Aktualijos

„Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021″ – organizatoriai kreipiasi į visuomenę

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read
Seimu marsas -stipri_seima_stipri_valstybe   Protestas Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021 Protestas „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021″ (toliau „Maršas“) artėja prie savo starto – iki gegužės 15 dienos teliko 5 dienos.
Pasirengimas šiam didžiausiam visos Lietuvos protestui per visą šalies Nepriklausomybės istoriją truko (truks) 2,5 mėnesio.

 Tai didelis laiko tarpas pareikalavęs ir nemažų išlaidų, kurias „Maršo“ organizatoriai išleido (ar dar išleis) laikraščių apie „Maršą“, dalinamų šalies regionuose spausdinimui, vėliavų ir vėliavėlių, lipdukų ir kitos organizacinės medžiagos gamybai. Taip pat daug išlaidų pareikalaus scenos ir garso bei vaizdo transliacijos technikos, statomos Vilniaus Vingio parke nuoma, autobusai skirti išvežioti „Maršo“ dalyviams iš parkavimosi aikštelių į Vingio parką. Apsaugos, Greitosios pagalbos ir Gaisrininkų tarnybos taip pat bus apmokamos iš „Maršo“ sąskaitos, į kurią Jūs, mieli Lietuvos piliečiai, siunčiate savo finansinę paramą.

Taupydami visuomenės paaukotas lėšas, dalį išlaidų apmokėjo patys „Maršo“ organizatoriai iš asmeninių lėšų, pavyzdžiui protesto „Didysis Šeimos Gynybos Maršas 2221″ turo po Lietuvą, kurio metu vyko gyvi susitikimai su Lietuvos žmonėmis ir buvo dalinama informacinė medžiaga, autobusiuko kuro ir jo vairuotojo atlyginimo išlaidas, susidariusias per kelių savaičių laikotarpį, apmokėjo neformalus „Maršo“ vadovas Raimondas Grinevičius. Dalį kas savaitinių vaizdo konferencijų, kurių metų organizatoriai pasakojo visuomenei apie atliktus darbus – taip pat apmokėjo jie patys.

Tačiau taupyti galima tada, kai yra iš ko. Šiuo metu, iš Jūsų, mieli Lietuvos žmonės, paaukotų pinigų (kurių buvo gauta daugiau nei 40 tūkstančių eurų), liko visai nedaug ir organizatorių paskaičiavimu jiems pritrūks apie 3-4 tūkstančių eurų finalinėms išlaidoms.

Tai turėtų būti viso protesto „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021″ filmavimas ir tiesioginė transliacija. Šiems dalykams dar trūksta Jūsų paramos. Visos išlaidos jau paskirstytos, todėl dabar matosi trūkstama jų dalis, kuri, kaip jau minėta, sudaro 3-4 tūkstančius eurų.

Kiekvieno iš jūsų finansinė ir kitokia parama labai svarbi – ji padės kokybiškai surengti „Maršo“ finalinį akordą (mitingą) įmanomai patogų, saugų ir įsimintiną.

Visa ataskaita apie išlaidas iš Jūsų suaukotų lėšų gegužės 15 dieną bus paskelbta mitingo metu ir tinklapyje www.ŠeimųSąjūdis.lt

Paremti galima pervedant lėšas į VšĮ „Kauno Forumas“ sąskaitą: LT21 7044 0600 0830 0107 SWIFT kodas (BIC), CBVILT2X, mokėjimo paskirtyje nurodykite: AUKA Šeimos gynimo maršui.

Organizatoriai primena – tai ne jų renginys, tai visos Lietuvos „Didysis Šeimos Gynimo Maršas 2021″, kuriame jie užima tik administratorių vaidmenį, dirbdami grynai savanoriškais pagrindais ir neatlygintinai.

Ačiū jums!

Infa.lt