstatymais.

Ir visa tai netrukdo šios partijos nariams, ypač artėjant rinkimams, lankytis bažnyčiose ir darytis selfius pamaldžiai nudelbus akis.

Gal laikas Lietuvoje pradėti judesį, kaip kad pagaliau vyksta JAV, kur radikaliai katalikiškoms nuostatoms priešingais darbais pasižymintiems politikams Bažnyčia atsisako suteikti savo paslaugas, pvz. nebeduoda komunijos. Bent taip parodoma, kad save vadinti galima kaip tik nori, bet realiai, tai nekas kitas, kaip melas.

Norintiems pamatyti šios dienos balsavimo dėl partnerystės/civilinės sąjungos rezultatus – nuoroda komentare.

Taip pat raginu pasirašyti peticiją prieš vienalytės partnerystės (Civilinės sąjungos) įteisinimą. Nuoroda: https://www.seimospeticija.lt/

tiesos.lt