Aktualijos

KAS VAGIA?

Written by Redakcija · 1 min read

LR Prezidentei

LR Seimo Pirmininkui

LR Ministrui Pirmininkui

LR Vyriausiajai rinkimų komisijai

LR Konstituciniam teismui

LR Aukščiausim teismui

LR Apygardos administraciniam teismuiVilniaus Apylinkės teismui

LR generaliniam prokurorui

Specialiųjų tyrimų tarnybai

Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybai

LR Seimo antikorupcijos komisijai

LR Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui

LR Seimo nariams

  1. Šimašiaus rinkimų štabui
  2. Zuoko rinkimų štabui

Žiniasklaidai      KAS VAGIA?

            2019-03-17 d. interneto platybėse, per televizijos kanalus ir radijo stotis  sklandė įvairiausios žinios apie Vilniaus mero rinkimus, tarp kurių:    

2019-03-17

Sekmadienis, kovo 17 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė balsavo pakartotiniuose savivaldybių tarybų rinkimuose.

Prezidentė sakė atidavusi savo balsą už tą kandidatą, kuris ramiai dirba, mažiau šneka apie tai ir nevagia.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2019.03.17 15:19

          Susidaro nuomonė, kad Prezidentė žinojo kandidatą į Vilniaus mero postą, kuris nevagia.  Nebuvo oficialiai pasakyta ar tai   R. Šimašius, ar  A. Zuokas.
            Lietuvos žmonės žino, kad Prezidentė turi labai daug įvairios informacijos ir visą laiką kovojo prieš nesąžiningus politikus, valdininkus ir įvairiausius veikėjus. Manytina, kad prieš Vilniaus mero  rinkimus Prezidentei buvo pateikta speciali informacija, kuria ji pasinaudojo rinkimų metu ir visuomenei  Prezidentės spaudos tarnyba paskelbė žinią:  “Prezidentė sakė atidavusi savo balsą už tą kandidatą, kuris ramiai dirba, mažiau šneka apie tai ir nevagia“. Iš tos frazės aišku, kad vienas iš kandidatų į Vilniaus mero postą nevagia, o kitas vagia.
             Per ilgai trukusį kandidatų į Vilniaus merus agitacinį laikotarpį nė viena Lietuvos institucija nebuvo paskelbusi, kad vienas iš kandidatų vagia.
Šiandien aišku, kad Vilniaus meru buvo išrinktas R. Šimašius. Kai kam gali kilti klausimas gal balsuodama Prezidentė už Vilniaus mero kandidatūrą turėjo galvoje R. Šimašių arba A. Zuoką.

             Mes gyvename demokratinėje valstybėje ir rinkėjas turi turėti patikimą informaciją apie Vilniaus mero biografiją.
             Kadangi Prezidentė oficialiai nepasakė kuris iš kandidatų vagia todėl būtina prieš paskelbiant Vilniaus merą,  išsiaiškinti kuris pagal Prezidentės paskelbtą teiginį   „o kitas vagia“ išsiaiškinti, kuris tikrai vagia. Tai BŪTINA PADARYTI kadangi nusikaltėlis turi būti patrauktas atsakomybėn, o Vilniaus meru turi būti paskelbtas nepriekaištingos reputacijos kandidatas.

PRAŠAU JŪSŲ IŠSIAIŠKINTI KAS IŠ KANDIDATŲ Į Vilniaus merus VAGIA ir tik tada skelbti Vilniaus miesto mero rinkimų rezultatus?!

L. Kerosierius, vilnietis

Tel. 8674 39465, El. p. leonaslabora@gmail.com