Aktualijos

Aurelijus Grigas. Ar draugas Andrius Tapinas yra visuomenininkas? Baikite…

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read

Pastebėjote, kaip Andrius Tapinas nuosekliai ir taikliai parinktu laiku maitina visuomenę tariamais politiniais skandalais.

Portalų antraštės skelbia: “Andrius Tapinas. Prezidentas ir berniukas”. “Jei dar nematėt velykinio mūsų respublikos Prezidento ir pirmosios ponios sveikinimo, būtinai pažiūrėkit”.

“Visuomenininkas A. Tapinas susidomėjo šalies savivaldybių tarybų narių išleidžiamomis kanceliarinėmis lėšomis…”

“Visuomenininkas A. Tapinas skelbia, kad Turkija ir „Baykar“ gamintojas nusprendė Lietuvai padovanoti moderniausios komplektacijos kovinį droną…”

A.Tapinas sako, kad „Šiugždinienei reikėtų rūpintis nebe kėdės išsaugojimu, o potencialiai baudžiamąja byla“.

Pastebėjote?  A.Tapinas kažkodėl vadinamas visuomenininku. Kodėl?

Mat šis žodis skamba patraukliau. Tarsi pilietiškas, nesuinteresuotas, nepriklausomas… Dažnam kyla mintis, gal šis vyras veikia savanoriškai, laisvalaikiu, be atlygio… Mums savanorystė dar vis asocijuojasi su pasiaukojimu, nesavanaudiškumu…

Bet nesvaikite. A.Tapinas gauna didesnį atlygį, negu jūs apie tai svajojate. Gauna iš viešosios įstaigos (VŠĮ) „Laisvės TV” .

Dar prieš keletą metų portalas ve.lt rašė, kad „Laisvės TV” , įregistruotos 2016 m. spalio 4 dieną, metinėse finansinėse ataskaitose nėra nė vieno sakinio, jog paramą šiam kairiųjų ruporui suteikė Sorošo fondas…

“Kauno diena” skelbė, kad “2018 metais Piliečių aktyvumui skatinti – beveik 3 mln. eurų, kliuvo ir „Laisvės TV“.  Tai patvirtino ir portalas delfi.lt , kad “Vidaus reikalų ministerija 100 tūkst. eurų finansavimą ji skyrė „Laisvės TV“ projektams, dalį finansavimo ji jau yra gavusi anksčiau, tik apie tai garsiai nekalbėjo…”.

Pasirodo, negerai klaidinti žmones – visuomenininku vadinti žmogų, kuriam už “visuomeniškumą” mokamos šimtatūkstantinės išmokos. Tokiu “visuomenininku” svajoja tapti kas antras Lietuvos pilietis. Tačiau pinigai mokami ne už visuomeniškumą, o už tai, kad A.Tapinas nuolat tąsytų nereklamuojamos politinės jėgos  oponentus. Gal girdėjote, kad šis visuomenininkas ką nors blogai būtų pasakęs apie eksprezidentę D.Grybauskaitę? Arba apie Laisvės partiją?

Už tai negražu riebiomis valdžios dotacijoms šeriamą veikėją vadinti savanoriu. Liaudyje tai vadinama makaronų kabinimu…  A.Tapinas joks visuomenininkas. Tai valstybės dosniai apmokamas nuomonės formuotojas, išpažįstantis Laisvės partijos idėjas, turintis pretenzijų brautis į aukščiausią Lietuvos valdžią.

Sklando gandas, kad A.Tapinas seniai matuojasi prezidento kėdę…

tiesos.lt

Neblogai nuskambėtų: „visuomenininkas“ A.Tapinas iškėlė save kandidatu į Lietuvos Respublikos Prezidentus…

Ei, pone Gitanai, pats laikas rankioti priešais prezidentūrą mėtomas pirštines! Apsidairykite, jums į nugarą jau alsuoja visuomenininku apsimetęs neomarksistinių struktūrų dosniai finansuojamas politinis darbuotojas draugas Andrius Tapinas!