Be kategorijos

Leonas Kerosierius. DĖL NEUŽMIRŠTUOLIŲ PROPAGAVIMO

Written by Redakcija · 1 min read

Jo Ekscelencijai LR Prezidentui Gitanui Nausėdai
LR Seimo Pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen
LR Ministrei Pirmininkei Ingridai Šimonytei
LR Krašto apsaugos ministrui Arvydui Anušauskui
Lietuvos kariuomenės vadui gen. ltn. Valdemarui Rupšiui
LR Seimo nariams
Laisvės Kovų dalyviams
Žiniasklaidai
DĖL NEUŽMIRŠTUOLIŲ PROPAGAVIMO


Vilnius, 2022-01-06
2022 metų sausio 12 dieną Seimo Didžiajame kieme 31 kartą susirinks parlamento gynėjai, o vakare bus įžiebti laužai. Sausio 13-ąją, Seime

bus paskelbti Laisvės premijos laureatai ir bus minimos Pergalės prieš sovietinę imperiją 31-osios metinės.
Pastaraisiais metais Lietuvos radijas ir televizija ir valstybinės institucijos minėdamos Sausio 13 didvyrius masiškai jų auką tapatina su neaiškios kilmės bei prasmės neužmirštuolių ženklų. Sausio 12-os ir 13-os renginiuose Seime ir visuomenėje masiškai buvo brukamos TS-LKD
partijos populiarinamos neužmirštuolės. Visi išsilavinę tautiečiai žino, kad neužmirštuolė Lietuvos karalystėje ir Lietuvos Respublikoje niekada nebuvo įprasminta kaip Lietuvos Laisvės kovų simbolis.
ŽINOMA, kad pagrindinis Lietuvos Laisvės simbolis buvo ir yra Trispalvė, kurią pastaraisiais metais Lietuvos institucijos ir Lietuvos radijas ir televizija Laisvės gynėjų dienos renginiuose ignoravo.
ILGAINIUI IŠAIŠKĖJO, kad neužmirštuolių pandemija buvo ir yra skatinama TS-LKD partijos narių, ji įgavo didžiulį priverstinį platinimo pagreitį Seime, kariuomenėje, mokyklose, darželiuose, viešose vietose, žiniasklaidoje.
ŽINOMA, kad Lietuvos suverenitetą pamynę emisarai Briuselyje prikabino neužmirštuolę Europos Komisijos Pirmininkei Ursulai von der Leyen, klaidindami kitų šalių piliečius.
ŽINOMA, kad Krašto apsaugos ministerija masiškai propaguoja neužmirštuoles, teikė nurodymus jas dėvėti kariškiams, vengiant tautinių simbolių akcentavimo.
KELIA DIDŽIULĮ SUSIRŪPINIMĄ tai, kad šios ministerijos vadovybė LABAI
NEPALANKIAI ŽIŪRI į atsisakančius arba ignoruojančias vykdyti šiuos įsakymus – todėl manytina, kad daugelis norėdami neužsitraukti vadų priekaištų ir nepalankumo vaikščios su neužmirštuolėmis. Ar šiais metais neužmirštuolėmis bus išdabinti saugantys pasienius ir specialiose
patalpose esantys nelegalai?
MANYTINA, kad Seime neužmirštuoles bus priversti priseginėti moksleiviai ir studentai renginių dalyviams.
TAIGI ATMINKIME, kad šios surogatinės neužmirštuolės yra TS-LKD partijos politinio ir ekonominio biznio plano sudedamoji dalis, klaidinant Lietuvos piliečius bei trinant tikrąją istorinę atmintį.
PRAŠOME Laisvės gynėjus, geros valios žmones atsiriboti nuo
surogatinių neužmirštuolių. Mes turime lietuvišką TRISPALVĘ, Vytį,
Gediminaičių stulpus. NAUDOKIME savo tautinius simbolius, dėl kurių savo
gyvenimą aukojo sukilėliai, partizanai, politiniai kaliniai, tremtiniai, Laisvės
kovų dalyviai ir sąjūdininkai.


Leonas Kerosierius, Lietuvos Parlamento gynėjas
El.-pastas: leonaslabnora@gmail.com