Be kategorijos

LR generalinis konsulatas Čikagoje praneša

Written by admin · 1 min read

Kviečiame dalyvauti S. Dariaus ir S. Girėno transatlantinio skrydžio 80-mečiui skirtos parodos pristatyme Čikagos O‘Hare tarptautiniame oro uoste. Trumpa atidarymo ceremonija vyks rugpjūčio 19 d., pirmadienį, 14:00 val. Renginyje pakviesti dalyvauti: oro uosto atstovas, generalinis konsulas M. Gudynas, LR Seimo narys A. Anušauskas, LR garbės konsulai S. Balzekas ir J. Prunskis, buvęs generalinis konsulas Čikagoje V. Kleiza ir kiti Amerikos lietuvių bendruomenės nariai.

 

Tarptautinis O‘Hare oro uostas yra vienas iš judriausių pasaulio oro uostų, kasmet aptarnaujantis apie 67 milijonų keleivių. Džiaugiamės turėdami galimybę pristatyti parodą apie didvyrius gausiai oro uosto auditorijai.

Apie savo ketinimą dalyvauti renginyje maloniai prašome pranešti iki rugpjūčio 16 d., penktadienio, el. paštu  agne.vertelkaite@urm.lt .

REDAKCIJA PAPILDO: tik atsitiktinai  sužinota, kad parodos atidarymas vyks O’Hare oro uosto 3 terminale, durys J (gal GATE J?).  

-.-.-.-.-.-.-

Juodojo kaspino dienos minėjime Čikagoje dalyvaus LR Seimo narys A. Anušauskas

LR Generalinis konsulatas Čikagoje ir JAV Lietuvių bendruomenės Lemonto apylinkė rengia Juodojo kaspino dienos minėjimą, kuriame pagrindinis pranešėjas bus LR Seimo narys dr. Arvydas Anušauskas. Renginys vyks rugpjūčio 18 d., sekmadienį, po Šv. Mišių 12:30 val. popiet Pasaulio lietuvių centro (14911 127th street, Lemont) Didžiojoje salėje. Jo metu A. Anušauskas pristatys savo knygą „Teroras“ ir kalbės apie istorinės atminties reikalus bei kitas aktualijas.

A. Anušauskas – humanitarinių mokslų daktaras, LR Seimo narys, Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narys (buvęs pirmininkas), parlamentinės grupės „Už istorinę atmintį ir teisingumą“ pirmininkas, Lietuvos nacionalinio istorikų komiteto narys. A. Anušauskas tyrinėja Lietuvos XX amžiaus istoriją, teroro, genocido, slaptųjų tarnybų istoriją ir yra dvidešimt šešių knygų autorius, bendraautoris ir sudarytojas.
Maloniai kviečiame visus aktyviai dalyvauti.

2013 08 14