Aktualijos

Galingiausi angelai šventieji Serafimai padės “Drąsos kelio” partijai rinkimuose

Written by admin · 1 min read

Šiandien rinkimuose į Seimą dalyvaujančios partijos Vyriausiosios rinkimų komisijos surengtoje burtų traukimo ceremonijoje išsitraukė rinkimų numerius.

Pirmąjį numerį ištraukė Liberalų sąjūdžio lyderis Eligijus Masiulis, kurio kolegos plojimais įvertino tokį, jų manymu, sėkmingą pasirinkimą. Paskutinis 18-asis numeris atiteko Artūro Zuoko vadovaujamai sąjungai „Taip“.

Sėkme traukiant burtus džiaugėsi ir politinė partija “Drąsos kelias”, kurios portale www.dkpartija.lt pranešama, kad jai tekęs skaičius simbolizuoja Šventuosius Serafimus:
„Drąsos kelias“ politinė partija rinkimų biuletenyje dalyvaus su numeriu 6!
Valdas Vasiliauskas, kuris ir dalyvavo burtuose, šį skaičių vertina labai gerai. Jam šiuose burtuose talkininkavusi žymiausia XX amžiaus Lietuvos disidentė, kovotoja už žmonių teises ir Lietuvos laisvę N. Sadūnaitė ypač džiaugėsi dėl šio skaičiaus. Pasak jos, skaičius 6 simbolizuoja Šventuosius Serafimus – jie yra patys galingiausi angelai, padėsiantys partijai rinkimuose.
Serafimai – tai aukščiausios angelų hierarchijos atstovai. Jų pavadinimas hebrajų kalboje reiškia „degti“. Taigi, serafimai yra ugniniai Dievo angelai, kurie dega dieviška meile. Jie yra arčiausiai Dievo, jie artimiausi Jo tarnai, kurių pagrindinė veikla, kaip mums, žmonėms, atrodo, giedoti apie tai, koks didis yra Kūrėjas. Biblijoje pranašas Izajas sako: „Aš mačiau Viešpatį aukštame ir pakeltame soste… Serafimai stovėjo ties juo. Kiekvienas jų turėjo šešis sparnus: dvejais jie dengė savo veidą, dvejais dengė savo kojas, ir dvejais sklandė. Jie šaukė vienas kitam ir sakė: Šventas, šventas, šventas Viešpats, kareivijų Dievas; visa žemė pilna jo garbės“, – rašoma politinės partijos “Drąsos kelias” svetainėje.

Burtai lėmė, kad rinkimų biuleteniuose partijų ir koalicijos sąrašai bus įrašyti tokia tvarka:

1. Liberalų sąjūdis
2. Respublikonų partija
3. Darbo partija
4. Demokratinė darbo ir vienybės partija
5. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai
6. Drąsos kelias
7. Lietuvos lenkų rinkimų akcija
8. Lietuvos socialdemokratų partija
9. Tvarka ir teisingumas
10. Nacionalinis susivienijimas „Už Lietuvą Lietuvoje“
11. Krikščionių partija
12. Lietuvos žmonių partija
13. Socialistinis liaudies frontas
14. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
15. Jaunoji Lietuva
16. Liberalų ir centro sąjunga
17. Emigrantų partija
18. Politinė partija „Sąjunga TAIP“

Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, spalio 14 dieną vyksiančiuose rinkimuose Seimo nario mandato sieks apie 2 tūkstančius kandidatų.

ekspertai.eu