Aktualijos

Staigmena ir palaikymas JAV prezidentui Donaldui Trump’ui būsimuosiuose rinkimuose

Written by Redakcija · 1 min read

trump palaikym II  trump palaikym IV
Šeštadienį, spalio 24 d., vakarėjant, Vilniuje, Gedimino pilies bokšto prieigose sušvito “HOLLYWOOD” (Los Angeles, California valst.) raidžių stiliumi, užrašas “TRUMP“, kuris buvo gerai matomas ir iš toli. Švietė iki 7 v.v.

trump palaik istoli VI   trump palaikym su plakat 
JAV prezidento D.Trump’o palaikymo akciją sugalvojo Kęstutis J. Tamašauskas, kuris ir pasirūpino išankstiniais leidimais, o žinutę-kvietimą paskleidė socialiniuose tinkluose. 

Šeštadienį, 3 v.p.p., žmonės, palaikantieji JAV Prezidentą, su plakatais susirinko prie JAV ambasados Vilniuje, po to,  4:30 v.p.p., rinkosi ant Gedimino pilies kalno. Leidimas – iki 7:00 v.v.
Kęstutis J. Tamašauskas teigė, kad prez. D.Trump’o palaikymo akcija surengta todėl, jog nemažai lietuvių domisi ir palaiko jo politiką. 

Beje, demokratų kandidato į JAV prezidentus Joe Bideno išlaidos TV reklamai – didžiausios per visą rinkimų istoriją – jį remia milijardieriai Bloomberg (ką tik nesėkmingai bandęs kandidatuoti į JAV prezidentus), G. Sorosh ir daugelis kitų, demokratų palaikytojų. „… Prez. D.Trump – vienintelis prezidentas, bene per 50 metų, nesukėlęs ir nepradėjęs jokio naujo karo, be taikaus prekybos karo su Kinija – kai pakėlė muitus prekių importui, tai amerikietiškos prekės tapo konkurencingos, atsigavo JAV vidaus pramonė , o bedarbystė atsidūrė rekordinėse žemumose. Prez. D.Trump labai sustiprino pasididžiavimą sava šalim, žmonių vienybę, žmonių savigarba tikrai labai pakilo. Jo šūkis: “Make America great again“, – teigė K. J. Tamašauskas. 

Pasak K.J.Tamašausko, Lietuvoje žmonės irgi turi pradėti tikėti savo valstybe, pakelti galvą ir didžiuotis Lietuva. K. J. Tamašauskas įsitikinęs, kad tokia akcija “išreiškia be ne tik palaikymą prez. D. Trump’ui, bet ir žmonių norą gyventi turint žodžio laisvę, pasaulinę politiką be karų, ir tai, kad sava šalis svarbiausia.”