Aktualijos

Staigmena: CDC (Amerikos ligų prevencijos ir kontrolės centras) nebepripažįsta PGR testo kaip pagrįsto „patvirtintų Covid-19 atvejų“ nustatymo metodo

Written by Redakcija · 2 min read
Staigmena: CDC (Amerikos ligų prevencijos ir kontrolės centras) nebepripažįsta PGR testo kaip pagrįsto „patvirtintų Covid-19 atvejų“ nustatymo metodoProf. Michel Chossudovsky

PGR yra procesas. Jis nesako jums, kad sergate.
Dr. Kary Mullis, Nobelio laureatas ir RL-PGR (realaus laiko PGR) išradėjas

Šis piktnaudžiavimas RL-PGR technika taikomas kaip negailestinga ir tyčinė strategija kai kurioms vyriausybėms pateisinti perteklines priemones, pvz., daugelio konstitucinių teisių pažeidimą, … pandemijos pretekstu, paremtu teigiamų RL-PGR testų skaičiumi, o ne realiu pacientų skaičiumi.
Dr. Pascal Sacré, belgų gydytojas, besispecializuojantis kritinių būklių gydime, ir žinomas visuomenės sveikatos analitikas

Per artimiausias 10 dienų RL-PGR testai Jungtinėse Valstijose bus paskelbti neturinčiais juridinės galios?

Šiuo netikėtu sprendimu Amerikos ligų kontrolės ir prevencijos centras atsisako klastingo PGR testo kaip pagrįsto būdo nustatyti ir identifikuoti SARS-Cov-2.

„Po 2021 gruodžio 31 dienos CDC atšauks paraišką Jungtinių Valstijų Maisto ir vaistų kontrolės tarnybai (FDA) dėl leidimo skubos tvarka naudoti (Emergency Use Authorization, EUA) CDC 2019 Naujojo koronaviruso (2019-nCoV) realaus laiko PGR diagnostines plokšteles, tyrimus, pirmiausia pristatytus 2020 metų vasarį tik SARS-CoV-2 nustatymui“.

Ruošiantis šiam pokyčiui CDC rekomenduoja klinikinėms laboratorijoms ir testavimo vietoms, naudojusioms CDC 2019-nCoV-RL-PGR tyrimus pasirinkti ir pradėti perėjimą prie kito FDA leidimą gavusio Covid-19 testo.

CDC skatina laboratorijas apsvarstyti galimybę priimti sudėtinį metodą, kuris gali palengvinti SARS-COV-2 ir gripo virusų aptikimą ir diferenciaciją. Tokie tyrimai gali palengvinti tolesnius tyrimus dėl gripo ir SARS-COV-2 ir gali sutaupyti tiek laiko, tiek išteklių artėjant gripo sezonui. Laboratorijos ir testavimo vietos turėtų patvirtinti ir patikrinti savo pasirinktų tyrimų tikslumą savo objektuose prieš pradėdamos klinikinį testavimą. (pabrėžta).

Jiems prireikė beveik dvejų metų, kad pripažintų, jog PGR testas klaidingas ir nepagrįstas.

Atidžiai perskaitykite, ką pripažįsta ši CDC direktyva: PGR testas negali diferencijuoti „SARS-CoV-2 ir gripo virusų“. Mes tai žinome nuo pat pradžių.

Šis CDC 2021 m. liepos mėnesį paskelbtas įspėjimas turi būti pradėtas įgyvendinti per artimiausias dvi savaites, o paskutinis terminas yra 2022 metų sausio 1 d.

Ar tai bus atliekama? Akivaizdu, kad nėra perėjimo prie „kito leidimą gavusio Covid-19 testo“.

Covid-19 Omikrono Kalėdų karantinas

Kodėl CDC laukia iki 2021 gruodžio 31 dienos, kad sustabdytų nepagrįstų ir klaidingų PGR testų naudojimą?

Sezoninis gripas, prasidėjęs spalį, prisidėjo prie didėjančio taip vadinamų „patvirtintų Covid-19 atvejų“ skaičiaus. Ir esant dabartinei raidai šie PGR teigimi atvejai įprastai priskiriami prie „patvirtintų Covid-19 Omikrono varianto atvejų“. Tai yra taip pat metų laikas, kai žmonės suserga paprastu korona peršalimu, kuris dažnai duoda teigiamą PGR testo rezultatą.

Šiuo PGR teigiamų atvejų skaičiaus didėjimu dabar naudojasi korumpuoti politikai, kad palaikytų Omikrono baimės kampaniją ir primestų „Covid-19 Kalėdų karantiną“ .

Milijonai žmonių visame pasaulyje laukia eilėse, kad pasidarytų testą ar pasiskiepytų, norėdami „apsisaugoti“ nuo SRS-CoV-2 (kuris jokiomis aplinkybėmis negali būti nustatytas nudojant PGR testą).

Šaltinis: globalresearch.ca

tiesos.lt

************************

KOMENTARAS:

Jack Phillips (The Epoch Times)       2021-12-28 19:59

JAV ligų kontrolės ir prevencijos centrai (CDC), panaikindami ankstesnę rekomendaciją, amerikiečių, užsikrėtusių COVID-19, izoliacijos dienų skaičių sumažino nuo 10 iki penkių dienų, neatsižvelgiant į skiepijimo būseną.

Agentūra taip pat sutrumpino laiką, per kurį artimi COVID-19 kontaktai turi būti karantine. CDC institucijos teigė, kad jos naujausios gairės atitinka vis daugiau įrodymų, leidžiančių manyti, kad tie, kurie užsikrečia CCP (Kinijos komunistų partijos) virusu, yra labiausiai užkrečiami dvi dienas prieš ir tris dienas po simptomų atsiradimo.

Tuo tarpu CDC teigė, kad „Omicron“ varianto padidėjimas Jungtinėse Valstijose paskatino naujausius gairių pakeitimus. CDC direktorė Rochelle Walensky pirmadienį naujienų agentūrai Associated Press sakė, kad Jungtinės Valstijos patirs daug daugiau Omicron atvejų.

„Ne visi tie atvejai bus sunkūs. Tiesą sakant, daugelis jų bus besimptomiai“, – sakė ji naujienų tarnybai. “Mes norime įsitikinti, kad yra mechanizmas, pagal kurį galime saugiai ir toliau išlaikyti visuomenės funkcionavimą sekdami mokslą.”

Praėjusį mėnesį Pietų Afrikoje atsiradus naujai atmainai, JAV kol kas buvo pranešta tik apie vieną Omicron mirtį. Teksaso pareigūnai sakė, kad praėjusią savaitę Hariso apygardos vyras mirė nuo šio varianto.

Remiantis naujausia JAV COVID-19 atvejų ir hospitalizacijų analize, Omicron hospitalizavimo rodiklis yra daug mažesnis nei ankstesnių atmainų.

https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbrief/cdc-shortens-covid-19-quarantine-guidelines-for-general-population_4179757.html?utm_source=morningbriefnoe&utm_medium=email&utm_campaign=mb-2021-12-28&mktids=13e5ef33ab32e4670a7dafe22b2fb6b3&est=7Mk9jEu0DRy0JJt9SFv2nZ27VUX