Aktualijos

KAS UŽMAUS TRAMDOMUOSIUS MARŠKINIUS NETEISYBĖS SKLEIDĖJAMS?!

Written by Redakcija · 1 min read

Lietuvos žiniasklaidos gigantai 2020-03-23 d. 21  val. 42 min transliavo straipsnį:

DELFI   Žinios    Dienos naujienosLietuvoje

(1624) BNS, Malvina Baužytė, ELTA

2020 m. kovo 23 d. 21:42   

Grybauskaitė: tiesioginį Sveikatos apsaugos ministerijos valdymą perima Vyriausybė ir tiesiogiai premjeras

Šiame straipsnyje buvo rašoma:

Apie dabartinę Aurelijaus Verygos krizės valdymo situaciją šalyje prezidentė kalbėjo LRT: „Pirmiausia, manau, kad vadovas pakeistas. Dar sekmadienį buvo priimti sprendimai, kad tiesioginį Sveikatos apsaugos ministerijos valdymą praktiškai perima Vyriausybė ir dabar tiesiogiai tuo užsiima pats premjeras. Tai jau tas faktas įvykęs.

Dabar 2020-03-24 d. 18 val. rašydamas apie susidariusią situaciją prisimenu, kai 1991 sausio 13 dieną ir vėliau stovint  barikadose prie  LR Seimo mes tikėjome Lietuvos Respublikos Parlamentu ir  jo vadovais. Tada mes pasitikėjome ir nugalėjome. Ir 30 metų einame Lietuvos Nepriklausomybės keliais.

Prieš 30 metų kolaborantai Lietuvos radijuje ir televizijoje, partinėje mokykloje, SSRS pavaldžiose gamyklose buvo kurpiami ir skleidžiami planai apie Lietuvos sugrąžinimą į SSRS valstybių šeimą.

2020-03-23 dieną prieš pietus LR Prezidentas Gitanas Nausėda oficialiai visiems pareiškė, kad nors ir būta klaidų  Valstybės  ekstremalių situacijų operacijų centro vadovu turi likti A. Veryga ir jeigu esant reikalui Valstybės gynimo taryba nuspręstų kitaip, bus daromos kai kurios korekcijos. Jis pareiškė, kad nepaprastos padėties įvedimui nėra pagrindo ir  reikalo.

Iki šiol nebuvo atlikta jokių pakeitimų Valstybės  ekstremalių situacijų operacijų centro valdymo  struktūrose.

Iškyla klausimas kokiais pagrindais ir kuo vadovaujantis tebesklando DELFI, BNS, ELTA, Lietuvos radijo ir televizijos ištransliuota IR   NEPANEIGTA  D. Grybauskaitės aukščiau pateikta INFORMACIJA.

Atkreipiu dėmesį, kad vadovaujantis D. Grybauskaitės ir Seimo opozicijos išsakytomis nuomonėmis dėl nepaprastosios padėties įvedimo  masiškai transliuojami straipsniai siekiantys įvesti nepaprastąją padėti arba neigiantys tai.

Kai viso pasaulio valstybės ir jų vadovai susitelkę gelbsti žmones nuo koronaviruso grėsmių, kai kas Lietuvoje kiršina žmones ir rengiasi politinėms revoliucijoms.

Gerbiamieji, dauguma mūsų buvo sausio 13-osios barikadose ir tikėjome savo išrinktaisiais – TODĖL NUGALĖJOME!!!

Todėl privalu vykdyti jo Ekscelencijos Lieuvos Respublikos Prezidento,  Vyriausiojo ginkluotųjų pajėgų vado  Gitano Nausėdos prašymus. Lietuvos partijos turėtų nedelsiant susirinkti ir pasirašytinai įsipareigoti  apsaugoti Lietuvą nuo koronavisuso grėsmių.

KAS APSAUGOS LIETUVĄ NUO NETEISINGOS INFORMACIJOS PLATINIMO IR ŽMONIŲ KIRŠINIMO.

PRISIMINKIME 2008 metų PASAULINĘ KRIZĘ, VALDYMĄ ir PASEKMES.

Būkime budrūs, pakantūs, saugokime save ir Lietuvą.

LINKĖKIME MEDIKAMS, BENDRAŽYGIAMS IR JŲ ARTIMIESIEMS SVEIKATOS IR STIPRYBĖS IR ĮSIKLAUSYKIME Į JŲ REKOMENDACIJAS. JIE  YRA FRONTO LINIJA SRIRIANTI MUMIS NUO DIDŽIAUSIŲ SVEIKATOS GRĖSMIŲ.

Leonas Kerosierius, vilnietis, Parlamento gynėjas

2020-03-24