Aktualijos

Zigmas Vaišvila. Nuomonė po naujienos apie trijų naujų karinių miestelių statybą

Written by Redakcija · 1 min read

  Kol tylintys medikai, retkarčiais apie save primenantys mokytojai, ir tų nelaimingų 75 EUR vis laukiantys kultūros darbuotojai (duos juos, ar neduos? o iš ko atims?) vis laukia stebuklo (nors ir supranta, kad jis pats savaime neįvyks, tik vis dar viliasi patys sau, nors vaikystėje mūsų protas buvo mažiau paveikus ir sakydavovome, kad viltis – kvailių motina), tai Lietuvos lėšos jau švaistyte švaistomos šimtais milijonų ir net milijardais. Pseudonepriklausomybės “projektams”, Lietuvos darymui karo poligonu. Lyg sveiko proto žmogus nesuprastų, kad po karo mūsų teritorijoje nieko neliks, tik tuščia nuniokota teritorija.

Pabradės karinis poligonas, iškirtus miškus, išplėstas dvigubai ir tapo didesnis nei Kauno miestas. Jame pastatyti pastati, kad ruoštis karo mūšiams miestuose – šiais laikais vienintelėse vietose, kur galima dideliame mieste dar priešiintis. 

Ar atsimenate tie, kurie gyvenote sąmoningą mūsų Atgimimo laikotarpį, kaip mes džiaugiamės Tarybinės armijos pažabojimu, poligonų mažinimu, gamtosaugos reikalavimų taikymu ne tik civiliuose objektuose, bet ir kariniuose daliniuose, galop svetimos kariuomenės išvedimu!? 

Šios beatodairiškai ir neprotingai leidžiamos karo išlaidos leidžiamos drauge su jau isteriška masine propaganda, kuri pro apmokamos žiniasklaidos ruporus lote lojama be jokių argumentų ar faktų, užgožia viską. Taip pat ir mūsų sąmonę, gebėjimą mąstyti. 

Mūsų telkimusi trukdoma mūsų skaldymu – primityviu, akivaizdžiu ir chamišku. Spekuliuojant net patriotiškumo korta, kuri naudojama kaip kortų blefuotojo mūsų visų mulkinimui. 

Kultūros, švietimo, sveikatos  ir jau net vaikų mums ir mūsų šeimoms nebereikia. Taip nusprendė KAŽKAS. O ar mums nerūpi, kas tas KAŽKAS? Labai patogu tokius mus valdyti. 

Tauta naikinama jau net fiziškai ir iš pagrindų. 

O mus dar skaldo. 

Manau, kad atėjo metas ne tik telktis, bet ir pasakyti mūsų visų, dar mąstančių ir dar likusių Lietuvoje, išvykusių, bet dar norinčių matyti gyvą, gražią ir sveiką Lietuvą, griežtą NE!

NE – Lietuvos pavertimui karo veiksmų zona, jos fiziniam sunaikinimui. 

Ir telktis.