Aktualijos

Raimondas Navickas. Konstitucinių dvasių žyniai diskriminuoti neleis

Written by Biciulystė Siūlo · 2 min read
Raimondas Navickas. Konstitucinių dvasių žyniai diskriminuoti neleis „Homosantuokos“ nepripažinsime, bet teisę apsigyventi “sutuoktiniui” suteiksime, kaip „šeimos nariui“. Konstitucinių Dvasių šizofrenija pasireiškė visu gražumu.

Daugelis jau žino, jog 2019 m. sausio 11 d., penktadienį, Konstitucinis Teismas (KT) paskelbė, kad Lietuva turi išduoti leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje baltarusiui, Danijoje „susituokusiam“ su tos pačios lyties lietuviu, kaip jo šeimos nariui.

Iki šio KT sprendimo Migracijos departamentas, užsienyje „susituokusiems“ tos pačios lyties asmenims teisės keltis į Lietuvą paskui savo „sutuoktinį“ nesuteikė pabrėždamas, kad Lietuvoje tos pačios lyties asmenų „santuokos“ ir partnerystė nėra leidžiamos. Nuo šiol to galima bus nepaisyti.

Dabar bus kitaip. „H-santuokos“ santuoka Lietuvoje nelaikysime, bet „H-sutuoktinis“ bus laikomas „šeimos nariu“.

Tokiais šizofreniškais sprendimais KT atvėrė Pandoros skrynią ir sukūrė prielaidas visokioms fantasmagorijoms netolimoje ateityje. Kaip žinia, kartą paragavęs negali sustot.

Juk pasaulis yra margas, jame gausu ir tokių teisėtų santuokų, kurių neturime Lietuvoje. Tarkime, musulmoniška ar dar kokia daugpatystė/daugvyrystė.

Ar netrukus sužinosime, kad kiekvienas ES gyvenantis pabėgėlis gali teisėtai atsivežti į Lietuvą dar keturias savo sutuoktines, jų vaikus, visus aštuonis uošvius, kitus jų vaikus, etc, etc? Taip, santuoka su trimis kitomis žmonomis Lietuvoje nebus pripažinta, bet juk tai nėra kliūtis gauti leidimui apsigyventi Lietuvoje? Šeima ir šeimyniniai santykiai taigi yra?

Vadovaujantis KT pademonstruota logika, tai daugiau, negu tikėtina. Ir pakankamai netolimoje ateityje.

Jau nekalbu apie tai, kad yra šalių, kuriose teisėtos santuokos su tokio amžiaus vaikais, kuris yra žemesnis, nei Lietuvoje nustatyta riba savanoriškiems lytiniams santykiams.

Bet anot Konstitucinių Dvasių logikos, matyt, tai neturėtu tapti pagrindu diskriminacijai? Juk turėjimas dvylikametės žmonos nebūtinai turi reikšti seksualinę prievartą jos atžvilgiu?

Tai kokia bus konstitucinė kliūtis teisėtai atsivežti tokią „žmoną“ iš kokios egzotiškos valstybės, kurioje tokios santuokos yra galimos? Kaip ir jokios – trauko pečiais Konstitucinių Dvasių įkvėptieji.

Santuoka su vaiku pripažinta Lietuvoje nebus, bet mažametei „žmonai“ apsigyventi leidimas santuokos liudijimo pagrindu galės būti duodamas. Nes gi negalima diskriminuoti – Konstitucinės Dvasios neleidžia. Smagu.

Dar prajuokino iškilmingas KT paminėjimas, kad tos pačios lyties „sutuoktinio“ apsigyvenimui Lietuvoje visai nebūtina, kad ta jų daniška ar dar kokia „santuoka“ būtu įtraukta į Lietuvos civilinių aktų registrą.

Kitaip tariant, abu tie žmogeliai mūsų teisės požiūriu bus nesusituokę ir, kaip suprantu, turės teisę sudaryti kitas santuokas Lietuvoje.

Taigi, tam lietuviui, kuris „apsiženijo“ Danijoje su baltarusiu, niekas nesutrukdys dar kartą vesti kokią ukrainietę jau Lietuvoje. Oficialiai taigi jis santuokos nesudaręs, vesti jokių kliūčių nėra.

O gal jis yra biseksualus? Taip ir gyvens tolerantiškoje šeimoje trise – su „vyru“ ir su žmona. Ir vsio zakonno, viskas pagal Konstitucijos Dvasios parėdymus.

Teoriškai galima sukonstruoti išvis neįtikėtinai linksmą „šeimos“ schemą, kuria, tačiau, gali būti visiškai teisėta netolimoje tolerantiškoje ateityje:  pabėgėlis iš Afganistano Abdulrachimas gauna teisę gyventi Lietuvoje. Tuomet nuvyksta į Daniją ir sudaro „H-santuoką“ su turizmo tikslais ten atvykusiu Afganistano piliečiu Abdulhakimu.

Abdulhakimas gauna leidimą gyventi Lietuvoje, kaip Abdulrachmano „šeimos narys“. Nes KT leido. Nors ta jų „H-santuoka“ čia neregistruojama ir nėra laikoma santuoka su visomis pareigomis ir teisėmis.

O tuomet abu Lietuvos gyventojai į Migracijos departamentą atneša prašymus suteikti leidimus gyventi jų 8 sutuoktinėms, gyvenančioms Afganistane su jų vaikais ir pateikia afganiškus santuokų ir vaikų gimimo liudijimus.

Kaip suprantu, bent po vieną žmoną su vaikais tiems susituokusiems „gėjams“ leisti atsivežti į Lietuvą būtu privalu.

Dėl kitų trijų žmonų privalomo įsileidimo nesu tikras, bet vadovaujantis KT sprendime pademonstruota logika, po tam tikrų ginčų ir jos turėtu patekti į mūsų šalį. Nes šeimyniniai santykiai akivaizdūs, dokumentuoti, o diskriminacija negalima.

Rezultate galime išvysti du Danijoje „susituokusius“ vyrus, kurių kiekvienas dar turi teisę Lietuvoje turėti kaip minimus dar po vieną žmoną.

Cirkas ir tiek. Bet aš jau mažai kuo stebiuosi šiais tolerantiškais laikais.

Šaltiniai ir nuorodos:
——————————————
http://alkas.lt/2019/01/11/kt-pripazino-vienalytes-santuokas-o-seimos-savoka-isaiskino-kaip-neutralia-lyties-atzvilgiu-video/

http://www.propatria.lt/2019/01/vienalytes-santuokos-ne-iteisintos-bet.html

http://www.lrkt.lt/lt/…/teismo…/paieska/135/ta1898/content

#SantuokosNėraBetŠeima
#KonstitucijosDvasiųŽyniai
#TeisinėsSuktybėsĮžūliSofistika