Aktualijos

Prezidentės veto

Written by admin · 6 min read

Viešai, per TV, pabrėžtinai griežtai – jokios prievartos vaikui – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė savo valią dėl D.Kedytės paėmimo iš globėjos N.Venckienės ir perdavimo biologinei motinai L.Stankūnaitei.

Jei be prievartos, tai lieka „riestainio“ metodas, kad prisivilioti mažylę ir geruoju visos minios akivaizdoje išsivesti iš gimtų namų. Be prievartos, tebuvo galima L.Stankūnaitei ateiti su didžiuliu tortu, su didžiausia lėle dovanų, su gražiais kaspinais į dukters kasas, su nauja suknele, batukais ar apsiaustu…

Bet kuriai moteriškei būtų susiklostęs mintyse panašus gražus scenarijus su puikiomis vaišėmis, žaidimais su mėgstamiausiais žaislais, su naujų parėdų pasimatavimais ir išėjimu „pasivaikščioti“ bei  „pasirodyti“ susirinkusiems Klonyje prie vartelių savo naujus rūbus…

Bet tai normaliems žmonėms toks scenarijus klostėsi mintyse. Tuo tarpu kriminalams – kitaip. Į Kedžių namus su teismo vykdytoja ir vaikų teisių atstove, nepranešus globėjai N.Venckienei, pasalomis atėjo ne tik gimdytoja L.Stankūnaitė (tuščiomis rankomis – be dovanų), bet ir visa „palaikymo“ komanda.

Skaičiuojame.
2 L.Stankūnaitės apsauginiai ir jų viršininkas, 2 D.Kedytės apsauginiai – tai jau 5 vyrai! Mundiruoti, treniruoti ir kaukėti – vietoj žaislų mažylei – siaubiakas…Taigi, aštuoni – 3 moterys ir 5 vyrai prieš 3 pensininkus – senolius Kedžius ir tetą Skučienę.

Tokios akivaizdžios jėgų persvaros neatlaikė močiutės širdis ir L.Kedienė pirmoji krito kovos lauke.Tiesa, jai šiek tiek padėjo ir vienas iš apsaugininkų: suderinęs akimis veiksmus su savo viršininku, patraukė močiutę į save atbulą, o pats apdairiai pasitraukė į šalį. Aišku, L. Kedienė krito. Tuo tarpu L.Stankūnaitė čiupo prisiglaudusią prie močiutės dukrą ir tikėjosi su grobiu sprukti. Tačiau nepavyko.

Močiutės gelbėti puolėsi mažoji D.Kedytė, apsikabinusi senolės kaklą bandė ją pakelti… Juk būtent močiutė „…kas rytą ją kėlė iš miego, mokė vaikščioti, juoktis, kalbėti…Kaip ratelis ji sukosi bėgo, tekina ligi…“

Nepaliks, jos vaikaitė ant žemės gulėti!!! Ji jau žino, ką tai reiškia – jos jau tėvelį užkasė… O dabar močiutė guli? „…Vai nutvers dabar raganos ražas, vai baisu – devyngalvis praris!Ji nuvaikščiotas kojas atgrežus į klabenamas vėjo duris…“

Nepavyko D.Kedytei pakelti močiutės – ją čiupo „motinėlė tikra“ ir  „antstolinė teta“ bei plėšte plėšė nuo močiutės kaklo, tačiau veltui. Šiuokart Kedytė pasiryžo su močiute ir iki kapo duobės kartu eiti, kaip kad su tėveliu žadėjo…
Ir užvirė nelygi kova. Po du kaukėtus vyrus teko seneliui Kedžiui ir tetai Skučienei neutralizuoti. O antstolė su „biologine“ močia plėštinai plėšė mažylę nuo močiutės. Pasibaisėjusi vaizdu Vaikų teisių apsaugos darbuotoja blaškėsi aplinkui ir reikalavo paleisti mergaitę… Vienintelė, kuri vis dar vylėsi tvarkingai vesti L.Stankūnaitės susitikimą su dukra, antstolės oficialų reikalavimą bei mažylės noro pareiškimą pareigūnams eiti ar ne?Tačiau Vaikų teisių apsaugos tarnybos darbuotojai nepavyko pravesti aptarto scenarijaus nuosekliai ir pagal taisykles. L.Stankūnaitės apsaugininkai vietoj apsaugos griebėsi vykdyti prievartinį vaiko poėmį! Neįtikėtina, bet ir D.Kedytės apsaugininkai padėjo šiame neteisėtame veiksme, vietoj privalomos sau pareigos saugoti mažylę.

Kažin, kokia valiuta jiems buvo atlyginta už tokį priešingą jų pareigoms (apsauga) veiksmą?
Šiuokart Klonio gatvės gynėjai neklaupė ir maldų nekalbėjo. Jie apsiginklavo! Ir apsiginklavo pačiais efektyviausiais šiuolaikiniais ginklais – filmavimo kameromis!!!Per visus langus įvairiais rakursais buvo filmuojama „teismo sprendimo be prievartos“ vykdymo epopėja. Ir kaipmat paleista į eterį ne tik Lietuvos žmonėms pamatyti, bet ir ES visuomenei įvertinti, ką reiškia demokratija be desovietizacijos!!!

Internetu šiurpūs vaizdai pasiekė visas Pasaulio lietuvių bendruomenes, kurie kompiuterių ekranuose galėjo pamatyti ne tik gestapinę-kagėbistinę susidorojimo akciją, bet ir  galėjo ją kelis kartus pakartoti, sulėtinant ar net sustabdant kadrą, priartinant vaizdą ir akivaizdžiai įsitikiniant kas ką mušė, plėšė, daužė, kas su pasigėrėjimu viską stebėjo ir šypsojosi, kas kėlė alasą, o kas pagalbos šaukė.

Tai toks planuoto grupinio nusikaltimo įrodymas, kurio niekaip nepaneigsi ir atvirkščiai kitų neapkaltinsi.
Bet apkaltino – ir angažuotos TV, ir dienraščiai.

Aštuoni  „teismo spendimo vykdytojai“ kino kamerų buvo priversti pasišalinti iš namo ir palikti trims pensininkams savo grobį – D.Kedytę!!! Atvykusi greitoji pagalba užbaigė nesėkmingą akciją, užfiksavus kūno sužalojimus. Tiek gynėjams, tiek ir aukai.

Kelis kartus peržiūrėjus filmuotą vaizdą, pirmiausiai galime užfiksuoti aiškų aiškiausią D.Kedytės šauksmą (nenoriu, nenoriu, tu šlykštyne, nu ką tu dirbi, nekenčiu tavęs pedofile) ir akivaizdų mažylės įsikabinimą į paslikai gulinčią močiutę, kai ją plėšė nuo senolės L.Stankūnaitė ir du apsaugininkai?!!

Medikai, tikriausiai, užfiksuos akte tokio plėšimo pasekmes vaiko kūne, tik kažin ar bus atliktos motušės panagių apžiūros ir DNR ekspertizės, kas įrodytų sadistinį vaiko žalojimą „įstatymo vardu“!

O gal „biologinė močia“ jau bus nusėmusi dirbtinius nagus su visais DNR įrodymais?
Medikai, tikriausiai, užfiksuos ir tetos Skučienės sužalojimą ir sužalojimo įrankį (ar tik ne bananą?!) bei analogiškų kirčių pėdsakus ant Kedytės bei senosios Kedienės kūnų?

Pasirodo nedesovietizuotieji gali mušti ir gulinčią, gal nuo infarkto mirštančią senolę, ir prie jos prisiglaudusią mažylę?!
Kokį dešimtą kartą peržiūrint ir dargi sulėtinant kadrus nufilmuotą „teismo sprendimo vykdymo“ Kedžių namuose epizodą, pradedi analizuoti kaukėtų apsauginių veiksmus.

Jie įtartinai neprofesionalūs!!! Juk šiai tarnybai parinkti kadrai apmokomi ir ne bet kaip – o optimaliai ir rezultatyviai. Tuo tarpu matome elementariausias „kaukėtojo“ peštynes su Skučiene ir tiesiog nevėkšliškus kitų kolėgų judesius bei piktdžiugišką jų vado šypseną…

Kad 4 jauni vyrai nesusidorotų su 3 pensininkais – tai tik anekdotuose taip būna! Kad jauna moteris (motina?!) neatplėštų savo dukros – aštuonmetės mergaitės nuo paslikai ant grindų gulinčios senolės – tai tik pasakose tokią jėgą žemė – maitintoja duoda savo herojams.

Todėl kyla labai realus įtarimas, kad gal po kaukėm buvo ne profesionalai, o savanoriai? Pareigūnai, tikriausiai atsisakė pažeisti Prezidentės valią. Na, o savanoriai, ar tik nebus tie patys – vaikų mylėtojai (pedofilai) ar jų užtarėjai (tolerantai)?!

Kaip įvertinti anstolės veiksmus, priešingus Prezidentės valiai ir Vaikų teises ginantiems įstatymams, labai nesunku – tai ir yra teisinis nihilizmas, bujojantis visoje nedesovietizuotoje Lietuvos teisėsaugoje ir teisėtvarkoje. Pažymėtina tik, kad vyras antstolis buvo aukštesnės moralės – nelipo per suklupusiųjų prie vartelių galvas ir atsižvelgė į jų maldas. O va, boba – ne tik pažeidė Prezidentės veto, bet ir moters – motinos statusą bei tampė mažylę ir dar pažadėjo ateity – žūtbūt įvykdyti teismo sprendimą. Maža to, pagal principą „pats muša – pats rėkia“, apsiskelbė, lygtai gavusi grąsinimą L.Stankūnaitei ir sau?! Pagal ypatingai raštingą grąsinimų tekstą, galima įtarti, kad tai visai ne įpykusio žmogaus darbas, o šaltakraujo specialisto. Ir kas gali paneigti, kad tai ne KGB rezervisto rašliava? Kad pažeminti vaikų gynėjus iki kriminalo lygio? Juk taip daroma su D.Kedžiu jau 2 metai – prikišamai kagėbistiniais metodais.

Iš karto kyla klausimas – tai ar tokią teisinę politiką formavo Seimo Teisės ir teisėtvarkos komisijos buvę ir esami pirmininkai A.Sakalas, A.Sadeckas ar St.Šedbaras, dabar konservatorių siūlomas į vidaus reikalų ministro postą?
Ir čia pat randame atsakymą – taigi A. Sakalo vadovaujama komisija pravedė R.Pakso apkaltos epopėją, kurios kaltinimai buvo paneigti visų Lietuvos prokuratūrų bei teismų institucijų. Taigi, ar ne A.Sakalas su A.Sadecku ir dabar labai viešai per TV nepagrąsino Prezidentei galima apkalta?

Šiame, grėsmės Prezidento institucijai fone, ką reiškia mažos mergaitės tragedija, kai neįvykdyta desovietizacija paliko visą persikrikštijusį komunistinį išdavikų ešaloną valdžioje, sėkmingai „vsio zakonno“ suprichvatizavusį Tautos turtą, apiplėšusį santaupas bankuose, nacionalizavusį pensijas bei išvaikiusį jaunimą iš Tėvynės duoneliauti svetur?
Nieko nereiškia nei viena mergaitė, nei dvi, nei trys. Netgi žurnalistų išaiškinti keli tūksančiai nuskriaustų vaiknamiečių nieko nereiškia, kaip kad ir pokaryje tų pačių išdavikų įvykdytas Tautos genocidas sibiruose, kalėjimuose, KGB rūsiuose ar Lietuvos miškuose.

Kaip Leninas sakė – kadrai lemia viską.

Kurio tik Kauno pedofilijos byloje dalyvaujančio pareigūno šakneles nepatyrinėtumei – ten vis randi tai raudoną, tai juodą pažymėjimą. Iš to ir kyla visi neteisėti veiksmai.
Vienintelis tik viešumas dar dar tramdo fašisto-sovietinį ir gestapo-kagėbistinį terorą. Neveltui juk buvo ir „geležinė uždanga“ ir  „Berlyno siena“ pastatyta!? Viešumas su TV kameromis Klonio gatvėje privertė gėdingai bėgti 8 pedofilų tolerantus, taip ir nepagrobus aukos iš 3 pensininkų globos.

Venckai tuo metu buvo darbuose – taigi teisėjos ir po garbės teismus nepatarkuosi, kai patys grobikai slapta, nepranešę atėjo vykdyti teismo sprendimo?

Kokias versijas oficiozai paskelbs, kad pateisinti 8 prieš 3 nepajėgumą?!!  Jau iš angažuotų ekranų ir laikraščių regime priešingą situacijos vaizdo aiškinimą. Pasirodo, kad Kedžiai pagrobė ir įkaite laiko sūnaus dukrelę, o ne saugo ją nuo pedofilų!Pedofilų byla čia išvis išbraukta! Nors ją, motiną savo, šlykščia pedofile vadina Kedytė?!! Atrodytų to pilnai pakanka vaiko valiai išreikšti? O kur dar 4 psichologų komisijų ekspertizės, patvirtinusios mažylės žodžių teisingumą?
Betgi Kauno pedofilijos byloje viskas aukštyn kojomis dėliojama!

Ar buvo nubausta Vaikų teisių tarnybos vadovė, tikrai be globėjos N.Venckienės žinios pagrobusi D.Kedytę iš darželio ir išvežusi į Vilniaus Vaikų raidos centrą? Ne, nebuvo.

Kaip ir nebuvo nubausta Vaikų raidos centro direktorė, priėmusi tokį neteisėtai atvežtą vaiką į savo žinią.
Nebuvo nubaustas ir prokuroras R.Jancevičius, dar viena diena prilginęs prievartinį D.Kedytės „gydymą“ Vaikų raidos centre, nors Seimo narės reikalavimu ji turėjo būti grąžinta N.Venckienei, kaip neteisėtai patalpinta į įstaigą. Juo labiau turėjo būti nubaustas prokuroras, nes prokuroro pareiga – ir yra įstatymo vykdymo priežiūra, o jis įstatymą pažeidė.

Nebuvo nubaustas ir prokuroras K.Betingis, pažeidęs teisėjos imunitetą, o atvirkščiai – svarstoma Teisėjų tarybos nukentėjusi N.Venckienė.

Ir taip virš 200 kartų pareiškimuose užfiksuotų įstatymų pažeidimų.
56 iš jų apsvarstė Seimas, konstatavo, kad pažeidimai buvo, bet jokių įstatymais numatytų priemonių nesiėmė. Todėl šiandien vietoj 2 žmonių aukų jau yra 9 žūtys. Ir, atrodo, dar ne pabaiga.

KGB šmėkla ir toliau grąsina dalgiu. Jos parankiniai, kaip prisipažino viešai per TV antstolė, svarsto kitus D.Kedytės paėmimo būdus. Ir nesvarbu, kad mažylė piešia, rašo ir žodžiu išsako savo požiūrį, norą ir valią, kurią saugo tiek Tarptautiniai įstatymai, tiek Lietuvos Respublikos Prezidentė.
Ar pedofilai ir tolerantai aukščiau visko Lietuvoje?