Aktualijos

Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read
Lyčių ideologijos diegimas yra prievarta prieš vaikus – D. Trumpas

laikmetis.lt

Buvęs prezidentas Donald Trump (Donaldas Trampas) penktadienį per kalbą Tenesyje (JAV) sakė, kad „didžiausias pavojus Amerikai kyla iš vidaus“ bei kalbėjo apie „raganų medžioklę“. Nashville (Nešvilyje) vykusioje Tikėjimo ir laisvės koalicijos konferencijoje „Kelias į daugumą“ (Faith & Freedom Coalition’s Road to Majority) buvęs prezidentas susirinkusiesiems kalbėjo apie „radikalių kairiųjų“ keliamus pavojus, tvirtindamas, kad jie „bando sunaikinti organizuotą religiją ir Konstituciją“.

„Didžiausią pavojų Amerikai kelia ne mūsų priešai iš išorės, kad ir kokie galingi jie būtų, – sakė D. Trumpas. – Didžiausias pavojus Amerikai yra mūsų tautos naikinimas iš žmonių vidaus“.

„Tai ne tik politinė, bet ir dvasinė problema. Radikaliems kairiesiems politika tapo jų religija. Ji iškreipė jų gėrio ir blogio jausmą. Jie neturi gėrio ir blogio jausmo“, – tęsė jis.

D. Trumpas taip pat kritikavo kai kuriuos Atstovų Rūmų atrankos komiteto, tiriančio 2021 m. sausio 6 d. protestus, peraugusius į riaušes dalyje Kapitolijaus, narius, vadindamas politikus „neišrinktaisiais“ ir teigdamas, kad jie užsiima „sukilimo apgaule“, ir primygtinai teigdamas, kad „jie persekioja ne mane, o jus“.

„Jie yra sukčiai“, – kartojo politikas.

„Neišrinktieji“ sugriovė visus padorumo, teisingumo, precedento, tradicijos, valdžių atskyrimo, vykdomosios valdžios privilegijų ir teisingo proceso standartus. To dar niekas niekada nebuvo daręs. Jie sąmoningai kuria netikrą ir melagingą pasakojimą, šaltakraujiškai bandydami panaudoti teisingumo sistemą prieš savo politinius oponentus“, – teigė D. Trumpas.

Buvęs prezidentas palietė ir kitas temas, pavyzdžiui, Rusijos karą Ukrainoje ir pavojų, kurį kelia lyties disforiją kenčiantiems vaikams skiriami lytinio brendimo blokatoriai.

Buvęs JAV prezidentas pridūrė, kad Respublikonų partija „turi tapti tėvų teisių partija“ ir įveikti „radikalių kairiųjų korumpuotą švietimo kartelę“. Jis apkaltino valstybinę švietimo sistemą, kad ši „apversta aukštyn kojomis, mokyklose draudžiama melstis, bet leidžiama rengti drag šou“, ir ironizavo: „Jūs negalite mokyti Biblijos, bet galite mokyti vaikus, kad vyrai gali pastoti, o darželinukams leidžiama pasirinkti lytį“.

„Lyčių ideologijos diegimas jauniems žmonėms yra ne kas kita, kaip prievarta prieš vaikus. O kai respublikonai perims Kongresą, jie taip pat turi griežtai susidoroti su didžiąja farmacija už lytinio brendimo blokatorių ir kitų pavojingų vaistų, skirtų mūsų vaikams ir jaunimui žaloti, leidimą.“

D. Trumpas savo kalboje taip pat skyrė laiko pakartoti savo teiginiams apie rinkimų klastojimą per 2020 m. prezidento rinkimus, nurodydamas konservatyvaus aktyvisto Dinesho D’Souza’os režisuotą filmą „2 000 mulų“ kaip įrodymą apie balsų klastojimą tiksliniuose šalies regionuose.

Šaltinis: Christian Post

tiesos.lt