Aktualijos

Galvų kapojimas

Written by admin · 1 min read

Iki Vytauto Didžiojo karūnavimo 600 metų jubiliejaus liko 15 metų         

 

Jos Ekscelencijai LR Prezidentei  Daliai Grybauskaitei
LR Seimo Pirmininkei Loretai Graužinienei
LR Ministrui Pirmininkui  Algirdui Butkevičiui
LR Krašto apsaugos ministrui Juozui Olekui  
LR Seimo nacionalinio saugumo komiteto pirmininkui Artūrui Paulauskui
LR Seimo nariams
Žiniasklaidai
PAREIŠKIMAS  V. Matijošaičio savivaldžiavimas prasideda

2015-05-14, pasak žiniasklaidos,  Kauno meras V.  Matijošaitis  pasirašė potvarkį, kuriuo iš pareigų atleido VšĮ S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo direktorių E. Raubicką.
    Nuo 2015-05-15 darbą pradėjo naujas oro uosto vadovas V. Skučas, kuris jau anksčiau vadovavo tam pačiam oro uostui, tačiau iš pareigų turėjo trauktis, kai 2007 metais spaudoje pasirodė informacija apie istoriniame aerodrome planuojamus kurti golfo laukus ir laisvalaikio sporto centrą.

V. Matijošaitis, pasinaudojęs Savivaldos įstatymu reglamentuojančiu  skirti į pareigas ir atleisti iš jų savivaldybės viešųjų įstaigų, kurių savininkė yra savivaldybė, pirmąja auka pasirinko  ilgametį  aerodromo direktorių  E. Raubicką.

Iš gyvenimo praktikos žinome, kad bet kuris darbuotojas vadovo iniciatyva gali būti atleidžiamas iš darbo pateikiant jam drausmės, gamybinio aplaidumo, neteisėtos veiklos, biurokratizmo ar  nusikalstamos veiklos pražangas, IŠ ANKSTO ĮSPĖJUS ATLEIDŽIAMĄJĮ. Kyla klausimai kodėl taip staigiai buvo atleistas E. Raubickas. Patikimi šaltiniai aiškina, kad baigiantis gegužės 14-osios darbo dienai į S. Dariaus ir S. Girėno oro uosto administraciją atvyko V. Skučas su saugos bendrovės „Komanda“ darbuotojais ir skubiai suorganizavo E. Raubicko nušalinimą nuo darbo.

Atkreipiame dėmesį, kad S.Dariaus ir S.Girėno oro uosto vadovybė yra atlikusi daug gerų darbų ir ypatingai vykdant  NATO oro pajėgų gynybines funkcijas bei istorinės atminties išsaugojimo ir jaunimo auklėjimo darbus. Neteko girdėti visuomenėje ir žiniasklaidoje apie  E. Raubicko pražangas.

Žinoma, kad E. Raubickas yra karo lakūnas, aktyviai propaguoja Lietuvos aviaciją, turi tarptautinę akrobatinio skraidymo teisėjo kategoriją, yra apdovanotas Vyčio kryžiaus ordino medaliu ir Garbės ženklu „Plieno Sparnai”.

Prašome spręsti klausimus apie E. Raubicko sugrąžinimą į darbą – į S.Dariaus ir S.Girėno oro uosto direktoriaus pareigas ir PAAIŠKINTI VISUOMENEI APIE E. RAUBICKO ATLEIDIDIMO MOTYVUS.  Su karo lakūnais ir jų vadovais taip nesielgiama, kai Lietuvai gręsia žaliųjų žmogelikų invazijos galimybės ir kai jaunimas masiškai stoja į krašto gynėjų gretas.  Laisvės kovotojai neteisėtą E. Raubicko atleidimą iš darbo supras kaip V. Matijošaičio diversiją priešiškų  Lietuvai jėgų naudai.

 

Tarybos pirmininkas L. Kerosierius
Atsakingasis sekretorius A. Budriūnas
Pasiteiravimui: Gedimino pr. 1, Vilnius, Sąjūdis,. Telefonai A. Budriūnas: +370 673 95837, L. Kerosierius:+370 5 231 8111,    P. Rutkauskas: + 370 699 37691, R. Jakučiūnienė +370 5 242 34 48
el. p. vilnius@sajudis.com       www.sajudis.com