Aktualijos

Marius Jonaitis. Pateiktas tarptautinis ieškinys prieš COVD „herojus” B. Gates, E. Fauci, JK pareigūnus ir kitus

Written by Redakcija · 2 min read

Nors pasaulyje matome vis aštresnes kovidinės isterijos pasireiškimo formas, tačiau yra ir neabejingų piliečių grupių, kurios ne tik priešinasi pseudo medicininiam terorui, bet ir pereina į puolimą. Vyksta tyrimas bei ikiteisminis procesas, jog atsakomybėn būtų patraukti Covid-19 beprotybės vykdytojai.

Covid-19 ieškinys, šių metų pradžioje pateiktas Tarptautiniame baudžiamajame teisme (TBT), numeris – OTP-CR-473/21. Farmacijos milžinai, Billas Gatesas, Entonis Faučis, Jungtinės karalystės (JK) pareigūnai ir politikai apkaltinti nusikaltimais žmoniškumui.

Ieškinyje taip pat teigiama, kad veiksmingi Covid-19 gydymo būdai, tokie kaip hidroksichlorokvinas ir ivermektinas buvo slopinami, dėl ko mirčių nuo Covid-19 skaičius buvo didesnis negu galėjo būti.    

Bylą 2021 metų gruodžio 20 dieną pateikė Semas Vaitas, Filipas Hylandas, Luisas Beilis ir į pensiją išėjęs policininkas Marksas Sekstonas. Pakviesti prisijungti tokie asmenys kaip: Robertas Kenedis jaunesnysis, daktaras Reineris Fulmichas (Vokietijos advokatas, laimėjęs bylą dėl „Wolkswagen audi” emisijų skandalo), daktaras Maiklas Jedonas (buvęs „Pfizer” viceprezidentas) ir daugybė kitų gydytojų, profesorių, virusologų, biologų, duomenų ekspertų ir teisininkų.  Šiuo metu vyksta didžiausias pasaulyje tarptautinis kriminalinis tyrimas, kuriame dalyvauja Hamersmito ir Metropoliteno (bylos numeris 6029679/21) policija. Na, o buvęs „Pfizer” viceprezidentas, JK piliečių vardu pateikė skundą jau minėtajam Tarptautiniam baudžiamajam teismui.   Tarp kaltinamųjų įrašyti:

Daktaras Entonis Faučis;
Tedrosas Adhanomas Ghebreyesus, Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) generalinis direktorius;
Džiune Reine, Vaistų ir sveikatos priežiūros produktų reguliavimo agentūros (MHRA) vykdomasis direktorius;
Dr. Radivas Shahas, Rokfelerio fondo prezidentas;
Dr. Peteris Daszakas, EcoHealth Alliance prezidentas;
Albertas Bourla, „Pfizer” generalinis direktorius;
Stephane’as Bancelas, „AstraZeneca” generalinis direktorius;
Pascalis Soriotas, „Moderna” generalinis direktorius;
Alexas Gorsky, „Johnson and Johnson” generalinis direktorius;
Borisas Johnsonas, JK ministras pirmininkas;
Christopheris Whitty, JK vyriausiasis medicinos patarėjas;
Matthew Hancockas, buvęs JK sveikatos ir socialinės priežiūros valstybės sekretorius;
Klausas Schwabas, Pasaulio ekonomikos forumo prezidentas.

Po pakartotinių bandymų iškelti bylą Anglijos teismų sistemai, ieškovai SKUBIAI prašė TBT sustabdyti COVID-19 vakcinų dislokavimą, nelegalių skiepų pasų įvedimą ir visų kitų nelegalaus karo veiksmų vykdymą. Skunde įrašyti kaltinimai dėl netinkamo elgesio einant valstybines pareigas, žmogžudystės dėl didelio neatsargumo, įmonių sukeltos žmogžudystės, sąmokslas nužudyti, genocidas bei nusikaltimai žmoniškumui.

Markas Sekstonas sako: „Dabar tai yra tiesiog kriminalinis tyrimas. Buvome priversti veikti dėl Jungtinės karalystės abejingumo, nepaisant to, kad ji puikiai žino apie katastrofiškus suaugusiųjų ir vaikų mirčių bei sužalojimų skaičius. Tai ne kas kitas kaip genocidas. Dar kartą parodoma, kad pelnas yra aukščiau už žmones. Vykdoma tyčinė visuotinė dezinformacijos kampanija. Daugelis net nesuvokia, kad tai vis dar eksperimentinis produktas“.

Vyras teigė: „Artimiausiais metais tai prilygs talidomido skandalui, tačiau kol kas turime veikti vieningai, kad atskleistume visuomenei tiesą ir sustabdytume nesaugių vakcinų platinimą. Turime kelis tūkstančius įrodymų, kurie diskredituoja šios vakcinos saugumą ir veiksmingumą, tačiau ir toliau skatiname visuomenę mums siųsti papildomus įrodymus.

Todėl kreipiamės į visus, kurie po vakcinacijos patyrė artimo žmogaus mirtį. Visi, kurie buvo sužaloti – nuo aklumo iki širdies problemų (kraujo krešuliai, miokarditas ir t.t). Mes taip pat norime liudijimų iš tų, kuriems neteisėtai grasina, kad „Nesiskiepysi-nedirbsi”
“.

Marksas Sekstonas tvirtino, jog: „Tai yra plačiausiai kada nors atliekamas tyrimas. Nacionalinis skandalas, keliantis grėsmę kiekvieno Jungtinės Karalystės gyvybei ir išgyvenimui. Turime veikti dabar“.

Vyras pateikė tyrėjo kontaktus, tad gyvenantys Jungtinėje Karalystėje gali rašyti šiuo adresu: loisbayliss@broadyorkshirelaw.co.uk

Sausio 19 dienos interviu su vienu iš bylos iniciatorių, advokatu Reineriu Fulmichu.

https://rumble.com/embed/vqaxb2/?pub=4

respublika.lt