Aktualijos

Lietuvos gyventojai masiškai palaiko REIKALAVIMĄ Dėl LR Seimo žmogaus teisių komiteto pirmininko Raskevičiaus keitimo kitu Seimo nariu

Written by Biciulystė Siūlo · 48 sec read

Nuotrauka: BNS nuotr.

Kaip informuoja Raimondas Grinevičius, inicijavęs parašų rinkimą dėl LR Seimo žmogaus teisių komiteto pirmininko Raskevičiaus keitimo kitu Seimo nariu, surinkta jau daugiau nei 132 tūkstančiai parašų. 

INFORMACIJA visuomenei, vasario 3 d. 12 val. DUOMENIMIS palaikiusių REIKALAVIMĄ Dėl LR Seimo žmogaus teisių komiteto pirmininko Raskevičiaus pasitraukimo iš šio komiteto palaikė 132000 Lietuvos PILIEČIŲ bei ORGANIZACIJŲ. 

Palaikymo akcija vyksta toliau, tačiau siekiant sutikrinti dokumentų autentiškumą vyksta patikra ,dirba trys žmonės. Kadangi atsirado specialistų norinčių pakenkti, visi šie asmenys išbraukinėjami iš dokumentų išklotinėje.

Patvirtiname kad liks tik teisingai nurodę duomenis.

Tačiau informuoju, kad tokių aferistų kurie nori sugadinti akciją pajėgos yra per mažos, iš patikrintų pasirašiusiųjų 50000 išbrokuota apie 1100, TAIGI KONSTATUOJAM pagal dabartinę situaciją, kiek beišbrokuotai vis tiek 100000 PERLIPOM, o tai yra 30000 daugiau nei visa Laisvės partija surinko rinkimuose. 

Taigi, pagalvokit piliečiai, kas juos rinko. Neatmetama versija kad tai Amerikos ir Venesuelos RINKIMŲ variantai. Tai pamąstymui.

Tačiau jei valdančioji dauguma, kuri deklaravo kad bus atsižvelgiama į visuomenės nuomonę, parodys, kad tai ne žodžiai ir jūsų apgavimas, šio pono komitete neturėtų likti. Tačiau lauksim jų deklaruotų įsipareigojimų. Jei nebus vykdoma – tokiai daugumai seime ne vieta.


Raimondo Grinevičiaus nuotr. 

Pasirašyti galima čia.

minfo.lt