Aktualijos

Audrius Bačiulis. Piktdžiugiška užuojauta

Written by Biciulystė Siūlo · 29 sec read
Audrius Bačiulis. Piktdžiugiška užuojautaJAV Generalinio prokuroro Barro laiškas Kongresui apie Muellerio tyrimo išvadas dėl dvejus metus JAV leftistinės žiniasklaidos ir Demokratų partijos aktyvistų skleisto melo, neva būta sąmokslo tarp Donaldo Trumpo rinkimų kampanijos ir Rusijos valstybinių struktūrų:

Ne, nebūta.

Kaip rašo savo ataskaitoje specialusis prokuroras Muelleris, „Tyrimas nenustatė, kad Trumpo rinkimų kampanijoje dalyvavę asmenys būtų kaip nors susimokę ar derinę savo veiksmus su Rusijos Vyriausybės veiksmais kišantis į [JAV] rinkimus“.

Taškas.

Piktdžiugiška užuojauta durneliams iš „auksinio lietučio“ sektos: Nerijus Maliukevičius, Mykolas Katkus, Linas Kojala, Vykintas Pugačiauskas, Aurelijus Katkevičius, Marius Laurinavičius, Rimantas Pleikys beigi kitiems anti-amerikietiškos propagandos kampanijos, šlovinančios Rusijos valdovo Vladimiro Putino galias, dalyviams.

Visas Williamo Barr’o laiškas čia: https://www.washingtonexaminer.com/news/read-attorney-general-william-barrs-letter-on-mueller-final-report

Veidaknygė

tiesos.lr