Aktualijos

ELDORADAS UŽ 3,5 euro

Written by Redakcija · 1 min read

Iki Vytauto Didžiojo karūnavimo 600 metų jubiliejaus liko 10 metų

LIETUVOS SĄJŪDŽIO VILNIAUS SKYRIAUS TARYBA

Jo Ekscelencijai LR Prezidentui Gitanui Nausėdai
LR Seimo Pirmininkui Viktorui Pranskiečiui
LR Ministrui Pirmininkui Sauliui Skverneliui

Pasaulio Lietuvių Bendruomenės Pirmininkei Daliai Henkei
LR Seimo nariams
Pasaulio Lietuvių Bendruomenės Seimo nariams
Žiniasklaidai

                                       ELDORADAS UŽ 3,5 euro

 Ištisus metus tautos išrinktieji su savo patarėjais ir padėjėjais rengėsi pamaloninti tautiečius ir geriau pasirengti ateinantiems rinkimams.

Jo Ekscelencija LR Prezidentas Gitanas Nausėda biudžeto svarstymo finišo tiesiojoje paskelbė prioritetus DĖL GEROVĖS  VALSTYBĖS, o  LR Seimas iki to buvo atlikęs daug darbų DĖL ATEITIES LIETUVOS kūrimo.

            Tai davė didžiulį impulsą  STIPRIAI paremti dirbančiuosius, studentus, medikus, pedagogus, vaikus ir pensininkus.

            Praėjusiomis dienomis Seimas VIENBALSIAI SUTARĖ  PENSININKAMS PRIDĖTI po 3,5 EURO,  o politikai ir valdantieji džiūgavo lyg būtų atradę ELDORADĄ.

            O iki to maitvanagiai iš Maximų, Iki, Rimi, Norfų, švedų ir norvegų bankų, vaistinių korporacijų, didžiųjų ir mažųjų prekybos centrų, paslaugų sterų  rengė PASIPINIGAVIMO STRATEGIJAS.

Nors dar nė vienas negavo nė cento iš 3,5 ir  kitų  pažadėtų pinigų, maitvanagiai jau nuo gruodžio pradžios sugalvojo slaptą kainų didinimo karą ir jau surado sau ELDORADĄ.   

            Džiūgaukite politikieriai ir valdžiažmogiai,   PENSININKAI, DIRBANTIEJI, STUDENTAI,  PEDAGOGAI, MEDIKAI, VAIKAI primokės EKSPLOATATORIAMS ir KRAUJASIURBIAMS, nes jie  PIKTAVALIŠKAI ir  ĮŽŪLIAI NAUDOJASI atkovota ir apginta Nepriklausomybė.             

Be investicijų ir nesukuriant naujų darbo vietų maitvanagiai galės vien iš pensininkų 3,5 eurų priedų uždirbti per metus daugiau kaip 30 milijonų  eurų, o iš visiems padidintų algų, stipendijų ir priedų UŽSIDIRBS DAUGELĮ  ŠIMTŲ MILIJONŲ EURŲ.

 Niekas neuždėjo MAITVANAGIAMS  APYNASRIO dėl Lietuvos žmonių APIPLĖŠINĖJIMO, nes aplinkui tvyro liberalistinės nuostatos – esą viską išspręs ir sureguliuos rinka.

 ŽINOKIME, kad pagal LIETUVOJE veikiančias rinkos nuostatas sužlugdyti daugybės žmonių gyvenimai ir toliau ŽLUGDOMA  LIETUVA – apie milijonas žmonių pabėgo iš Lietuvos, o užsieniečiai plūsta Lietuvon.

Kol seimūnai draskėsi dėl biudžeto, MAITVANAGIAI skirstėsi grobį.  VALSTYBĖ TURI GINTIS

Tarybos pirmininkas  L. Kerosierius
Pirmininko pavaduotoja  R. Jakučiūnienė

Pirmininko pavaduotojas  P. Dirsė

Pirmininko pavaduotojas  V. Jakubonis
         Pasiteiravimui: L.  Kerosierius 8674 38465,
Adresas korespondencijai L. Kerosieriui Iki pareikalavimo, Centrinis paštas, Vilnius,                        el. p. vilnius@sajudis.com www.sajudis.com