Aktualijos

Susipažinkite. Liepa Želnienė – naujasis pilietiškumo ir diskusijų standartas: „Koks jūsų reikalas – gyva ta mergaitė ar ne?“

Written by Biciulystė Siūlo · 46 sec read

Susipažinkite. Liepa Želnienė – naujasis pilietiškumo ir diskusijų standartas: „Koks jūsų reikalas – gyva ta mergaitė ar ne?“„Žinių radijo“ žurnalistas Aurimas Perednis, į pirmadienio laidą „Įvykiai ir komentarai“ pasikvietęs savo kolegas Liepą Želnienę („15 min.lt“) bei Tomą Dapkų (LNK), be kitų temų, siūlė aptarti ir Neringos Venckienės sulaikymą JAV. Tačiau į studiją paskambinęs klausytojas paklausė to, kas jam išties rūpi – kodėl žurnalistai netiria, kur dabar yra mergaitė, gal jie ko nors bijantys?

Išgirdusi tokį klausimą, trejus metus iš eilės geriausia portalo žurnaliste pripažįstama L.Želnienė, vos prieš kelias minutes sublizgėjusi, be kita ko, ir kuklumu („mėgstu pasižiūrėti bendrą vaizdą visos Lietuvos“), dosnumu („piliečiai turi teisę protestuoti“), ir atlaidumu (net jei tai „psichozė“), panoro su klausytoju „padiskutuoti“.

Ir pažėrė keletą retorinių klausimų: „O jums nerūpi, kur dabar yra mano dukra?“, „Man tik norisi suprasti, kodėl ta mergaitė tapo kažkokia bendra nuosavybe?“, „Ką iš jos norit?“ ir pan. Suglumęs pašnekovas pabandė atmesti kaitaliojamas temas, grįžti prie aptariamo klausimo esmės.

Nereikia nė sakyti – žurnalistė pašnekovo nė neklausė, progos įsiterpti irgi nepaliko, išpoškinusi, matyt, patį stipriausią ar mėgstamiausią savo „argumentą“: „Koks jūsų reikalas, ar jinai gyva ar ne?“, pareikalavo: „Prašau – negyvenkite kitų gyvenimo“…

–  –  –
Viso pokalbio klausykitės nuo 40 min. https://www.ziniuradijas.lt/laidos/ivykiai-ir-komentarai/kas-laukia-kai-n-venckiene-parves-is-amerikos?video=1.

„Žinių radijas“ lt