Aktualijos

Raimondas Navickas. Gėjų šeimų naujienos: Įvaikintojas užmušė 18 mėnesių mergytę po dviejų savaičių „tėvystės“

Written by Biciulystė Siūlo · 48 sec read
Raimondas Navickas. Gėjų šeimų naujienos: Įvaikintojas užmušė 18 mėnesių mergytę po dviejų savaičių „tėvystės“Liūdnos naujienos iš Britanijos. Tenykštė teisėsauga teisia gėjų „šeimos“ narį, iki mirties sumušusį įdukrintą pusantrų metukų mergaitę.

Vargšas fitneso instruktorius mažamečio vaiko verksmus ir kapriziukus namuose kentėjo net dvi savaites. Paskui mergaitė pradėjo „kritinėti nuo laiptų“ ir pan. neatsargiai elgtis. Kol „nukrito“ negyvai.

Straipsnyje yra minima daug šokiruojančių žiaurumu detalių, kurių saugodamas FB Sienos lankytojų jausmus, neatkartosiu.

Tik leisiu sau nusistebėti: juk rašoma ne apie kokią bomžų, narkomanų ar dar kokių padugnių šeimyną, bet visiškai priešingai! Tai pakankamai aukštos socialinės padėties, dirbančių homoseksualistų pora, kuri atitiko visus įvaikinimą kontroliuojančių valdiškų įstaigų kriterijus. Kuri labai, labai, labai norėjo savo kūdikėlio, bet dėl gamtos nulemtų priežasčių negalėjo jo turėti.

Ir še tau – vos tik gavę tą kūdikėlį į rankas sugebėjo jį iškentėti vos dvi savaites. O paskui tiesiog užmušė nebeapsikentę.

Kodėl taip nutiko? Ir kas dėl to kaltas?

Atsakymas lyg ir sukasi ant liežuvio galo, bet kažkaip nedrąsu jį įgarsinti…..

Skaitantiems angliškai:
Gay fitness instructor ‘killed 18-month-old daughter he called “Satan in a baby grow” just two weeks after formally adopting her with his company director husband’
Matthew Scully-Hicks ‘murdered’ adopted baby after two weeks

Veidaknygė