Aktualijos

Europiečių protestas prieš COVID-19 vakcinaciją nanočipais, prieš siekį atimti pinigus ir teises

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read
  Neįvykusi pinigų šeimininkų Covid-19 „pandemija“ tapo pretekstu atlikti Europos gyventojų priverstinę „vakcinaciją“ Bilo Geitso užpatentuotais nanočipais, pažymėtais šetono ženklu 666.

Nesenai per Vokietijos televiziją Bilas Geitsas paskelbė apie planus „vakcinuoti“ 7 milijardus pasaulio gyventojų ir žengė praktinius žingsnius, papirkdamas Vokietijos centrinę spaudą, papirkdamas Roberto Kocho institutą, o praeitą rugsėjį tapo stambiausiu Mainco Biotech įmonės akcininku.

Šetoniškas Bilo Geitso patentas WO/2020/060606 buvo užregistruotas 2020 metų kovo 26 dieną. Jo pareiškėjas kompanija MICROSOFT TECHNOLOGY LICENSING, LLC, kuriai vadovauja Bilas Geitsas. Balandžio 22 dieną patentas gavo tarptautinį statusą. Jis vadinasi „Kriptovaliutos sistema, panaudojanti kūno aktyvumo duomenis“. Patento reziumė nurodoma, kad „žmogaus kūno aktyvumas asocijuojamas su užduotimi, suteikiama vartotojui, gali būti panaudojama kriptovaliutos sistemos mainingo procesui.“

https://1.bp.blogspot.com/-VsEWme9QPiw/XrJ7cRG6f7I/AAAAAAAARoU/NDNLzTniVkI0iJF13e1t5118lxcFboQMwCLcBGAsYHQ/s1600/5eb1466a.jpg

Bilas Geitsas kartu su Rokfeleriu, Sorošu ir kitais satanistais-neokonais jau senai privatizavo Pasaulio sveikatos organizaciją (PSO) ir jau daugelį metų skiria milijardus dolerių vakcinų kūrimui. Microsoft korporacija su Rokfelerio fondu ir vakcinacijos aljansu GAVI yra partneris globalaus asmens skaitmeninės identifikacijos projekto ID2020. Šis projektas yra dalis JTO iniciatyvos 2030 Sustainable Development Goals (Tvarios plėtros tikslai), pagal kurį iki 2030 metų planuojama aprūpinti visus planetos gyventojus skaitmeniniu ID. Šis ID dokumentas talpins visą informaciją apie žmogų, įskaitant jo darbovietę ir išsilavinimą, o taip pat biometrinius duomenis, patvirtinančius jo asmenį, pirštų antspaudus, ir akių rainelės skeną. Visa ši informacija bus saugoma blokčein technologijos pagrindu, tai yra užšifruota ir patalpinta išskirstytoje duomenų bazėje.
Gegužės 15 dieną Vokietijos Bundestagas ruošiasi antruoju skaitymu priimti įstatymą dėl imuninių pasų ir privalomos vakcinacijos. Tie, kurių testai ir antikūnai (koronaviruso ir, gali būti, kitų pavojingų ligų) bus normoje, gaus imuninį pasą ir bazines teises, kurios dabar Vokietijoje „apribotos“. Tie, kas antikūnų neturės, turės būti paskiepyti – ir tuomet gaus šį dokumentą. Jeigu imuninio paso nėra, tai žmogus negalės naudotis elementariomis teisėmis: laisvai judėti, socialiai kontaktuoti, dalyvauti renginiuose, dalyvauti profesinėje veikloje, lankyti mokyklas ir vaikų darželius ir t.t.
Pasaulio žiniasklaida pranešė, kad renkami 8 milijardai eurų vakcinų nuo koronaviruso sukūrimui. Lietuva prisidės „intelektiniu potencialu“. Dvi kompanijos vykdo šį užsakymą ir žada į rinką išleisti milijoną vakcinų iki šių metų rudens. Vakcinų testavimo mechanizmas Vokietijoje supaprastintas specialiu įstatymu. Apie kokias kompanijas kalbama, nepatikslinama, tačiau manoma, kad kalbama apie po visą pasaulį išmėtytas Bilo Geitso laboratorijas, kad ne be reikalo šis personažas iš televizijos ekranų pareiškė, kad jo centrai yra pasirengę pagaminti vakciną nuo COVID-19, nors viso pasaulio virusologai kol kas dar taip ir neišsiaiškino dėl šio naujo viruso, kas jį sukonstravo ir paleido iš laboratorijos. Dar 2018 metais Geitsas kūrė Žemės gyventojų užkrėtimo nauju respiratoriniu virusu matematinius modelius ir prognozavo dešimtis milijonų mirusių.

Štai vokiečių vakcinacijos įstatymo tekstas ir vokiškas komentaras:

Daugiau skaityti ČIA https://manolietuva.com/?p=2530

dr.Algimanto Lebionkos portalas MANO LIETUVA