Aktualijos, Lietuviai pasaulyje

Raimondas Navickas. “Eikite velniop su savo Black lives matters afera”

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read

https://www.youtube.com/watch?v=ow47PLQN0LA&feature=emb_title

“- Eikite velniop su savo Black lives matters afera”, – apstulbusių leftistų minios akyse juodaodė konservatorė juodais dažais uždažė ant gatvės išpieštą ekstremistų lozungą.

Prasideda. Susipratę juodaodžiai afroamerikiečiai pradeda kilti į kovą su Soroso kišenėje sėdinčiais leftistais, prisidengusiais BLM vardu ir juodųjų gyvybių gelbėjimo lozungais.

Konservatyvi juodaodė NewYorko gyventoja Bevelyn Beatty, lydima dar vienos tos pačios spalvos ir pažiūrų draugės, viduryje baltos dienos atvyko prikrautu juodų dažų skarbonkėmis pikapu prie TrumpTower Manhettene ir apstulbusių leftistų bei žurnalistų minios akivaizdoje ėmėsi uždažinėti tenykštį užrašą Black lives matters gatvės viduryje.

Šitas užrašas prieš keleta dienų buvo iškilmingai išpieštas nesėkmingiausio NewYorko mero DiBlasio paliepimu ir asmeniniu dalyvavimu. Vietos jam pasirinkimas buvo tam tikras Prezidento Trumpo patrolinimas.

Ir štai – atvyko dvi afromerikietės ir garsiai reikšdamos savo nuomonę apie tą Soroso remiamo judėjimo aferą bei leftizmo apsėstų politikų sprendimus atimti finansavimą iš policijos ėmėsi laistyti dažus ant asfalto bei spėriai dažyti rolikiniais teptukais.

Leftistų [baltųjų] minia pasimetė – na kaip čia dabar šoksi ant juodųjų moterų kameroms filmuojant? O tos ne tik dažė, bet ir smagiai atsikirtinėjo visus žodinius išpuolius.

Kol neprisijungė policija ir po nedidelio pasimetimo vis gi sulaikė juodaodes moteris, šūkaujančias “Trump 20-20” ir pan. šūkius.

Labai verta pasižiūrėti. Viso įrašo trukmė 12:48 min., bet nuorodoje įdėjau pasileidimo pradžią ties 2:44 min., kada prasideda pats veiksmas.

Žiūrėkite ir supraskite tai, ką jau supranta vis daugiau pačių afroamerikiečių : BLM – tai NE apie juodaodžių gyvybes, o tiesiog marksistinių veikėjų bandymas sukelti revoliuciją Amerikoje. Pradžiai – kultūrinę, o jau paskui……

Pagarba #BevelynBeatty ir jos bendražygei #EdmeeChavannes!

#WomanOfTheYear
#AmericanHero
#JesusMatters

Šaltinis:

Drąsios konservatyvios juodaodės amerikietės
Bevelyn Beatty YouTube kanalas:

We are going to take our country back! By any means necessary!!! #JesusMatters #RiseUp We Are: https://www.facebook.com/AtWellMinistries.org #USA #Trump2020 …
 
About this website

 

 
We are going to take our country back! By any means necessary!!! #JesusMatters #RiseUp We Are: https://www.facebook.com/AtWellMinistries.org #USA #Trump2020 …