Aktualijos

J. Kaczynskis LGBT teises vadina grėsme Lenkijai

Written by Biciulystė Siūlo · 50 sec read

Lenkijos valdančiosios partijos lyderis Jaroslawas Kaczynskis seksualinių mažumų teises, lyčių vaidmenų teoriją ir Jungtinių Tautų rekomendacijas dėl lytinio švietimo pavadino grėsme Lenkijai.

Konservatyvios „Įstatymo ir teisingumo“ (PiS) partijos vadovas taip pat paragino šalį gerbti Katalikų bažnyčią, nepriklausomai nuo asmeninių pažiūrų.

Taip jis trečiadienį kalbėjo vidurio Lenkijos mieste Vloclaveke, kur bažnyčią remianti organizacija surengė konferenciją.

Lenkijos faktiniu vadovu laikomas J. Kaczynskis įvardijo veiksnius, kurie, jo manymu, daro grėsmę Lenkijai.

Tarp jų – „išpuoliai prieš šeimą ir vaikus, jų seksualizacija“, taip pat Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijos dėl lytinio švietimo ir lesbiečių, gėjų, biseksualų bei transeksualų (LGBT) judėjimai“, kalbėjo politikas.

J. Kaczynskis taip pat peikė Lenkijos bažnyčios kritikuojamą lyčių vaidmenų teoriją.

„Šios ideologijos, filosofijos, visa tai yra atsivežta iš užsienio, tai nėra vidiniai Lenkijos mechanizmai“, – konferencijoje sakė „Įstatymo ir teisingumo“ pirmininkas.

„Tai yra grėsmės lenkiškajam identitetui, mūsų tautai, jos egzistavimui ir Lenkijos valstybei“, – pridūrė jis.

Pristatydamas savo Lenkijos ateities viziją, J. Kaczynskis pasmerkė išpuolius prieš Katalikų bažnyčią ir pabrėžė krikščionybės įtaką lenkų gyvenime.

„Abejoti Katalikų bažnyčios pozicija yra ne patriotinis veikimas, nepriklausomai nuo (žmogaus) pažiūrų“, – kalbėjo J. Kaczynskis.

Visuomenės apklausos rodo, kad PiS Lenkijoje turėtų laimėti gegužę vyksiančius Europos Parlamento rinkimus.
alfa.lt