Aktualijos

Dėl būtinų priemonių šalies saugumui ir gynybai

Written by Redakcija · 1 min read
Gegužės 21 dieną Vilniuje  įvyko partijos Nacionalinis susivienijimas suvažiavimas.  Suvažiavime priimtos rezoliucijos dėl nepaprastosios padėties ir priemonių nacionalinės gynybos stiprinimui, o taip pat viešas laiškas dėl Lietuvoje vykdomos, “minkštosios denacifikacijos“, ir būtinybės stabdyti šį reiškinį. Suvažiavimo metu taip pat atnaujintos kolegialių valdymo organų sudėtys, išreikšta valia dalyvauti savivaldos rinkimuose ir aptartas požiūris į savivaldą bei konkrečiai šiuos rinkimus, pristatyta finansų ataskaita.

Per ilgai Lietuvoje visos diskusijos apie gynybą apsiribodavo tik jai skiriamo BVP procento skaičiavimu. Būtina matyti gynybą platesniame kontekste, suprantant, kad būtinos jos dalys yra ir  gimstamumo skatinimas, socialinės atskirties mažinimas, lygybės prieš įstatymą užtikrinimas, įtampų kurstymo vengimas, pagarbos rezistencijai puoselėjimas ir patriotinis ugdymas šalies mokyklose. Pilnas rezoliucijos tekstas.
Nepaisant didžiosios dalies visuomenės pozicijos, Seimas po pateikimo pritarė civilinės sąjungos (partnerystės), t.y. vienalytės šeimos įteisinimui. Įstatymo priėmimui dar reikės dviejų balsavimų. Nacionalinio susivienijimo nariai aktyviai išssakė savo poziciją vykstančiuose debatuose šia tema: R. Aušrotas, J. Laučiūtė, V. Sinica (nuo 34:00 min).  Kviečiame pasirašyti nepartinę peticiją prieš civilinės sąjungos (partnerystės) įteisinimą. 
Vytautas Sinica. Už partnerysčių įteisinimą padėkosime TS-LKD TS-LKD atstovai iki šiol apsimeta, kad esama kažkokio ryšio su Bažnyčia, jos mokymu, yra jį atstovaujantis sparnas. Tas sparnas – 7 žmonės iš 50? Didieji partijos krikščionys kaip A. Navickas ar M. Lingė, dar geriau, partnerystės projektą Seimui pristačiusi ir praktikuojančia katalike save pavadinusi J. Sėjonienė negali nežinoti, kad Bažnyčia yra tiesioginiu tekstu uždraudusi katalikais save laikantiems politikams balsuoti už bet kokias vienalytes sąjungas, kad ir kaip jos bebūtų pavadintos. Bus įdomu, ar vėl tylės Bažnyčia, stebėdama šį dviveidystės spektaklį.  Jeigu Lietuvoje karo fone netikėtai būtų įteisintos vienalytės „šeimos“, nėra abejonių, kad dėl to būtų kalta TS-LKD ir tik ji – visas likęs Seimas kartu niekada nė iš tolo negalėtų to padaryti.
Papunkčiui tinklalaidė: LGBT pasikinkė Putiną. Laidos įrašas. 

https://www.youtube.com/watch?v=esexb5y4gAU

Romualdas Žekas. Kas nutylima apie sveikatos reformą?
„Tikėjausi, kad reformos trūkumus pastebės Nacionalinė sveikatos taryba. Deja, šviežias kėdžių perstatymas, kaip tiems Brėmų miesto muzikantams, nepadėjo. Panašu, kad net liko nesuprasta reformos esmė“.
Politikos elito (geo) politinis aklumas. Marius Markuckas tinklalaidėje Neredaguota.
Nors informacinė blokada aižėja, tikrai nė iš tolo negalime lygintis žiniasklaidos dėmesiu su didžiųjų partijų atstovais. Tai lemtingai svarbus jų pranašumas ir sunkumas mūsų kelyje. Dėl šios priežasties mums ypač svarbūs socialiniai tinklai ir galimybė juose skleisti savo idėjas. Kviečiame kiekvieną, mumis besidomintį, sekti mus Facebook socialiniame tinkle: Nacionalinis susivienijimas  Jaunimo sambūris „Pro Patria“ Prof. dr. Vytautas Radžvilas  Vytautas Sinica Taip pat pakvieskite savo pažįstamus ir artimuosius sekti šiuos profilius, tegul sklinda žinia plačiai. 
Prisijunk prie Nacionalinio susivienijimo
Nacionalinis susivienijimas Jeigu pritariate mūsų idėjoms ir veiklai, padėkite mums skleisti žinią. Skirkite keletą minučių ir drąsiai persiųskite šį laišką savo artimiesiems, draugams ir pažįstamiems. Paraginkite juos užsisakyti naujienlaiškius užpildžius šią formą