Be kategorijos

Daugiau neišmoktų karo pamokų, apdovanojimas Lietuvos juodintojai ir TS-LKD sąsajos su MG Baltic

Written by Redakcija · 3 min read
A. Navalnas – kovotojas už Lietuvos laisvę? Už kokius nuopelnus apdovanota Lietuvos juodintoja? Ir kokios yra sąsajos tarp TS-LKD ir “MG Baltic”? Žemiau aptariame šias ir kitas temas, bei kviečiame prisijungti visus, palaikančius tai, ką darome.

****
Jeigu manote, kad mūsų veikla yra prasminga ir norite PRISIDĖTI PRIE PERGALĖS Europos Parlamento rinkimuose, paremkite mus nors ir kuklia auka.

PARAMOS GAVĖJAS: Nacionalinis susivienijimas
SĄSKAITOS NUMERIS: LT124010051005627441


Mokėjimo paskirtis: „auka“ ir Jūsų asmens kodas (būtinas pervedant daugiau nei 50 eurų). Jeigu auka yra 50 eurų arba mažiau, asmens kodo nereikia, taip pat nereikia būti deklaravus pajamų. Norint skirti daugiau nei 50 eurų auką, reikia nurodyti asmens kodą ir būti deklaravus savo pajamas už 2022 metus (kitaip turėsime jūsų auką grąžinti). Aukoti galima kelis kartus, kol bendra aukų suma neviršija 10 proc. aukotojo deklaruotų metinių pajamų.

Su Nacionalinio susivienijimo rinkimų programa ir kandidatais galite susipažinti šioje nuorodoje.

Politinė reklama
Su tekstu, kuriame aptariamos TS-LKD partijos sąsajos su “MG Baltic” galite susipažinti čia. Laidos ir renginiai, kuriuose mintimis dalijosi Nacionalinio susivienijimo nariai: Y. Hazony knygos “Nacionalizmo dorybė” pristatymas Vilniaus knygų mugėje. Dalyvauja V. Radžvilas ir V. Sinica Speciali referendumo agitacijos laida. Dalyvauja V. Sinica Nacionalinio susivienijimo narių publikacijos: Vytautas Radžvilas. Nenumaldomas imperijos ilgesys ar FSB operacija? Nacionalinio susivienijimo pirmininkas prof. dr. Vytautas Radžvilas:
<…> Save jis laikė demokratu. Bet kaip įmanoma būti demokratu ir nebūti prieš kitos tautos žudymą, prieš Krymo aneksiją? Šitos jo gedėjimo isterijos tikslas ir yra priversti lietuvius pamiršti šias svarbias aplinkybes ir atimti iš jų paskutinius sugebėjimo protauti likučius. Lietuvių gedulas dėl vieno aršiausių rusiškųjų šovinistų, kuris 2008 metais ragino Putiną užpulti Gruziją ir karštai pritarė Krymo užgrobimui, yra be galo naivus, trumparegiškas ir labai pavojingas. Bet galiausiai aiškėja štai kas: Lietuva tapo gerai organizuotų imperininkų prieglauda. Ir tie imperininkai nepraleido progos išsityčioti iš laisvės kovų surengdami „šabašą“ prie mums labai brangaus paminklo sovietinio režimo aukoms atminti. Argi jie neturi Latvių gatvėje savo ambasados? Juk ten galėjo nešti gėles ir žvakutes. Plačiau skaitykite čia. Vytautas Sinica. Būtina laidoti „Nacionalinio stadiono“ projektą Nacionalinio susivienijimo vicepirmininko Vytauto Sinicos publikacija, kurioje paaiškinama kodėl Nacionalinis susivienijimas balsuos prieš Nacionalinio stadiono koncesijos sutarties gelbėjimą, bei pateikiamos visuomenei naudingesnės projekto alternatyvos.
Plačiau skaitykite čia. Šarūnas Jasiukevičius. Neišmoktos Ukrainos karo pamokos. II dalis Nacionalinio susivienijimo Kauno skyriaus narys Šarūnas Jasiukevičius (Praeities žvalgas):
<…> Vos du metai karo, kurio NATO blokas net nekariauja, ir jau nėra kuo padėti. Vokiečiai, kuomet Trumpas pagrasino, jog JAV Europos negins, jei Europa pati nesirūpins savo saugumu, pradėjo karštligiškai kalbėti apie karinės technikos gamyklų statybas. Tai užims laiko, nes greitai niekas nespės net parengti personalo darbui naujose gamyklose. Žodžiu, trūksta visko. Istorija yra linkusi kartotis, kai iš jos nesimokoma. Panašu, kad NATO bloko valstybės nesimokė. Mūsų potencialūs priešininkai – priešingai – ruošėsi labai gerai. Kol Europa negeba pagaminti Ukrainai pažadėtų 1 mln. artilerijos sviedinių per metus, Šiaurės Korėja Rusijai 1 mln. artilerijos sviedinių pristatė per keletą mėnesių. Dar pridėjo ir balistinių raketų. Iranas rusus aprūpina dronais – kamikadzėmis Šached. O kur NATO bloko dronai? Nedaug trūksta, kad pradėtų automobilius gaminti iš betono ir vėl išpopuliarėtų Bakelitas? Plačiau skaitykite čia. Ramūnas Aušrotas. ES – pirmoji genderistinė supervalstybė Prieš du metus Europos Parlamentas pradėjo ES Sutarčių keitimo procedūrą. Sakoma, kad tokiu būdu EP siekia atsižvelgti į Europos piliečių valią, išsakytą Konferencijoje dėl Europos ateities, ir kad tai tik institucinė reforma, skirta pažaboti piktnaudžiavimą veto teise (šią mintį visai neseniai Delfyje išsakė europarlamentaras A. Kubilius). Tačiau nepasakoma tai, kad Konferencija iš esmės buvo pseudodemokratinė ES piliečių nuomonės išraiškos platforma, skirta pagrįsti minčiai, jog gilesnė ES integracija – tai ES piliečių noras, o ne didžiųjų ES valstybių ar eurobiurokratų užgaida. Svarstymuose dėl reikšmingų ES valdymo permainų dalyvavo itin maža dalis ES piliečių. Ji buvo organizuotas iš viršaus. Pvz. Lietuvoje užsienio reikalų ministerija atsitiktine tvarka (sic!) parinko 25 asmenis, kurie ir išreiškė savo poziciją ES ateities klausimu. Jei reiktų palyginti, tai ji kažkuo primeninė SSKP suvažiavimus, skirtus iš anksto parengtų partijos sprendimų pritarimui. Plačiau skaitykite čia. Vytautas Sinica. Kokie Lietuvos juodintojos nuopelnai Lietuvai? Už ką jai apdovanojimas? Baisu ir ištarti. Paspėliokim. Faina Kukliansky dešimtmečius vadovauja Lietuvos žydų bendruomenei. Savaime tas nei gera, nei bloga. Svarbu, kaip vadovauja. Eidama šias pareigas sovietinė prokurorė padarė viską, kad kiek įmanoma labiau sukiršintų lietuvių ir žydų tautas. Jai puikiai sekėsi. Kadaise galėję būti išspręsti istoriniai klausimai ir žaizdos šiandien vėl atviri ir krapštomi su tokiu profesionalumu, kad, rodosi, tik Maskvoje galėjo taip parengti. Nors rengė Vilniuje..
Plačiau skaitykite čia. Nacionalinis susivienijimas