Be kategorijos

Sveikinimai Šv.Kalėdų ir Naujųjų Metų proga

Written by admin · 1 min read

  Mieli pasaulio lietuviai,

kiekvienos Kalėdos — ypatingos. Pasitikdami jas artimiausių žmonių rate, iš naujo pajuntame, kokios brangios yra akimirkos, kai randame laiko pabūti kartu.

 Gražiausios metų šventės sujungia mus visus — tuos, kurie Lietuvoje, ir tuos, kurie saugoja Lietuvą savo širdy. Vadina ją savo namais, į kuriuos visada norisi grįžti.

Prie Kūčių stalo dalindamiesi kalėdaičiu, dalinkimės gerumu ir viltimi. Šviesiai prisiminkime tuos, kurių nėra šalia mūsų. Linkėkime stiprybės, laimės ir norų išsipildymo patiems brangiausiems žmonėms.

Tegul stebuklingas Kalėdų rytas j Jūsų namus atneša džiaugsmą, ramybę ir dovanoja naujų svajonių.

Dalia Grybauskaitė

Lietuvos Respublikos Prezidentė

Vilnius, 2014 m.

-.-.-.-.-.-.-.-.-

Brangieji,

 Betliejaus tvartelyje gimęs Išganytojas renkasi ne turtus, ne prabangą ir galingųjų draugiją. Apsuptas paprastumo, gyvulėlių draugijos Jėzus liudija, kad Jo meilė apglėbia visus – kenčiančius ir gyvenančius džiaugsme, stokojančius ir klestinčius, gyvenančius nuodėmėje ir šventuosius. Atsiverkime šiai meilei, kad mūsų širdys taptų ta prakartėle, kurioje šią ypatingąnaktį užgims pasaulį atperkanti Meilė.

Linkėdama džiaugsmingų švenčių,

Irena Degutienė

Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko pavaduotoja

-.-.-.-.-.-.-.-.-

-.-.-.-.-.-.-.-.-

-.-.-.-.-.-.-.-.-

Nuoširdžiai sveikiname Jus Šv. Kalėdų proga ir linkime ištvermės ir tvirtybės ginant dar likusias laisvas agoras.

Tiesos.lt redakcijos vardu

-.-.-.-.-.-.-.-.-

SVEIKINAME ŠVENTŲ KALĖDŲ IR NAUJŲJŲ METŲ PROGA.
DĖKOJAME UŽ DARBUS IR RŪPESTĮ TĖVYNĖS ATEITIMI.
LINKIME SVEIKATOS, LAIMĖS IR SĖKMĖS KASDIENIUOSE DARBUOSE.
Leonas Kerosierius

-.-.-.-.-.-.-.-.-

 Linkiu Palaimingų, Šventų, blaivių, dvasingų Kalėdų!
Su pagarba – Pro Vita

-.-.-.-.-.-.-.-.-

-.-.-.-.-.-.-.-.-

Gerb. Bičiulystės Redakcija,

Sveikiname visus jus ir jūsų šeimas  su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais Metais ,linkime daug sveikatos ir laimės. Jau nuo pirmo sausio persikeliame gyventi į Birštoną. Kaip Jums sekasi?

Man šie Naujieji Metai tai – gedulas. Lygiai dvylikta nakties  gruodžio 31 Lietuvos koloborantai, Lietuvos supuvęs “elitas”, nusispjovę į Tautos nuomonę,  nužudys LITĄ,  pagrindinį Lietuvos valstybingumo simbolį. Nepriklausomos Lietuvos jau neturime. Tapome Tarybų, atsiprašau,Europos Sąjungos Respublika. Dar karta linkime viso, kas geriausia.
   Gediminas, Vanda Kairiai 
 Birštonas,
ES valstija- Lietuva

  PS. Lietuvos supuvusiam “elitui” tikrų patriotų nereikia. Jiems reikia tokių persivertėlių, kaip Landsbergis, Grybauskaitė ir nemąstančios runkelių,veršių masės, kuri juos renka. Atsivertėlis – tai žmogus, kuris atsivertė, suprato savo klaidas ir tarnauja toliau gėriui, savo Tautai. Tokius be galo  gerbiu, nesvarbu, ar jie buvo ar ne TSKP nariais. Persivertėliai – niekingos asmenybės, jie dėl savanaudiškos karjeros tarnaus bet kam, tik ne savo tautai. Deja, jie dabar valdžioje – daugumos veršių dėka. Dar Basanavičius  kadaise kreipėsi į Tautą: – Nebūkite veršių tauta.

Didžioji dauguma, matosi, Jo Žodžių neišgirdo, deja, deja….