Aktualijos

Rugsėjo 17-osios akcija Simono Daukanto aikštėje: „Tie-SOS!“

Written by Biciulystė Siūlo · 51 sec read
Rugsėjo 17-osios akcija Simono Daukanto aikštėje: „Tie-SOS!“Jūsų dėmesiui – Vinco Kubiliaus video pasakojimas apie rugsėjo 17 dienos akciją Simono Daukanto aikštėje.

https://www.youtube.com/watch?v=vN_C6OfYQGg

KOMENTARAI:

turėjau lašelį VILTIES…       2019-09-18 8:19

tikėjau Prezidento norais ,,gerovės valstybe”. Vyliausi, kad išeis iš rūmų ŽMOGUS ir pasakys – ačiū, kad esate, ačiū, kad kovojate už TIESĄ… Bet jis neišėjo, kaip ir neišėjo gražiai atrodančios šeimos II pusė – PONIA ŽMOGUS. Juk užaugino dvi dukras. Duok Dieve, kad būtų saugios ir laimingos. Duok, Dieve… Kaip ir buvusioji JE, dabar ponia fotografuojasi/uosis su vaikučiais gražiai besišypsodama. Nuotrauka prisiminimui. O Deimantė, Orinta? Ar jos ne Lietuvos vaikai?Ir niekam tuose rūmuose nesuskausta širdies dėl vaikų likimo? Nesitikėjau, nesitikėjau. Pamačiusi Naujojo Lietuvos pono nuotrauka ant tanko, prisiminiau ir JE pozas su ginklais. Ach, kokia šilta ta Prezidento kėdė. Kaip smagu atstovauti valstybei, smagiai pasivažinėjant. Va, dabar sako, jau tuoj bus Niujorke. Fain. Atstovaus žemėlapinę valstybę, bet neatstovaus Lietuvos žmonėms, jų vaikams.Ši, rugsėjo 17 d. parodė pasauliui – KAS YRA KAS. NIEKAS… L.

Dzeikas       2019-09-18 7:12

O mane 17 kiekvieno menesio diena apima kazkoks nerimas, kazkas turi ivykti o nera. Tik ant rytdienos perskaites apie Akcija nurimstu (ant kiek galima aisku sioje situacijoje nurimti). Aciu kad TOKIE esate.