Aktualijos

Tautiška giesmė 2019

Written by Redakcija · 1 min read
  tautiska giesme_10_logo_1 Pirmiausia norėtume jums padėkoti, jog jau ne vienerius metus kartu kuriame šį gražų projektą ir padedate visiems pasaulio lietuviams vienu metu, kad ir kur bebūtume, vienu balsu giedoti mūsų valstybės himną.

Šiemet skaičiuojame dešimtus metus, kai gyvuoja „Tautiškos giesmės“ iniciatyva, kuri jau spėjo tapti gyva, mūsų kartos tradicija. Tai tikras įrodymas, jog ir nedidelė tauta gali sukurti didelius bei reikšmingus dalykus.

tautiska giesme logo 2

2019-ieji metai mums ypatingi, balandžio mėnesį Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė liepos 6-ąją ne tik Valstybės, Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo, bet ir „Tautiškos giesmės“ diena.
Savo ruožtu norėtume jus dar kartą pakviesti drauge kurti šią visuotinę šventę ir aktyviai kviesti mūsų tautiečius visame pasaulyje švęsti liepos 6-ąją giedant „Tautišką giesmę“ iš širdies.
Prisidedant prie iniciatyvos, mes ne tik džiaugtumėmės šia partneryste, bet ir pateiktume visą reikalingą medžiagą, kviečiančią kiekvieną, kur bebūtų, liepos 6-ąją, lygiai 21.00 val. (vietos laiku) giedoti “Tautišką giesmę”.
Žemiau pateikiame sąrašą veiksmų, kuriais siūlome prisidėti prie „Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ idėjos:
  • Savo interneto svetainėje ir socialiniuose tinkluose patalpinkite kvietimą-video klipą (30 s) [atsiųsime jį jums kitos savaitės pradžioje]
  • Savo interneto svetainėje ir socialiniuose tinkluose patalpinkite kvietimą-reklaminį skydelį [atsiųsime jį jums kitos savaitės pradžioje pagal jūsų nurodytus išmatavimus]
  • Apie giedojimą dalindamiesi socialiniuose tinkluose naudokite saitažodžius #TautiškaGiesmė #GyvaTradicija #Liepos6
  • Informuokite savo organizacijos ir bendruomenės narius apie visuotinį „Tautiškos giesmės“ giedojimą, kad visi kviestume kolegas, draugus, šeimas 21.00 val. drauge giedoti mūsų valstybės himną.
  • Transliuokite himno giedojimą tiesiogiai savo „Facebook“ paskyroje. Filmuodami būtinai pridėkite nuorodą į savo miestą ir žymą #TautiškaGiesmė #GyvaTradicija #Liepos6. 
  • Įamžinkite liepos 6 d. 21:00 val. giedojimą video įrašuose arba foto nuotraukose (medžiagą įkelkite į www.Wetransfer.com, gavėjo laukelyje nurodę adresą info@tautiskagiesme.lt
 Taip pat pridedame jums:
  • “Tautiškos giesmės” šių metų vizualą (logo)
  • Reklaminį plakatą
Jei turėtumėte savo idėjų kaip giedoti „Tautišką giesmę“ Lietuvoje, mums būtų labai įdomu jas išgirsti. 
„Tautiška giesmė“ yra visos Lietuvos ir kartu kiekvieno Lietuvos žmogaus ar organizacijos šventė.
Kilus klausimams, galite kreiptis el. paštu: ieva@tautiskagiesme.lt, arba tel.: +37060857673
Su nuoširdžiausiais linkėjimais,
Ieva Davydenko
Projektų vadovė

m +370 608 57673