Aktualijos

Vaidas Navickas. Imigrantai įleisti sunaikinti Lietuvą?

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read

KOMENTARAI:

The Epoch Times

2024-05-18 10:14

Masinės migracijos ginklai | NAUJAS dokumentinis filmas

Nuo prezidento Baideno valdymo pradžios į JAV pateko daugiau nei 7,2 mln. nelegalių imigrantų. Ši rekordinė sienų krizė nėra organiška, už jos slypi oficiali politika, didelis finansavimas ir susitarimai tarp JAV vyriausybės ir Jungtinių Tautų.
Pasaulis stebi įvairias šio įvykio dalis, vaizdo įrašus, kuriuose užfiksuotos nelegalių imigrantų grupės, kertančios JAV, nebandančios išvengti pasienio patruliavimo, o laukiančios, kol bus suimtos. Į diskusiją neįtraukta: kodėl?
Šis epochos originalus dokumentinis filmas „Masinės migracijos ginklai“ atskleidžia, kaip Jungtinės Valstijos ir Jungtinės Tautos dirba kartu, siekdamos palengvinti masinę migraciją, kuri yra ginkluojama, kad sunaikintų Ameriką.
Režisierius ir vedėjas Joshua Philippas, vyresnysis tiriamasis reporteris ir EpochTV laidos „Kryžkelės“ vedėjas, jis imasi ištirti, kas iš tikrųjų vyksta už sienos krizės ir kodėl ji vykdoma.
Tiriamoji kelionė nukelia jį gilyn į Panamos džiungles, į migrantų stovyklas liūdnai pagarsėjusios Darien Gap žiotyse, kuri yra žinoma kaip viena pavojingiausių vietų pasaulyje, per Jungtinių Tautų patalpas ir kartu su naudojamomis programomis. apdoroti ir palengvinti masinę migraciją prie JAV ir Meksikos sienos. Pasiruoškite dar nematytam kadrui, kuriame atskleidžiama, kaip kuriama ir puikiai organizuota pasienio krizė.
Kasdien stiprėjant pasienio krizei, ji paliečia ne tik vietos bendruomenes ir miestus prie sienos, bet ir toli esančias bendruomenes. Imigracija yra pagrindinė problema, dėl kurios nerimauja amerikiečiai [1]. Šis dokumentinis filmas yra tiriamojo dokumentinio serialo „Amerika kryžkelėje su Joshua Philippu“, kuriame aptariami svarbiausi 2024 m. rinkimų klausimai, dalis.