Aktualijos

Nepatogus rašytojas: Lietuvių Laisvės kelias baltarusiams. O ką darysim dėl savo Lietuvos?

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read

Labai gražus lietuvaičių gestas ir palaikymas baltarusiams – tūkstančiai žmonių, nešini vėliavomis, gėlėmis, šypsenomis, rikiavosi į grandinę…. ir net kibosi už rankų. Idealiai išreklamuotas renginys, todėl būtina sudalyvauti – reportažai iš įvykio vietos sufleruoja linksmą, šventinę nuotaiką.

Labai gražu ir prasminga.

Iš pažiūros – didingas ir daug ką žadantis reginys.Norėčiau džiaugtis drauge, bet, žinot, mane neramina toks dalykas – mes jau 30 metų, neva, laisvi, bet taip ir neturėjom nė vieno rimtesnio mitingo, kuriame būtų susirinkę bent 10 tūkstančių žmonių. Žmonių, kurie pasisakytų už socialinę lygybę, už šeimų finansavimą, už orią senatvę, už teisinės sistemos sąžiningumą / prieš korupciją, kuri Lietuvoje persismelkusi visur, už nemokamą aukštąjį ir kokybišką mokslą, už mažesnius mokesčius, už skaidrius ir sąžiningus viešuosius pirkimus / už „OTKATŲ“ suvaldymą, už aferų sustabdymą, už KGB`istų išviešinimą mūsų valstybėje, už lygias teises visiems, ne tik mažumoms, už… – pridėkit patys.

TO NĖRA.

Bet, gerbiamieji, mes turime krūvą problemų savo valstybėje ir jas reikia spręsti.

Broliai lietuviai, kodėl tapote visiškai abejingi itin rimtoms savo valstybės problemoms? Abejingi tiek, kad jokiu gyvu neisit į mitingą, protesto akciją. Net ir suprasdami, kad didelis kiekis žmonių gali pakeisti situaciją? Kitaip juk nebūtumėt gaišę laiko dėl baltarusių.

Bet staiga, jūs, tie patys lietuviai, aukojate savo laiką, susirūpinę kimbatės už rankų į #Laisvės_kelias.

Deja, man tai kvepia visiška sintetika, netikrumu ir veidmainyste. Na, arba neadekvatumu. Ir man dėl to liūdna.

Kodėl taip yra, paklausit?

Aš jau esu apie tai kalbėjęs – apie manipuliacijas, apie poveikio technologijas, neuro rinkodarą, įtaką, minios psichologiją.

Staiga tapti jautriam kaimynų valstybei, bet visiškai šaltam ir abejingam savąjai Tėvynei – tai didelis nesusipratimas ir galvosūkis, kurį teks kada nors išspręsti mūsų tautai norint išsivaduoti iš visuomenės inžinierių mums primestos iliuzijos ir tapti išties laisvais, kuriančiais žmonėmis, o ne vykdančiais primestą valią, kuri netgi įtikinamai atrodo laisva.

Verta pasvajoti, kokie pokyčiai mus staiga ištiktų, jei mes taip organizuotai sugebėtumėm burtis į protestus, akcijas Lietuvoje ir spręsti savas problemas. Intelektualai surašo aiškius reikalavimus ir 10 000 lietuvių prie Seimo!

Masė žmonių – tai poveikis, tą ir daro #laisvės_kelias. Puikiai suprantama, kad teisingai nukreipta minia yra didžiulė jėga.

Tegul vieną dieną taip nutinka ir Lietuvoje, kai mes tūkstančiais plūsim į gatves ir pareikalausime teisingumo mūsų valstybėje, išvarysim lauk visus korumpuotus valdininkus, nesąžiningus verslininkus ir nusikaltėlius, kurie naikina mūsų valstybę dešimtmečiais.

Jūs manot, kad tie, kurie prieš 30 metų stovėjo Baltijos kely, tokią Lietuvą vizualizavo? Ar jums žinoma, kad #Sąjūdis tęsiasi iki šiol, nes Sąjūdžio programa taip ir nebuvo įgyvendinta, o nepriklausomybė mūsų – tik fikcija mūsų protuose?

Daugiau pirkti kiniško šlamšto ir turėti prigrūstą garažą – jokia laisvė.

#Tapinas #LRT #Delfi #15min to niekad nesiims organizuoti, tą turime padaryti mes patys.
Mes turime susigrąžinti valstybę į savo rankas.
Tapti savo valstybės šeimininkais.