Aktualijos

Leonas Kerosierius. SVEIKINIMAS ŠVENTŲ KALĖDŲ IR NAUJŲJŲ METŲ PROGA

Written by Redakcija · 1 min read

Kiekvienais metais šių didingų švenčių proga aš sveikinu 4-rių INTERREG/TACIC 2006-2009 metais, vykusių projektų dalyvius: mokslininkus, žvejus verslininkus ir žvejus mėgėjus, specialistus ir žiniasklaidos atstovus iš Lietuvos, Rusijos Federacijos – Kaliningrado srities, Lenkijos, Latvijos, Baltarusijos, Ukrainos. 

PRISIMINKIME, kad šiais projektais mes atlikome daug svarbių ir vertingų darbų, nes jie pasitarnavo žuvininkystės mokslui, žvejybos verslui ir mėgėjiškai žvejybai.DAUGIAU kaip prieš 10 metų Lietuvos vadovai ir politikai visais įmanomais būdais, nepateikus argumentų, niekina žvejus verslininkus aiškindami, kad žvejai verslininkai nualino vandens telkinius, užstato vandens telkinius tinklais, brakonieriauja ir trukdo žvejams mėgėjams žuvauti. Sveiku protu negalima suprasti tokius aiškinimus, kad verslininkai žuvaudami maždaug
50-yje ežerų galėjo nualinti 29 tūkst. upių upelių ir kanalų, 3000 ežerų ir 1500 tvenkinių. Nuo 2013-01-01 uždrausta verslinė žvejyba ežeruose. Apie tai daug rašoma tinklapyje www.fisheryabc.eu 

2020 metais rinkimų į Seimą agitacijos metu buvo naudojamos įvairiausios žvejų niekinimo ir žvejybos verslo draudimo agitacinės priemonės.
Pateikiame Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos (TS-LKD) rinkiminį agitacinį lapelį, kuriame antra iš kairės TS-LKD partijos lyderė I. Šimonytė agituoja sunaikinti verslinę žvejybą VERSLINEI ŽŪKLEI NE! 

Kai taip elgiasi partijos lyderė, buvusi kandidatė į prezidentus sunku suprasti eilinių partiečių psichozių proveržius

Šiais metais aš kreipiuosi taip pat ir į paminėtų valstybių Prezidentus, Seimo Pirmininkus ir Seimo narius, Ministrus Pirmininkus ir vyriausybės narius bei politikus linkėdamas sveikatos ir visokeriopos sėkmės. 

INFORMUOJU, kad Lietuvos vadovai ir politikai nuo 2013-01-01 masiškai pradėjo uždraudinėti verslinę žvejybą ežeruose. 2020 metais patvirtintoje dabartinės vyriausybės programoje užrašyta: „UŽDRAUSTI VERSLINĘ ŽVEJYBĄ“. 

Europos Sąjunga ir Lietuvos institucijos kovai su COVID-19 pandemija numatė
milžiniškus pinigus. Lietuva verslo išlaikymui ir paramai numatė apie 500 mln eurų. Į daugybę prašymų leisti verslininkams žuvauti, kurti darbo vietas, mažinti socialinę atskirtį ir bedarbystę VISIŠKAI NEBUVO ATSIŽVELGTA.
Tai aukščiausio lygio valstybinis, vyriausybinis ir politinis SADIZMAS,
CINIZMAS, TERORAS ir GENOCIDAS. 

ŽINOME, kad viso pasaulio vyriausybės skatina smulkųjį žvejybos verslą ir šviežių žuvų pardavimą. 

LIETUVOS, VIENINITELĖS PASAULIO VALSTYBĖS AUKŠČIAUSIO LYGIO VALDŽIOS INSTITUCIJOS IR POLITIKAI ėmėsi susidoroti su iš amžių glūdumos atėjusiu ŽVEJYBOS VEERSLU. 

Asociacijų sąjungos “Žuvininkų rūmai” prezidentas Leonas Kerosierius
Tel. 8674 38465, e. p. leonaslabora@gmail.com