Aktualijos

PRISIDĖK PRIE PERGALĖS!

Written by Redakcija · 50 sec read
Brangūs bendraminčiai,  Jūsų dėka, surinkome parašų daugiau nei reikia ir dabar jau neabejotinai dalyvausime Vilniaus, Kauno, Trakų ir Ignalinos savivaldų rinkimuose.  Niekaip nesame finansuojami iš valstybės biudžeto.
Mus remiate tik jūs, mus palaikantys žmonės, 0,6 procentais nuo sumokėto GPM, bei partijos nariai mokėdami nario mokestį. Tačiau rinkiminės kampanijos metu leidžiama visiems piliečiams paremti partijos dalyvavimą rinkimuose pervedant paramą į rinkiminę sąskaitą.  Jeigu mus palaikote, jeigu norite, kad konservatyvus ir atsakingas požiūris pagaliau grįžtų į jūsų miestą, jeigu norite būti tinkamai atstovaujami savivaldybės taryboje, o Nacionalinis susivienijimas augtų ir stiprėtų, kviečiame kiek galite prisidėti prie mūsų pastangų finansiškai.  Iki 50 eurų auką galima pervesti BE JOKIŲ DEKLARACIJŲ ir asmens kodo;  Didesnę nei 50 eurų auką galima pervesti jei esate DEKLARAVĘ pajamas už 2021 metus (auka turi neviršyti 10% jūsų metinių pajamų) ir pildant pavedimą BŪTINAI reikia įrašyti savo ASMENS KODĄ.  Paremti gali visi Lietuvos piliečiai nepriklausomai nuo savo gyvenamos vietos. 
Rekvizitai:  Paramos gavėjas: Nacionalinis susivienijimas Sąskaitos numeris: LT124010051005627441  Daugiau informacijos: https://susivienijimas.lt/pare… Ačiū! Vytauto Sinicos raginimas  Nacionalinis susivienijimas Jeigu pritariate mūsų idėjoms ir veiklai, padėkite mums skleisti žinią. Skirkite keletą minučių ir drąsiai persiųskite šį laišką savo artimiesiems, draugams ir pažįstamiems. Paraginkite juos užsisakyti naujienlaiškius užpildžius šią formą