Aktualijos

Kam kelia grėsmę Lietuvos Visuomenės Taryba?

Written by Redakcija · 1 min read

2019 m. kovo 22 d. 15 val. Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Lietuvos Visuomenės Tarybos valdybos pirmininko Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija Seime „Kam kelia grėsmę Lietuvos Visuomenės Taryba?“

Dalyvauja Lietuvos Visuomenės Tarybos steigėjas Vilmantas Povilaitis, valdybos nariai Donatas Šulcas, Stanislav Ladinskij ir Tauras Jakelaitis.

Lietuvos Visuomenės Taryba, laiku ir dalykiškai reaguojanti į mūsų valstybės skaudžiausias bėdas, valdžiai užduodanti nemalonius klausimus ir teikianti  dalykiškus pasiūlymus, sulaukė aršių provokacijų.Visų pirma, puolamas valdybos pirmininkas Zigmas Vaišvila. Net ir nusprendus jam nedalyvauti Respublikos Prezidento rinkimuose, Laisvės TV (https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=3klGmEaoh3w ) Rita Miliūtė ir šioje laidoje jos pristatyto Lietuvos „elito“ su Algiu Ramanausku priešakyje, kaip jau įprasta, be jokių įrodymų paskelbė, kad atskleisti Lietuvos „bomžai“ – prieš Lietuvos Respubliką Kremliui Lietuvoje dirbantis gerai organizuotas ir apmokamas Rusijos propagandos skleidimo tinklas. Negalėjo Laisvės TV nepaminėti ne tik signataro Zigmo Vaišvilos, bet ir Lietuvos „elitui“ itin skaudžios bado akcijos Daukanto aikštėje prie Respublikos Prezidento rūmų organizatoriaus Donato Šulco, kitų aktyvių Lietuvos žmonių.

Laisvės TV aktyviai darbavosi ir bado akcijos Daukanto aikštėje prie Respublikos Prezidento rūmų metu – įsimintina buvo kontrakcija – apsirijimo spektaklis, kurį paruošė Laisvės TV.

„Kurdupeliai“, „referendūmininkai“, „vatnikai“ tapo Lietuvos „bomžais“.

Kodėl tokio „baisaus“ puolimo nesulaukė nė vienas Respublikos Prezidento rinkimų dalyvis?

Š.m. kovo 19 d. Vilniaus apygardos administracinio teismo posėdyje paaiškėjo, kad Vadovybės apsaugos departamentas prie LR VRM, nurodęs Seimo kanceliarijai metus laiko į Seimą neįleisti Vilmanto Povilaičio, Stanislovo Ladinskio ir kitų signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencijų dalyvių ir pranešėjų, tai padarė, gavęs LR VSD nurodymą. Todėl signataras Zigmas Vaišvila kreipėsi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, prašydamas išspręsti Vilmanto Povilaičio ir Stanislavo Ladinskio patekimo į Seimą klausimą šiai spaudos konferencijai.