Aktualijos

Valdas Vižinis. MG Baltic aiškiai gynė kažkieno interesą. Labai svarbaus valstybės veikėjo

Written by Redakcija · 2 min read

VEIDAKNYGĖ

Vakar paaiškėjo tikroji Karbauskio valstiečių sutartinio naikinimo priežastis. Tai nebuvo vien svaigiųjų gėrimų pramonės interesas. Tikrasis motyvas – Seimo NSGK tyrimas – MG Baltic siekis užvaldyti valstybę. Jei atvirai, dar esu suglumęs nuo įtakos darymo mąsto .. kokie jie visi – Dapkai, Valatkos, Miliūtės, Jakilaičiai, Tapinienės, Tapinai .. kokie jie tapo juokingi visų tų įvykių fone. MG Baltic pikti šunėkai supuolę kąsti iš apleisto kiemo. Ir visos tos lavinos vainikavimas – Tapino mitingas prie Seimo. Nepaėjęs, nenugriovęs, nenunešęs. Tapęs tik šypseną keliančiu reginiu.Po VSD pažymos išviešinimo tik apčiuopiama tiesa virto tikrove. Pateikta informacija liečia valstybės užvaldymą Liberalų sąjūdžio partija, užmegztus ryšius su teisėsauga, tačiau kol kas niekas nepraslydo dėl MG tiesioginio kišimosi į Klonio įvykius.

O juk koncerno veiksmai tuomet buvo ne kas kita, kaip valdžios krizės Lietuvoje gilinimas. Juk paprastu pirštų spragtelėjimu MG Baltic televizijos sutartinai prapliupo neigiama informacija. Net neabejoju apie įsakymo jai priklausančių žiniasklaidos kanalų darbuotojams egzistavimą. Pernelyg jau kryptinga neapykanta Klonio gynėjams ir mergaitės šeimai visą įvykių laiką sruvo iš koncernui priklausančių kanalų . 
Ir dar tas prokuroro R. Jancevičiaus įdarbinimas po MG Baltic stogu. Iš dėkingumo ar elementariausias tylos pirkimas?

MG Baltic aiškiai gynė kažkieno interesą. Labai svarbaus valstybės veikėjo. Galiu tik spėti apie šio veikėjo dėkingumo laipsnį ir jo absoliučią priklausomybę nuo koncerno vadovybės įnorių. Kas jis toks, jei MG Baltic nuožmiai nepaisydamas jokių reputacinių nuostolių ėmėsi tikro karo prieš sukilusius žmones. Kokio kalibro ? Masiulio? Aukšto konservatoriaus ? Ministro? Teisėjo? Na…Kol kas nežinomas, žmonių sąmonėje siejamas su storu putliomis lūpomis ciniku, vaiko veidu.

Ir jam dabar labai nesaldu. Matant vieno pagrindinių gynėjų silpnėjimą. Ir juk VSD žino, garantuoju, žino kas jis. Vardą, pavardę, kur gyvena, kuo užsiima. Kokias pareigas iki šiol eina. Jo draugelių ratą. Viskas įrašyta, pasiklausyta ir pasekta. Nes toks VSD darbas.
Ir juk koncerno partneriui Klonio įvykiuose Lryto G. Vainauskui gyvenimas irgi sunkėja. Ragai taip pat laužomi. Teisiamas už prekybą įtaka. 
Su Miliūčių, Jakilaičių ir Matonių įtaka LRT jau baigta.

Taip. Neginčytina. S. Skvernelis organizavo 240 policininkų teismo sprendimo vykdymui. Tokia buvo jo pareiga. Todėl mes jį ir prisimename kaip tokį. Vienu ypu nuskausminusį . Pareigingą. Tačiau, tai kas vyksta dabar MG Baltic atžvilgiu taip pat nebūtų buvę įmanoma. Be jo. S. Skvernelio. Nes tai taip pat yra jo pareiga. O jis, jau patyrėme, yra pareigingas.

Manau, visos šios aplinkybės rodo, kad Klonio įvykių tiesai dar ateis eilė. Manau,asmuo, kuris naudojosi vaiku ir dėl kurio „gyvuliškumo“ nukentėjo tiek daug žmonių, irgi tą jaučia.

Su tokio mąsto paslaptimis valstybė negali būti tvari. Ir tai objektyvus veiksnys.

Tik reikia nenustoti veikti – priminti, rašyti, drąsinti. 
Aš optimistas. Tokį komplimentą man pasakė J. Bernatonis pas Rūtą studijoje, išgirdęs mano teiginius apie tai, kad visa tai, kas vyksta dabar, tapo įmanoma atėjus į valdžiai su niekuo nesusisaisčiusiai partijai.

Dar. Pagalvojau, jei koks nors žinomas valstybinis veikėjas baigs gyvenimą šūviu ar virve .. visai įmanoma tai JIS.

Iliustravau vieno FB draugo nuotrauka. Jam dėkoju. Manau susierzins pamatęs. Bet ir jis mane kartais ne juokais suerzina..