Aktualijos

Dėl kompensacijų pasitraukiantiems iš žvejybos verslo

Written by Redakcija · 1 min read

     ASOCIACIJŲ SĄJUNGA „ŽUVININKŲ RŪMAI“ 

„ŽUVININKŲ RŪMAI“ THE ALLIANCE OF ASSOCIATIONS 

L. Kerosieriui Iki pareikalavimo, Centrinis paštas, Vilnius, tel+370 674 38465, e. p. leonaslabora@gmail.com

Jo Ekscelencijai LR Prezidentui Gitanui Nausėdai

LR Seimo Pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen 

LR Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei

LR Žemės ūkiop ministrui Kęstučiui Navickui

LR Aplinkos ministrui Simonui Gentvilui

LR Seimo Kaimo reikalų komiteto  Pirmininkui Viktorui Pranckiečiui

LR Seimo Aplinkos apsaugos komiteto Pirmininkei  Aistei Gedvilienei

LR Seimo Ekonomikos komiteto Pirmininkui Kaziui Starkevičiui 

LR Seimo Biudžeto ir finansų  komiteto Pirmininkui Mykolui  Majauskui

LR Seimo nariams 

Europos Parlamento nariams

Žvejams

Žiniasklaidai

Dėl kompensacijų pasitraukiantiems iš žvejybos verslo

            Vilnius,  2022-06-24

Seime 2 metus  buldozeriu iš verslo stumiami žvejai verslininkai, kai 2 metus vyko kova su COVID-19 pandemijos pasekmėmis, kai  daugybė žmonių gyveno mažėjant uždarbiams, kai milžiniškais šuoliais auga kainos ir brangsta žmonių pragyvenimas, kai virš 100 dienų Rusija kariauja Ukrainoje, kai visi žmonės išgyvena sunkiausius laikus ir rengiasi padėti Ukrainai SEIMO VALDANTIEJI VISIŠKAI NEREAGUODAMI KAD ŽUVŲ IŠTEKLIAI Kuršių mariose, Priekrantėje (išskyrus menkes), Kauno mariose, ežeruose, nuomojamose telkiniuose ir tvenkiniuose.   YRA GAUSŪS IR TAI YRA PALIUDIJAMA MOKSLINIAIS TRYRIMAIS – Lietuvą valdantieji siekdami daugiau rinkiminių balsų iš žvejų mėgėjų VISAIS ĮMANOMAIS BŪDAIS SIEKIA SUNAIKINTI VERSLINĘ ŽUVININKYSTĘ. 

ATKREIPIAME DĖMESĮ, KAD VISAME PASAULYJE VALDŽIOS INSTITUCIJOS SIEKIA, KAD VERSLINĖ ŽVEJYBA BŪTŲ VYKDOMA VADOVAUJANTIS MOKSLINIAIS PAGRINDAIS.

SUSIDARO ĮSPŪDIS, kad Lietuvos valdininkai drausdami verslinę žvejybą siekia pasitarnauti Rusijos interesams – kad jie sugautų daugiau žuvų, kad sukiršinti žmones ir vėliau juos smurtinėmis pajėgomis stumti iš verslo. 

SUSIDARO NUOMONĖ, kad kai kurių seimūnų ir valdžiažmogių galvas yra užvaldžiusi žvejybos verslo naikinimo ir tarnystės Rusijai pandemija.   

Prašome pateikti  rašytą laišką lietuvių ir anglų kalbomis ES institucijoms dėl kompensacinio mechanizmo sukūrimą asmenims pasitraukiantiems iš žvejybos verslo  ir gautą atsakymą lietuvių ir anglų kalbomis iš ES institucijų dėl kompensacinio mechanizmo sukūrimą asmenims pasitraukiantiems iš žvejybos verslo.

KONSTATUOJAME, kad siūlomi 10 MILIJONŲ eurų išvarytiems žvejams kompensuoti yra PIKTYBIŠKAS IR NUSIKALSTAMAS LIETUVOS BIUDŽETO LĖŠŲ ŠVAISTYMAS, kai nuolatos trūksta lėšų medicinai, socialinėms reikmėms, KRAŠTO GYNYBAI IR PARAMAI UKRAINAI.

PRAŠOME NUTRAUKTI BET KOKIAS 4 ĮSTATYMŲ PROJEKTŲ SVARSTYMO PROCEDŪRAS MAŽIAUSIAI 2 METAMS IR UŽSIIMTI ŽVEJYBOS VERSLO MOKSLINIAIS PAGRINDAIS ORGANIZAVIMO PRINCIPAIS.

ŽUVŲ LIETUVOjE UŽTEKS IR ŽVEJAMS MĖGĖJAMS IR ŽVEJAMS VERSLININKAMS.  PAPILDOMAI SIŪLOME ĮVEISDINĖTI PLĖŠRIŲJŲ ŽUVŲ.

Asociacijų sąjungos “Žuvininkų rūmai” prezidentas L. Kerosierius

Tel. +370 674 38465, e. p. leonaslabora@gmail.com   www.fisheryabc.eu