Aktualijos

Raimondas Grinevičius. Sugrąžinkime piliečiams valstybę

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read

lietuvos-seimu-sajudis      Liūdnai ironiška, tačiau vis dažniau pagalvoju apie 1936 metus, kada pati didžiausia pasaulio tironija, nusėta lageriais ir kitaminčių kalėjimais, turėjo pačią demokratiškiausią konstituciją, kurios nuostatų niekas nesilaikė ir gyvenime jos reiškė absoliutų nulį.Kuo toliau, tuo labiau ir mūsų Konstitucija ima priminti gerą, gražią, stebuklinę pasaką apie tai, kaip turi būti, tačiau tikrovėje nėra.

Lietuvos valstybę seniai kuria nebe Tauta, o valdžia, pasisavinusi Tautai priklausančias suverenias galias.

Apie kokią Konstituciją ir demokratiją galima kalbėti, kada rengiami ir priimami įstatymai, kuriems nepritaria absoliuti piliečių dauguma, o valdžia juos išjuokia, niekina ir į Tautos valią nekreipia jokio dėmesio?

Svarbiausi Tautos ir Valstybės klausimai sprendžiami referendumu, Tauta vykdo savo suverenią galią tiesiogiai? Nejuokinkit.

Kada tai buvo ir realiai įvyko, kada piliečių referendumas, siekiantis pakeisti tvarką valstybėje, buvo priimtas konstituciškai, vykdytas bešališkai ir Tautos teisė spręsti neišjuokta valdžios?

Norint susigrąžinti demokratiją ir valstybę, būtina susigrąžinti realią referendumo teisę. Tai pirmas ir būtinas žingsnis.

Lietuvos Šeimų Sąjūdis remia referendumo iniciatyvą referendumą inicijuojančių piliečių skaičiaus sumažinimui. Mūsų žmonės visoje Lietuvoje renka parašus, kad šis referendumas įvyktų. Pasirašiau aš su šeima, pasirašėme visi Lietuvos šeimų sąjūdžio tarybos nariai ir koordinatoriai.

Kviečiu visus neabejingus Tėvynės ateičiai žmones paremti šio referendumo iniciatyvą.

Atėjo metas sugrąžinti Lietuvos piliečiams Konstituciją ir Valstybę. Pasirašyti galima ČIA (https://www.rinkejopuslapis.lt/iniciatyvos). (rinktis reikėtų žaliai pažymėtą mygtuką su užrašu „Pasirašyti“)

https://infa.lt