Aktualijos

Vitas Tomkus: PIRMYN VERGAI NUŽEMINTIEJI, ATSTUMTIEJI, NUSKRIAUSTIEJI IR NUTEISTIEJI! + karingas Audriaus BUTKEVIČIAUS trigrašis

Written by Biciulystė Siūlo · 6 min read

Atrodo, dar tik vakar skandinaviškos televizijos TV3 vadovė Laura Blaževičiūtė su savo vyru juristu Andriumi Pranckevičiumi sėdėjo mano redakcijoje ir su ašarom akyse maldavo, kad „Respublika” nebeeskaluotų temos apie jos piktnaudžiavimus ir teismas jos nenuteistų. Virpančiu piršteliu rodė vietas būsimajame straipsnyje, kurias prašė išbraukti arba švelniau pataisyti. O aš, senas mergišius, pakerėtas jos grožio ir jaunystės, pamyniau žurnalistikos garbės kodeksą ir braukiau ir braukiau iš teksto sakinius bei žodžius, kuriuos lietė jos lakuotas nagelis, kaip mažvaikis vykdydamas jos aikštingas užgaidas. 

Juk be viso kito, ji dar ir mano kaimynė, su kuria net sušokdavome pas mane, kai vyro namie nebūdavo…

O gal ir gerai tąkart pasielgiau! Jei būčiau to nepadaręs, ką žinai, gal dabar mano kaimynės Lauros pavardė šmėžuotų šalia tų nuteistų piliečių, būsimo Didžiojo šeimos gynimo maršo rėmėjų, kuriuos marginalais išvadino ir viešai pasmerkė jos vadovaujamos TV3 „Žinios” (žiūr. čia) Apie tai drąsiai ir iškilmingai anonsavo neprofesionalus gėjas mėgėjas, kaip kadaise buvo skelbta spaudoje, Rokas Petkevičius, įvardinęs tradicinės šeimos gynėjus… „už kyšininkavimą, machinacijas ir vagystes teistais veikėjais, politikos nevykėliais ir Putino pakalikais, siekiančiais pakliūti į seimą”.

Tai tokie negarbingi ir uždrausti piliečiai kaip Antanas Kandrotas, dar vadinamas „Celofanu”, kartą jau teistas ir vėl kaltinamas dėl finansinių machinacijų, humoristas Artūras Orlauskas, kaltinamas dėl senų bei vulgarių anekdotų pasakojimo, pardon, šių eilučių autorius prisišliejęs prie renginio ir išplatinęs vaizdo įrašą iš darbinio susitikimo, Nepriklausomybės akto signataras Audrius Butkevičius, kalėjime sėdėjęs dėl 15000 dolerių kyšio, buvęs Vidaus reikalų ministras Gintaras Furmanavičius, prieš porą metų nuteistas už prekybą poveikiu, Kremliaus propagandą skleidžiantis Vaidas Žemaitis Lekstutis, VSD pažymoje įvardintas kaip keliantis nacionalinę grėsmę, daugybę kartų į savivaldą nesėkmingai kandidatavęs Kristupas Krivickas, kuris drįso pareikšti savo nuomonę apie būsimą maršą ir pasakyti, kad, jei bus pirmalaikiai rinkimai, dabartinė valdžia bus nušluota, ir daugybė kitų marginalų, tokių kaip Puteikis, Puidokas ir kt. politikos nevykėlių ir nusikaltėlių, kurie ieško sau vietos ir populiarumo tarp maršo organizatorių.

Ar įsivaizduojate, mieli skaitytojai, kaip tarp tokių atgrasių tipažų ir antipatiškų veikėjų būtų atrodžiusi TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė, jei anuomet aš jos nebūčiau pasigailėjęs ir leidęs teisėtvarkai ją į miltus sutrypti ir į cypę uždaryti?!

Antra vertus, ne toks tas velnias baisus, kaip gėjas mėgėjas ir pranešėjas Rokas Petkevičius paišo. Jei nebūčiau gerai nusiteikęs, dabar lengvai galėčiau panašiu stiliumi anonsuoti jį patį savo visuose laikraščiuose. Pavyzdžiui: „Skandalingai spaudoje aprašytas ir liūdnai pagarsėjęs dėl savo nevykusios politinės ir lytinės orientacijos TV3 žinių pranešėjas Rokas Petkevičius, vadovaujamas svetimšalių statytinės, ne kartą teistos, bet išsisukusios nuo atsakomybės, savo vadovės Lauros Blaževičiūtės, kurią buvusi TV3 žinių vedėja Jolanta Butkevičienė apkaltino dėl savivaliavimo bei įgaliojimų viršijimo, agresyviai užsipuolė Didžiojo šeimos gynimo maršo organizatorius bei rėmėjus, šlykščiai pravardžiuodamas žemino jų orumą ir skatino nesantaiką, kas sutampa su Kremliaus politika bei Rusijos proputiniška propaganda.”

Gerai skambėtų, ar ne?

Bet aš taip nedarysiu. Nes kitu atveju tektų prisiminti kaip dar 2014 metais bedrovės Tele-3, kuri valdo TV3, vadovę Laurą Blaževičiūtę STT pareigūnai dėl galimo dokumentų klastojimo, turto iššvaistymo, apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo ir mokesčių mokėjimo vengimo bandė nuteisti ir uždaryti kalėjime. Be to, STT slapta įrašytais pokalbiais įtarė, kad bendrovė Tele-3, kuri valdo TV3, sumokėjo 30 000-ių lobistui Andriui Romanovskiui, kuris tais pinigais TV3 vadovams finansavo kelionę į Italiją. Visa laimė, kad tą kartą Laurą Blaževičiūtę apgynė prezidentė Dalia Grybauskaitė su savo kišeniniais prokurorais, dėl ko vėliau TV3 jai nuolankiai tarnavo. Per plačiai išsiplėsti nenoriu dar ir dėl to, kad tektų pradėti „mėsinėti” ir Lauros vyrą Andrių Pranckevičių, kuris liūdnai pagarsėjo tada, kai FNTT ėmė domėtis jo bendrovės finansinėmis machinacijomis.

Verčiau pakalbėkime apie maršą. Ir jo rėmėjus. Mano manymu, jo organizatoriai bei rėmėjai yra reto tyrumo. Antraip seniai sistemos būtų išvaikyti. Arba rengtų mitingą už Nausėdą ir Laisvės partiją. Matyt, kol kas neturi prie ko prikibti…

Paaiškinsiu, kodėl?

Pirmiausia, visi nusikaltėliai (Butkevičius, Kandrotas, Furmanavičius) skirtas bausmes garbingai atliko. Ko, deja, negalima pasakyti nei apie TV3 vadovybę, nei apie sėdinčius valdžioje: vagys, išvogę „Mažeikių naftą”, „Snoro” bei Ūkio bankus, besipelnantys už permokamas dujas, elektrą bei viliborus, ne tik tebesimėgauja laisve, bet ir, įsistatę kiaulės akis, moralizuoja kitus. Štai kokius Lietuvos žiniasklaida turėtų pliekti! Bet kaip tu tai padarysi, kai ėdama iš vieno Sorošo bei ES „bliūdo”? Tad norom nenorom tenka išvien ėst, ryt ir dar ant nepatenkintos Tautos čepsėti: marginalai, prisiplakėliai, nevykėliai, kriminaliniai elementai ir panašiai. Jei jau nebėra prie ko prisikabinti, koneveikiamas A.Orlausko tonas arba… dešimties metų senumo papasakotas vulgarus anekdotas, kuris ir pačiam komikui seniai nebejuokingas. Ak, kaip greit sugrįžome į sovietmetį, kuomet kitaminčiai net už anekdotus buvo baudžiami!

Patys naudodami putiniškus metodus, maršo nemėgėjai-gėjai „putinizmu” kaltina V.Žemaitį, kuris drįsta apie išstojimą iš ES užsiminti. Pasirodo, mums toli iki angliškos demokratijos, nes esame antrarūšiai europiečiai, kuriems ne tik nevalia pirmarūšės maisto produkcijos importuoti, bet ir Anglijos pavyzdžiu sekti, siekiant išstoti iš Europos Sąjungos.

Ta proga siūlau bent mintyse nusibrėžti raudonas linijas, kurias peržengus ES biurokratams bus galima apie savo atsiskyrimą pagalvoti: a) Kai mokyklose agituos moksleivius pasikeisti lytimis, o darželiuose – masturbuotis?; b) Kai iš tėvų, kurie gelbės savo mažylius, ims vaikus atiminėti?; c) Kai išstums lietuvių kalbą bei mūsų papročius; d) Kai už skolas, kaip Graikijoje, užsienio bankininkai pradės atiminėti ne salas, o jūros pakrantes ir kt. teritorijas?; e) Kai būsime priversti atsisakyti savo valstybingumo bei Lietuvos pavadinimo?; f) Kai visos šalys jau bus išsilaksčiusios iš ES, o mes liksime tik su kaimynine Lenkija?..

Kada mums bus valdžios leista ištarti griežtą žodį: “Gana”?

Atsakau: “Niekada!” Nes mūsų parsidavėliai valdžioje puls laižyt užpakalius lenkams, kuriuos dar šiandien buvo pasiryžę šaudyti – po vieną į dieną. Jei kas mane vėl bandys apkaltinti sąmokslo teorijų skleidimu, priminsiu savo seną skandalingą karikatūrą: “Kas valdo pasaulį?”, kur buvo pavaizduotas žydas ir gėjus ant pečių laikantys Žemės rutulį. Dėl to prieš dvidešimt metų aš buvau viešai apspjaudytas ir apjuodintas dėl tokios „nesąmonės”. O ką matom šiandien?

Nebeišmanydami kaip prie mano kuklios personos prikibti, neseniai kažkokia televizija bandė aiškinti, kad šitas, atsiprašant, Tomkus išspausdino karikatūrą, kurioje buvo… Mykė, mykė pranešėjas, kol pagaliau išstenėjo: apie žydus ir gėjus. Taip ir neišdrįso ištarti, „kurie jau valdo Ameriką ir Lietuvą”. Nes tai jau seniai nebe sąmokslo teorija, o realus faktas, kuris nė kiek nepraskaidrina mūsų liūdnos kasdienybės.

Pardon, kad taip liūdnai baigiu šį straipsnį, bet gal duos Dievas, normalių šeimų maršas pakels mano ir kitų tikrų lietuviškų šeimų nuotaiką? Tad belieka paraginti: Pirmyn draugai pažemintieji, nuskriaustieji ir atstumtieji su savo šeimom ir bičiuliais į Vilniaus Vingio parką! Susitiksime gegužės 15 dieną.

*********************************

Audriaus BUTKEVIČIAUS karingas trigrašis: Mielas Redaktoriau, žalty tu, aš tave į teismą paduosiu!

Senais laikais, kai dar Patriarchas buvo tik paprastas marksistinės etikos profesorius, buvau mokomas niekada nenaudoti priešininko frazeologijos, terminų ir vertinimų savo pasisakymuose ar raštuose.

Tai va, Redaktoriau, rašydamas apie mane kartoji priešo propagandos teiginius, esą aš, Audrius Butkevičius, buvau nuteistas už „kyšį”. Grynas melas! Tėvynės sąjungos -konservatorių įtakojama Generalinė prokuratūra, vadovaujama tikro mano dėdės, tuometinio generalinio (kišeninio) prokuroro Kazio Pėdnyčios, kuriam dėl savo jauno durnumo buvau kelius į valdžiukę pramynęs, ir jo begėdžio parankinio, prokurorėlio Rolando Tilindžio, vėliau žiniasklaidos vadinto „Mafijos stogu”, sugebėjo mane apkaltinti tik PASIKĖSINIMU SUKČIAUTI STAMBIU MASTU.

Kaip matote jokios korupcijos, iždo vagysčių ar kyšio NEBUVO. Beje, pradžioje minėti prokurorėliai ir jų pasisamdytas, nuolat sedukseną rijęs teisėjukas, norėjo mane apkaltinti REKETU. Gaila, kad jiems nepavyko. Labai garbingas BK straipsnis. Su tokiu, gal zonoje būčiau ir į „pahanus” iškilęs. Kaip pats supranti, tai „pasikėsinimas sukčiauti” tarp rimtų žmonių autoriteto neprideda.

Beje, mano brangus prietelius Vytautas Landzbergis, savo tam tyčia išleistoje knygelėje, matomai norėdamas mano garbę apginti, tiesiai rašė, esą aš tuo metu vadovavau jo konkurento rinkimuose į LR prezidento krėslą, Artūro Paulausko rinkiminiam štabui ir esą rinkau pinigus rinkiminei kampanijai. Būsimas patriarchas labai pyko, kad aš net ir suimtas, nepasakoju apie tuos pinigus neva rinktus Artūro Paulausko rinkiminei kampanijai paremti, kaip kad jie tikėjosi ir kaltino mane bolševizmu, kas žinoma yra gryniausia tiesa.

Taigi, Redaktoriau, liežuvis neapsiverčia jus pavadinti, kaip anksčiau BRANGUS REDAKTORIAU! Aš turiu liudininką, – PATS PATRIARCHAS mano pusėje. Jeigu kas ką ir apgavo, tai yra sukčiavo, tai tik jis ir apgavo visa LR seimą. Mat man sėdint už grotų, konservatoriai ir krikščionys demokratai (pederastai blogąja to žodžio prasme) paskelbė man apkaltą. Padedamas Patriarcho aš tą apkaltą laimėjau ir buvau priverstas iš puikaus sportinės pakraipos lagerio grįžti į pridvisusią belangę vadinamą SEIMO sale. Vienintelis atvejis pasaulinėje parlamentarizmo istorijoje!

Todėl, Redaktoriau, prašau skubiai man daromą žalą jūsų laikraščio puslapiuose atitaisyti ir kartu su LR vyriausybe į vieną gretą manęs nestatyti.

„Respublikos” apžvalgininkas
Audrius Butkevičius

respublika.lt