Susitelkimo vietos visuose miestuose bus suderintos su iniciatyvine grupe.

Visų kolonų formavimo adresai įvairiuose miestuose bus pranešti atskiru iniciatyvinės grupės pranešimu internetiniame puslapyje www.seimusajudis.lt, bei informacinių rėmėjų žiniasklaidoje.

Vilniaus ir aplinkinių rajonų dalyviai vyksta į Trakus.
Susitarus iš anksto, vilniečiai, laukdami vieningos kolonos, galėtų važinėti po miestą. Tai turės būti suderinta su iniciatyvinės grupės koordinatoriais Vilniaus miestui.

Visos automobilių kolonos įvažiuos į pagrindinę automagistralę Klaipėda- Vilnius. Dėl per didelio automobilių srauto gali susidaryti transporto kamščiai atkarpoje Kaunas-Vilnius, todėl prašome supratingumo ir ramybės. Anksčiau paminėtose atkarpose ties Kryžkalniu ir kitose link Kauno esančiose magistralės atkarpose, pagal spėjamą automobilių skaičių spūsčių nenumatoma.

1.Kolonų įsiliejimas į magistralę ties Kryžkalniu.

Šiaulių grupės kolona važiuoja keliu Šiauliai-Kryžkalnis. Įsijungia pakeliui esančių miestų dalyviai (Kelmė susirenka ir pasiruošia įsilieti iki 11:10 val.), prisitaiko ir apskaičiuoja bei susiderina laiką tarpusavyje.
Kolona iš Tauragės pusės iki Kryžkalnio pakeliui priima visus šia kryptimi važiuojančius dalyvius, kurie laiką įsivertina ir susiderina pagal pajudėjimo iš Tauragės laiką.

2. Kolonų įsiliejimas į pagrindinę magistralę ties KAUNU.

Atvykstant iš Panevėžio pusės, pakeliui jungiasi Kėdainiuose susiformavusi automobilių kolona, orientacinis prisijungimo laikas – 11:20 val. Kiti dalyviai išvykimą įsivertina ir susiderina patys pagal pateiktą orientacinį laiką.

Atvykstant iš Marijampolės pusės įvažiuojama į autostradą A1 ties „Mega“ prekybos centru.

Prisijungia Kauno miesto ir Kauno apylinkių kolona.
Kolonų įsiliejimas į pagrindinę koloną magistralėje ties Savanorių pr. sankirta su A1 magistrale laiku 12:35 val.

Atvykstantiems iš Utenos pusės į magistralę įvažiuojama ties Kaunu. Utenos grupė pakeliui pasipildo šių miestų dalyviais: Ukmergė (Anykščiai, Molėtai ir aplinkiniai) kolona susirenka ir įsilieja orientaciniu laiku 11:20 val. Ukmergėje. Jonavos ir jos apylinkių kolona susirenka ir įsilieja orientaciniu laiku iki 12:00 val. Jonavoje.

3. Kolonų įsiliejimas į pagrindinę magistralę ties Kaišiadorimis. Įsilieja dalyviai, atvykstantys iš Alytaus pusės: Druskininkai, Alytus ,Varėna ir visi kiti aplinkiniai rajonai.

4.Vilniaus miesto ir rajono dalyvių įsiliejimas į pagrindinę koloną. Dalyviai renkasi Trakuose 13:35 val. ir prisijungia prie kolonos ties Vieviu.

Maršo atkarpoje nuo Kauno iki Vilniaus galimas magistralės perkrovimas, todėl prašome rimties ir susitelkimo. Būkime draugiški kitiems dalyviams ir tolerantiški pareigūnams, nes jie mūsų tautos dalis.

Manome kad šioje atkarpoje automobilių skaičius gali siekti 700-2000(lengvųjų automobilių). Kolonos judėjimo metu virš autostrados dalyvių laukia siurprizai oro erdvėje..

Sekantis etapas – visų transporto priemonių, įvažiavusių į Vilnių, nukreipimas iki parkavimų vietų, kurios bus suderintos ir paskelbtos vėliau. Nuo parkavimo vietos iki protesto akcijos vietos (bus paskelbta vėliau viešai tiek internetiniame puslapiuose, www.seimusajudis.lt tiek protesto akcijos informacinių rėmėjų portaluose ir laikraščiuose) ir atgal pavežės protesto akcijos išnuomoti autobusai.

Prašome geranoriško supratimo ir tikimės jūsų pagarbaus elgesio, naudojimosi ekspertų išvadomis ir rekomendacijomis, kurių privalome griežtai laikytis.