Aktualijos

POLITIKIERIAI UŽNĖRĖ KILPAS ŽVEJAMS VERSLININKAMS

Written by Redakcija · 1 min read

 ASOCIACIJŲ SĄJUNGA „ŽUVININKŲ RŪMAI“

 „ŽUVININKŲ RŪMAI“ THE ALLIANCE OF ASSOCIATIONS

  1. Kerosieriui Iki pareikalavimo, Centrinis paštas, Vilnius, tel+370 674 38465, e. p. leonaslabora@gmail.com

Jos Ekscelencijai LR Prezidentei Daliai Grybauskaitei

Išrinktajam LR Prezidentui Gitanui Nausėdai

LR Seimo Pirmininkui Viktorui Pranckiečiui

LR Ministrui Pirmininkui Sauliui Skverneliui

LR Žemės ūkio ministrui Giedriui Surpliui

LR Aplinkos ministrui Kęstučiui Mažeikai

LR Seimo Kaimo reikalų komiteto Pirmininkui Andriejui Stančikui

LR Seimo Aplinkos apsaugos komiteto Pirmininkui  Juozui Imbrasui

LR Seimo nariams

POLITIKIERIAI UŽNĖRĖ KILPAS ŽVEJAMS VERSLININKAMS
Europos Komisija: Lietuvoje socialinė nelygybė viena didžiausių ES

Įstatymo projektas  XIIIP-1205  Vilnius,   2019-06-10

Žaibo greitumu  plinta  Europos Komisijos rekomendacijų pasiūlymai  Lietuvai ekonominės ir  socialinės būklės gerinimui. Tenka apgailestaut, kad ES institucijos nenurodė KALTININKŲ  DEŠIMTMEČIAIS ŽLUGDŽIUSIŲ LIETUVOS ŽMONIŲ GYVENIMUS.

Daugelis mūsų  žino daugybę atvejų  ir pavyzdžių  apie  skurdinamus  žmones. Todėl primename, kad pagal POLITIKIERIŲ UŽGAIDAS, siekiant rinkimuose iš žvejų mėgėjų gauti daugiau balsų LIETUVOS VALSTYBĖS VADOVAI NETEISĖTAIS VEIKSMAIS  nuo 2013-01-01 Kauno mariose, o nuo 2014-01-01  valstybiniuose ežeruose ir tvenkiniuose  NELEIDŽIA verslininkams gaudyti  kuojas, ešerius, karosus, lydekas, karšius, lynus, raudes, starkius, plakius ir kitas menkavertes žuvis. PARTIJOS IR JŲ PARANKINIAI TEBEDŽIŪGAUJA, kad sėkmingai vykdoma G. Kirkilo vyriausybės LAIKAIS parengta verslinės žvejybos vidaus vandenyse UŽDRAUDIMO POLITIKA.

PRIMENAME, kad eidami į rinkimus partijos ir kandidatai skelbė, kad KURS NAUJAS DARBO VIETAS, MAŽINS SOCIALINĘ ATSKIRTĮ.

2017-10-12 d. Seimo nariai  K. Mažeika, M. Majauskas V. Vingrienė ir  A. Gaidžiūnas   Žuvininkystės  ĮSTATYMU  SIŪLO uždrausti verslinę žvejybą valstybiniuose vandens telkiniuose didesniuose kaip 200 ha išskyrus Kuršių marias. 2019-03-27  INICIATORIAI,  JŲ PARANKINIAI IR POLITIKIERIAI NETILPO SAVO KAILIUOSE KAI PROFESIONALIAUSIŲ  PROFESIONALŲ  VYRIAUSYBĖ  VIENBALSIAI  SUTARĖ UŽDRAUSTI  ĮSTATYMU verslininkams ŽUVAUTI.  Politikieriai forsuoja  veiksmus kuo SKUBIAU svarstyti pataisas Seime  ir balsuoti, kad   nespėtų SUTRUKDYTI IŠRINKTASIS PREZIDENTAS  GITANAS  NAUSĖDA.

Kilpa ant kaklo ŽVEJAMS VERSLININKAMS  UŽNERTA mazuronių valdymo laikais.  Dabartinės kadencijos profesionaliausi navickai ir mažeikos visomis įmanomomis pastangomis VERŽIA  KILPAS ir LAUKIAMAS dabartinių seimūnų PASKUTINIS SMŪGIS.

PRAŠOME  JŪSŲ  ĮPAREIGOTI Aplinkos  ministrą  K. Mažeiką VYKDYTI  LR Žuvininkystės  įstatymo reikalavimus ir skirti limitus valstybiniuose ežeruose, Kauno mariose ir tvenkiniuose  gaudyti kuojas, ešerius, karosus, lydekas, karšius, lynus, raudes, starkius, plakius ir kitas menkavertes žuvis.

PRAŠOME  JŪSŲ PRIEŠINTIS IR  NELEISTI PRIIMTI   LR  Žuvininkystės įstatymo pataisas UŽDRAUSTI ĮSTATYMU  verslininkams gaudyti  valstybiniuose ežeruose, Kauno mariose ir tvenkiniuose  kuojas, ešerius, karosus, lydekas, karšius, lynus, raudes, starkius, plakius ir kitas menkavertes žuvis.

Asociacijų sąjungos “Žuvininkų rūmai” prezidentas L. Kerosierius

Tel. +370 674 38465, e. p. leonaslabora@gmail.com