Be kategorijos

Jurga Lago. Rytų Europa gali būti tvirtove šiandien griūvančiai Vakarų civilizacijai

Written by Biciulystė Siūlo · 1 min read

Gėles ir sodo augalus aš perku pas Hamidą.

Jis – marokietis musulmonas. Simpatiškas ir išmintingas žmogus, mylintis augalus. Dirba puikiame medelyne. Dažnai pasišnekame.

– Jums ateina neramūs laikai, mergaite. O mums – geri, ramūs ir puikūs.

– Kodėl?

– Todėl, kad mes, musulmonai, laimim laukdami ir tylėdami. O jums atėjo metas kovoti. Jūsų tikėjimas tildomas ir naikinamas. O šeimoms išvis p… Po 30 metų jūs nebepažinsit savo namų. Jeigu būčiau baltas krikščionis – naktimis nebemiegočiau.

– Aha, neramu.

– Neramu?! Mes arabų kalboj tokio kvailo išsireiškimo neturim. “Neramu”! Mums arba ramu, arba mes veikiam.

– Nuo šiandien jums nebegalima tik kuistis savo kasdienybėse, kaip iki šiol. Jūsų pražūtis yra jūsų politikai ir jūsų “new normal” – nuo šiol yra kovoti. “Rytoj” jau nebeturite. Girdėjai, kas vyksta JAV su vaikais, šeimomis ir jūsų laisvėmis?

– Jo girdėjau (grįžusi pasidomėjau plačiau).

– Tai va. Išgyvena stipriausi. Vakariečiai yra pūkuotukai, atsiprašau. Jau praradę grėsmės suvokimą, juos lengva apgauti, persisunkę “gėrio pasaulyje” statymu kasa kapus savo pačių vaikams.

– Aš esu iš Rytų. Iš Lietuvos. Tu man nepasakok.

– Todėl su tavim ir susikalbam, – juokiasi, – “pūkuoti viščiukai”, taip vadina musulmonai europiečius šiandien. Užrašyk jiems “laisvė, teisės ir meilė” ant skerdyklos – nueis patys, šeimas nusives ir patys savus likviduos. Alachas duos, neprieis iki to mūsų vaikai. Jie važiuoja į Maroką kas vasarą, gano ožius, mato vargą, darbą ir skurdą, ir kovą už gyvenimą. Vežam ir paliekam kaime “ant duonos su pienu”.

– Blogis neturi tautybės. Jis neturi kraujo grupės, Hamidai.

– Tik nepradėk čia man pasakų. Blogį atpažįsta tik jį matę ir pažinę. Šiltnamyje užaugęs durnelis blogį įsileis į namus. Tu žinai, kai Breivikas išžudė norvegų vaikus Utioyos saloje, kas buvo vienintelis, kuris priešinosi? Čečėniukas! Ir jis nežuvo.

Nežinau, ar tai tiesa.

Bet tikrai matau, kad Rytų Europa gali būti tvirtove šiandien griūvančiai Vakarų civilizacijai. Lenkija tai tikrai. O kaip išsilaikysime mes?

Jeigu prarasim budrumą ir leisim visokioms maldeikienėms lošti bingo iš mūsų gyvenimų,  būsim patys kvaili. Stambulo konvencija yra tai, kas skirta šiandien nusilpusiems Vakarams pribaigti – ji yra ne tik prieš gražius žmonių santykius, tačiau ir už imigracijos skatinimą! Kažkodėl apie tai niekas nekalba – ji skatina tautų dirbtinį maišymą, nacionalinių valstybių ardymą.

Čia ne mūsų vaistai. Būkim budrūs, neišgerkim.

Mes dar nesam tie, kurie ryja nepatikrinę, kas įvyniota saldainio popierėlyje – po saldžiais “moterų teisių”, “lygybių” ir “laisvių” pavadinimais šiandien įpakuojamos visiškos jų priešingybės.

JAV tuo tarpu taiko jau gryną moralinį arseniką gydymui – jų ‘Equality act’ (progresyvių demokratų prastumtas žemutiniuose rūmuose) praktiškai uždraus krikščionybę.

Senatorius #JimJordan tai įvardija kaip “anti-faith” ir “anti-woman”.

Nusipirkau tris tujas.
www.nsta.lt Pasirašymui prieš Stambulo konvenciją.

pozicija.org