Aktualijos

Reputacijos mįslės

Written by admin · 1 min read

Norint Prezidentės akyse įgyti tokį amžiną nepriekaištingos reputacijos statusą, reikia mažų mažiausiai būti prezidentinės (Liberalų ir centro sąjungos) nariu ir nuolat darbais bei žodžiais įrodinėti savo lojalumą šios partijos globėjai. 

P. S. Ir visgi šioje komunistinio mąstymo padiktuotoje teisėsaugos „reformoje“ man išlieka keli nesuvokiami klausimai: negi naktimis Prezidentės nekankina logiška abejonė – o jei visgi generalinio prokuroro pavaduotojas, tiksliau – faktiškasis prokuratūros vadovas D. Raulušaitis jai sako netiesą dėl informacijos nutekėjimo „Lietuvos rytui“ apie banką „Snorą“? Kodėl taip atkakliai tikima, kad „Lietuvos rytui“ informaciją apie šio dienraščio svarbiausio akcininko liūdną ateitį atskleidė niekaip su

tuo laikraščiu nesusiję buvę FNTT vadovai, o ne jos globojamas D. Raulušaitis, kurio žmonos dėdė yra antras pagal svarbumą „Lietuvos ryte“? O gal Prezidentė tiesiog negali jo atleisti dėl kitų priežasčių?
 
Ir kodėl kandusis R. Valatka, buvęs aršiausias Prezidentės kritikas „Lietuvos ryte“, netgi skelbęs, kad Prezidentė sudorojo „Snorą“, kad atkeršytų „Lietuvos rytui“ už kritiką, staiga taip pasikeitė, pakeitęs savo darbovietę? Vien iš baimės?
 
Kodėl vadinamoji „valstybininkų“ grupuotė, kuri taip priešinosi D. Grybauskaitės kandidatavimui į Prezidentes, dabar formuoja jos nuomonę, o tie, kas ją labiausiai rėmė, dabar yra jos juodžiausiuose sąrašuose?
 
Atsakymai į šiuos klausimus svarbūs dėl to, kad pagaliau gerai suvoktume  psichologinį portretą žmogaus, pagrindinio politiko, vadovaujančio mūsų valstybei ir mūsų teisėsaugai. Arba surastume tą dar visuomenei nežinomą „nepriekaištingos“ reputacijos dėmę, kurią kažkas jau surado.
 
Jei to nepajėgėme išsiaiškinti prieš pirmus rinkimus, tai bent pabandykime prieš antrus.   
 
bernardinai.lt- ekspertai.eu