Aktualijos

Jonas Ramanauskas. Antikonstitucininkai 

Written by Redakcija · 3 min read

Tačiau pirmuosius Seimo rinkimus laimėjo Algirdas Mykolas Brazauskas ir jo komanda ir prof. Vytauto Landsbergio LR Konstitucijos pakeitimai neįvyko. 

Toks pat demokratijos eliminavimas įvyko ir IV Sąjūdžio suvažiavime. Čia vietoj Lietuvos Sąjūdžio tarybos rinkimų įvyko jų pasirinkimas dalyvaujant Sąjūdžio Garbės pirmininkui prof. Vytautui Landsbergiui, taip siekiant sunaikinti Lietuvos Sąjūdį. Tai kur čia toji garbė? Buvo sakoma, jei turi kitokią nuomonę – tai esi ne sąjūdininkas.

Patys žymiausi Lietuvos antikonstitucininkai yra signataras LTSR-LR pirmininkas profesorius Vytautas Landsbergis, buvusi prezidentė Dalia Grybauskaitė, prezidentas Gitanas Nausėda ( 2023-04-15 straipsnis „Nesąžiningas LR prezidentas Gitanas Nausėda yra prieš Konstituciją“ https://ekspertai.eu/nesaziningas-lr-prezidentas-gitanas-nauseda-yra-pries-konstitucija108727/   ), signataras Rolandas Paulauskas (2016-09-19 straipsnis „Politikos liūto blūdai“  https://ekspertai.eu/politikos-liuto-bludai/  ), signataras Zigmas Vaišvila  (2021-09-01straipsnis „Konstitucijos parazitai ir išdavikai – vyt lauk“  https://www.laisvaslaikrastis.lt/35228-2/)  ir visi be jokios išimties Seimo nariai išrinkti pagal antikonstitucinį įstatymą, bei nelegitimi Konstitucinio Teismo sudėtis.