Aktualijos

Pakeiskime Lietuvą! Mes visi kartu tai galime!

Written by admin · 1 min read

Lietuvos piliečiai, gyvenantys ne Tėvynėje,

Kviečiame vienytis  ir  parodyti  nuo piliečių atitolusiai ir sunomenklatūrrėjusiai  Lietuvos valdžiai, kad esate  jėga ir siekiate prisidėti prie demokratinių reformų Tėvynėje!

Piliečių, gyvenančių ne Lietuvoje, yra šimtai tūkstančių ir jie  gali padėti nusverti, kokia valdžia bus Lietuvoje kitus ketverius metus. Mes kviečiame visus vienytis ir Seimo rinkimuose balsuoti už buvusią teisėją  NERINGĄ VENCKIENĘ ir jos bei bendraminčių pastangomis  įkurtą partiją „DRĄSOS KELIAS“! Už partiją  ir ir jos lyderę, kurių  paniškai bijosi šalies valdžia. Turbūt

esate  girdėjęs apie šią drąsią moterį, išdrįsusią susikauti su visa  Lietuvos teisėsaugos mafija, ir apie Neringos  bandymus apginti mažą brolio mergaitę. Ją  valdžia smurtu pagrobė tik metusi prieš teisingumo siekusius  piliečius  Garliavoje 240 iki dantų ginkluotų policininkų.  Už tiesos paieškas tą moterį valdžia ir toliau persekioja ir bando žūtbūt  pasodinti į kalėjimą. Padėkime jai, padėkime savo artimiesiems Lietuvoje!

PAKEISKIME LIETUVĄ! MES VISI KARTU TAI GALIME! 

Viso pasaulio lietuvius raginame balsuoti  už teisininkę Neringą Venckienę ir „Drąsos
kelią“   LR Seimo rinkimuose spalio 14 (I rinkimų turas) ir 28 (II rinkimų turas)
 dieną.

Tautieti, kad būtum įtrauktas į rinkėjų sąrašą LR diplomatinėje  atstovybėje, Tau reikia IKI RUGSĖJO 10 DIENOS  užpildyti rinkėjo anketą, kurią rasi Lietuvos diplomatinės atstovybės savo šalyje internetiniame puslapyje. Tik tada savo nurodytu adresu gausi  balsavimo biuletenį ir galėsi balsuoti paštu arba tiesiogiai.

Verslininkas Stasys Brundza, profesorius Povilas Gylys, visuomenininkas Algirdas Karčiauskas,  žurnalistas Vytautas Matulevičius, Nepriklausomybės akto signataras Algirdas Patackas, fotografas Juozas Valiušaitis, žurnalistas Valdas Vasiliauskas, atsargos pukininkas Zenonas Vegelevičius