Aktualijos

Atviras laiškas Jonui A. Kronkaičiui

Written by admin · 5 min read
Spalio 22 d. internetinėje erdvėje buvo išplatintas generolo majoro Jono A. Kronkaičio laiškas rinkimų į LR Seimą tema:
,,Gerbiamieji, 
Galime džiaugtis, kad lietuviai užsienyje rūpinasi Lietuvos gerbuviu ir ateitimi.  Užsienio balsavimo rezultatai rodo, kad Vilniaus Naujamiesčio apygardoje 32.42 procentai balsavo už TS-LKD, tik 5.96 už Darbo partiją (gal būt dalinai, kad užsienyje kaliniai nebalsavo) ir 8.93 už SD. Dar įspūdingiau, Vienmandatinėje, Seimo pirmininkei  I. Degutienei teko 40.21 procentas, o artimiausiai konkurentei Venckienei  18.6 procentai.  JAV lietuviai atidavė I. Degutienei beveik 50 procentų savo balsų.
Sveikinu visus balsavusius, ragindamas Vienmandatinių rinkimų II ture nebūti abejingiems ir vėl balsuoti už Ireną Degutienę. Pažistu ją kaip sąžininga, patyrusę parlamentarę, kuri  per pastaruosius  metus,  kaip Seimo pirminikė,  sugebėjo vadovauti Seimui net ir labai sudėtingoj politinėj aplinkoj.
Tik stipri TS-LKD komanda sugebės užtikrinti Lietuvos nepriklausomybę enrgetikos srityje ir stiprinti krašto apsaugą.
Jonas A. Kronkaitis (kalba netaisyta)
 –.-.-.-.-.-

Dr. Vilija Ball (JAV) atviras laiškas (spalio 27 d.):

Gerb. p. Kronkaiti,

Ačiū už Jūsų laišką ir išsakytas mintis dėl pirmo turo balsavimų rezultatų.  Deje, aš situaciją Lietuvoje matau kitaip ir negaliu prisidėti palaikant p. Degutienę bei raginti kitus žmones balsuoti už ją.  Kad neapkaltintumėte Tėvynės išdavimu, pasakysiu,

jog daugelis mano šeimos narių yra dalyvavę kovose už Lietuvos laisvę okupacijos metais ir kalėję sovietiniuose lageriuose.  Taip pat aš ir mano šeima visada palaikėme TS-LKD, bet ramia sąžine to jau nebegalime daryti, nes ši sąjunga pavertė įstatymų leidybos institucijas, vykdomąją valdžią, bei teisines institucijas, vagių, melagių, plėšikų, ir prievartautojų landyne.  Tragedija yra ta, kad žmonės yra taip demoralizuoti Lietuvoje, jog renkasi balsuoti už svetimos valstybės interesus atstovaujantį V. Uspackichą, kuris net lietuvių kalbos padoriai nemoka ir suteikia jam ir jo partijai mandatą juos “valdyti” (dėl to, kad šis žmogus iki šiol nėra nenuteistas už visus jo ir jo partijos padarytus nusikaltimus, reikia laikyti atsakingus tik TS-LKD, kurie sudarė jam sąlygas išvengti atsakomybės ir taip sustiprino jo šansus patekti į Seimą…).  Galima įvardinti keletą priežasčių, dėl kurių rinkėjai balsavo už šį žmogų.  Vieni tai darė iš nusivylimo, kiti iš naivumo ar moralinio degradavimo, pasiimdami bent jau tuos 5 ar 10 litų, kuriuos gavo už atiduotą savo balsą iš Darbo Partijos atstovų.  Deje, kaliniai Lietuvoje dar nesudaro elektorato daugumos, todėl nereikia rinkimų rezultatų tragedijos ir gėdos suversti jiems.  Tai TS-LKD valdymo pasekmė, nes jie nieko kito rinkėjams nepademonstravo, kaip tik savo naudos ieškojimą ir turtėjimą jų ir jų vaikų ateities sąskaita, klampindami šalį į skolas ir skurdindami paprastus žmones.  Jau nekalbant apie sąlygų sudarymą nežabotos korupcijos klestėjimui, sandėrių sudarinėjimui tarp valstybės pareigūnų, ir mafijos veikimui valstybės mastu. 

Matosi, kad net ir patys TS-LKD atstovai konsulatuose sugebejo “pasitvarkyti” šių rinkimų rezultatus taip, kad liko 0 biuletenių ten, kur nesitikėjo p. Degutienei palaikymo: http://www.ekspertai.eu/londone-prie-lietuvos-ambasados-reikalavimas-skelbti-pakartotinius-seimo-rinkimus/

Kas kiek nors domėjosi, taip pat pamatė kaip TS-LKD vadovaujamas Seimas įtakoja rezonansinių bylų sprendimą.  Imkime, kad ir pedofilijos bylą, kurios pradžioje Seimo dauguma priėjo išvados, jog pedofilijos byla buvo vilkinama, neatliekami net patys pagrindiniai tyrimai, kurie būtų galėję išaiškinti visus galimus nusikaltėlius ir nustatyti kokiu mastu pedofilijos žiedas veikė.  Net ir buvusi vaikų teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė davusi interviu Respublikai konstatavo savo įsitikinimą, jog Lietuvoje egzistuoja pedofilijos tinklas.

Kažkodėl, po keturių metų Seimas ir p. Degutienė šaltakraujiškai atiduoda pedofilijos auką jos kaltinamai išnaudotojai, o jos globėjai, be jokių nusikaltimo įrodymų, panaikina neliečiamybės statusą ir atiduoda į ją persekiojančių, ir su ja susidoroti siekiančių teisėjų mafijos rankas (jau net nekalbant apie daugybę įvairaus pobūdžio mirčių susijusių su šia byla, kurių niekas net nežada tirti…).  Nesileisiu į detalias, nes jos yra prieinamos kiekvienam, kas nori daugiau sužinoti iš įvairių šaltinių objektyvią medžiagą, o ne skaityti užsakomuosius straipsnius, po kurių, taip vadinami žurnalistai, gali išvykti į egzotines keliones užsienyje.  Yra ne vien tik pedofilijos bylos aplinkybės, rodančios tiek dabartinės Seimo daugumos, tiek ir teisėsaugos nežabotą korupciją bei moralinį nuosmukį (kitos vilkinamos rezonansinės bylos… ir gausybė vaikų namų, kur vaikai yra prievartaujami ir pardavinėjami, dėl ko bylos net nepradedamos… o jei pradedamos, tai niekaip neužbaigiamo… Vaikų teisių apsaugos kontrolierė p. Žiobienė pademonstravo visišką abejingumą šioms problemoms ir vaikų interesų apsaugai, bet tai nejaudino p. Degutienės ir TS-LKD).

Dėl p. Degutienės gebėjimų stiprinti krašto apsaugą bei Lietuvos energetinę nepriklausomybę giliai abejoju, kadangi ji ir jos kolegos nesugebėjo pasiekti, kad KGB praeitį turintys veikėjai būtų išviešinti ir negalėtų turėti neigiamos įtakos valstybės valdyme, bei valstybės tarnautojų sekime ir šantažavime.  Lietuva jau yra iš vidaus užvaldyta priešingų nepriklausomai ir demokratinei valstybei jėgų, kurioms p. Degutienė prisipažįsta negalinti pasipriešinti ir negalinti nieko pakeisti http://www.ekspertai.eu/kada-tauta-prareges-arba-kam-skambina-varpai/;

http://www.ekspertai.eu/lr-seimo-pirmininke-gal-man-laikas-is-cia-nesdintis-jauciu-beprasmybe/ .  Ką tuomet ji vėl veiks Seime, jei ji bijo viešai kalbėti, kas iš tikrųjų valdo Lietuvą, nes ji, pasak p. Degutienės, virsta “Lukašenkos režimu”?!

Manau, kad šiuo metu jau reikia tikrai drąsių žmonių Seime, kurie neturi ką prarasti, dėl to, kad ilgą laiką patys buvo persekiojami ir dėl to jau prarado, tai kas brangiausia, todėl yra pasiruošę ieškoti tiesos ir teisingumo, ir kurti tikrą demokratinę valstybę, kurioje būtų saugu ir vaikams, ir suaugusiems.  Valstybę, kuri nesiektų atsikratyti didele dalimi savo piliečių, ir neieškotų jų tik prieš rinkimus, kai reikia jų balsų. 

Dėl p. Degutienės sąžiningumo labai verčia abejoti spaudoje paskelbti faktai, kuriuos pasiskaičius kiekvienas gali pasidaryti atitinkamas išvadas.  P. Degutienė daugiau nieko kito nepademonstruos ateityje, ko dar nepamatėme per visus praėjusius metus http://www.ekspertai.eu/apie-slapta-pasiklausyma-degutiene-ir-krokodilo-asaras/ .  O gerų rezultatų deje nėra, bet vėl tik pažadai…

Verta pasiskaityti ir prisiminti p. Degutienės darbus.  Šis straipsnis yra apie tai, kaip p. Degutienė piktnaudžiaudama valstybine padėtimi pasisavina visuomeninį turtą ir po to meluoja:

http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/927/59/d,detalus/

Tada Seime p. Degutienei reikia kovoti ne dėl to kas gerai Lietuvos žmonėms ir gamtosaugai, bet tai, kas naudinga jai ir jos bendrams:

http://slaptai.lt/zaliuju-judejimas-lietuvoje/4181-misku-istatymas-seime–kaip-i-gilia-purvo-duobe-ismukes-parselis.html

O kiek mes prisiklausėme įvairių istorijų apie p. Degutienės  “Snoro” banko manipuliacijas ir kokie palankūs jai buvo prokurorai:

http://www.balsas.lt/naujiena/624027/sausi-is-vandens-prokurorai-nebesiaiskins-del-snoro-p.

Ir vėl melavo dėl “Snoro”…

http://www.laisvaslaikrastis.lt/news/681/53/d,detalus/

http://www.15min.lt/naujiena/pinigai/finansai/apklausa-su-snoru-susijusios-intrigos-pakenke-seimo-pirmininkes-irenos-degutienes-ivaizdziui-662-198949

Tik p. Degutienės šeima nepatiria nuostolių nuo banko bankroto. Įdomu kiek šis išskirtinis sandėris kainuoja ar dar kainuos Lietuvos žmonėms?  Gal p. Degutienė dar ne už viską atsiskaitė savo geradariams ir reikia dar bent keturių metų Seime jiems “atidirbti” įvairiais sandėriais daromais valstybės sąskaita?

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/opozicija-ir-liberalcentristai-idegutienes-klausia-ar-jos-seimos-nariai-nebuvo-is-anksto-informuoti-apie-snoro-situacija.d?id=56691721#ixzz2A5etlbaM

Įdomi informacija apie p. Degutienės “kuklumą”…

https://www.biciulyste.com/index.php/aktualijos/7372-rinkimai-2012 

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/antikorupcijos-komisija-kreipiasi-i-generaline-prokuratura-del-idegutienes.d?id=57389963

Stebėtina kaip “laisvąją rinką kurti padeda” p. Degutienės įtakingas vyras darydamas spaudimą, kad medikamentų prekyba būtų sutelkta Lietuvoje tik keliose rankose… Ir kam gi tai naudinga?

http://www.delfi.lt/news/daily/Health/ligoninese-klubo-sanario-protezu-trukumas.d?id=38339533#ixzz2A5hRSVTi

Matosi, kad Jūs jau pasirinkote, bet viliuosi, kad gal vis tik daugiau susipažinsite su šios politikės veikla ir “nuopelnais” Lietuvai.  Gerai apgalvokite ar atiduodant savo balsą už p. Degutienę Jūs neįgalinate ir neskatinate jos, bei jos bendrų ir toliau taip elgtis, nes užtikrinate politinę karjerą be jokių jos rimtesnių pastangų keistis pačiai ir skubiai imtis reformų padėčiai Lietuvoje keisti… 

Aš taip pat pasirinkau – palaikyti p. Neringą Venckienę.  Jei valtybės mastu veikiančiai  mafijai nepavyks jos sužlugdyti ar sunaikinti, ji įtakos pozityvius pasikeitimus Lietuvos teisinėje ir politinėje sistemoje, dėl kurių nebus gėda Lietuvoje ir už jos ribų.  Kad ir kaip kruopščiai dirbo agentai peržiūrėdami šios teisėjos bylas, negalėjo rasti jokių nešvarių sandėrių ar kyšių ėmimo istorijos.  Politikieriai ir juos valdantieji bando susirinkti į Seimą savus, kad visi būtų kažko prisidirbę ir juos būtų galima lengvai valdyti, bet Lietuvai reikia laisvo, nuo jokių neskaidrių sandėrių nepriklausomo žmogaus, kad pagaliau kažkas pradėtų keistis.

Dar kartą Jums ačiū už Jūsų laiką ir pasidalinimą savo mintimis.  

Pagarbiai,

Dr. Vilija Ball (kalba netaisyta)