Aktualijos

Tūkstančiai žmonių pasirašė peticiją prieš „Progress Pride“ vėliavas svarbioje Londono gatvėje

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read

Beveik 20 tūkst. žmonių pasirašė peticiją, kuria protestuojama prieš planus iškelti LGBT vėliavas vienoje garsiausių Londono gatvių. Peticiją inicijavo krikščioniška organizacija „Christian Concern“.

Londone įprasta, kad parduotuvės, traukinių stotys ir kitos viešosios erdvės kiekvieną birželį pasipuošia taip vadinamomis „Progress Pride“ (liet. „Pasididžiavimo progresu”) vėliavomis. Jos skiriasi nuo tradicinių LGBT vėliavų rudomis, juodomis, šviesiai mėlynomis ir rožinėmis juostomis. Šios papildomos juostelės simbolizuoja spalvotuosius (tai terminas, dažniausiai vartojamas Jungtinėse Valstijose ir Kanadoje, apibūdinantis bet kurį asmenį, kuris nėra baltaodis, – red. past.), translyčius asmenis ir ŽIV/AIDS sergančius asmenis.

„Kiekvieną birželį mūsų rajonai pasipuošia „Pride“ vėliavomis, nes tarybos, parduotuvės ir kitos įmonės reiškia paramą LGBTQ+ ideologijai. Laikas tai sustabdyti. Vaivorykštinės vėliavos yra pakankamai blogai, tačiau „Progress Pride“ vėliavos papuošiamos translyčių juostelėmis – tai judėjimas, kuris pastaraisiais metais padarė neapsakomą žalą dėl lyties abejojantiems vaikams. Taip pat pridėtos rudos ir juodos spalvos juostelės, kuriose rasinė tapatybė neteisingai supriešinama su seksualine ir lytine tapatybe”, – rašoma „CitizenGO” platinamoje peticijoje.